Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Aplikacija “MOJE KRPICE”

Zdravo drage moje, da li ste za to da se napravi aplikacija “Moje krpice”? Ako je to ikako moguce 🙂 Mislim da bi bilo mnogo bolje, lakse, i prakticnije svee…😍🥰
2023 07 16
Definitivno sam ZA… 👍👍👍
2023 07 16
Definitivno za, toliko bi mi olakšalo 🤗
2023 07 16
Daaa… da li postoji nekako mogucnost da se to napravi🫣🤔🫣
2023 07 16
Pravljenje aplikacije je skuplje i skroz drugacije od pravljenja sajta, verujem da programeri koji su zaduzeni za sajt ne znaju da naprave apk, jer se i drugi programski jezici koriste. Bilo bi mnogo bolje svakako. Nadam se da se sa svim ovim reklamama spremaju za tako nesto zapravo :')
2023 07 17
Odlicna ideja :")
2023 07 17
Bilo bi super 😊
2023 07 18
Ne znam kome mozemo da se obratimo za to
2023 07 18
> Nevenaaa13: > Pravljenje aplikacije je skuplje i skroz drugacije od pravljenja sajta, verujem da programeri koji su zaduzeni za sajt ne znaju da naprave apk, jer se i drugi programski jezici koriste. Bilo bi mnogo bolje svakako. Nadam se da se sa svim ovim reklamama spremaju za tako nesto zapravo :') Da, ali postoji neko ko se bavi time i moze da napravi… s obzirom da previse devojaka ima svoj profil na sajtu “krpice” bilo bi mnogo lakse i prakticnije.. svima bi znacilo
2023 07 18
Da da da
2023 07 19
Ova ideja postoji već godinama, ali jedino što je urađeno je što sad sajt ima mobilnu verziju.
2023 07 21
Imam u planu da napravim aplikaciju, ali uz određene promene: - Bilo bi više kategorija i ne bi bilo ograničenja šta smemo da kačimo. - Predmet koji okačiš, možeš obrisati samo ti lično i niko drugi. - Niko ne bi mogao da bude blokiran od strane admin tima ili nekog nadležnog, nego isključivo od strane drugog korisnika i pri čemu ostalima ostaje dostupan (kao što je praksa na društvenim mrežama). - Ocene i forum bih zadržala, poruke bi izgledale malo drugačije nego sad u smislu da sa jednim članom možemo imati samo jednu prepisku, svaka sledeća poruka bi bila dodata u tu prepisku, ne bi bila započeta nova prepiska kad biramo 'pošalji poruku' nekom s kim smo već imali razmenjene poruke. Naravno, ako imate još predloga, želim da ih čujem. Ono što me prvo zanima je, da li biste koristile i desktop aplikaciju ili isključivo mobilnu aplikaciju? Mobilna bi nam svima bila praktičnija, ali ne mogu to da postignem ove godine, nažalost. :D
2023 07 23
Naravno, drugačije bi se zvala aplikacija, ne mogu da se bakćem sa autorskim pravima i ostalo, niti da me optužuju da sam ukrala ideju. Aplikacija bi se razlikovala od "mojih krpica", isto kao što se krpice razlikuju od kupujem-prodajem, kupinda, limunda i ostalih. :D I još jedna stvar, zanima me, ako biste videle aplikaciju na spisku u play store, da li biste je koristile isključivo ako je besplatna, ili biste i platile za nju i koja cena vam deluje ok? Postojao bi probni period, od npr. mesec dana koliko bi mogla da se koristi besplatno, kako biste mogle da isprobate prvo, pa tek onda odlučite da li ćete da kupite. :)
2023 07 23
> Maryannee: > Zdravo drage moje, da li ste za to da se napravi aplikacija “Moje krpice”? Ako je to ikako moguce 🙂 Mislim da bi bilo mnogo bolje, lakse, i prakticnije svee…😍🥰
2023 07 24
Da i meni bi znacilo
2023 07 24
1 2