Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Da li je neko bio u Tunisu?

Da li je neko bio u Tunisu? 💙⛱️ Planiram u oktobru da putujem u Tunis, paket aranžman avionom 12 dana, ultra all inkluziv u Susu. Zanima me da li je neko skoro bio, iskustva... Hvala unapred, Vanesa
2023 09 03
Ja sam bila 2x, prvi put pre 10g i sad opet-juče sam se vratila. Moje iskustvo je: ne bih se usudila da idem tako kasno u Tunis. U Egipat definitivno da ali u Tunis ne jer je to rizik sa vremenom. Prvi dan po dolasku: savršeno vreme, voda kristalno čista, providna i topla. Prelepo jednom rečju. Drugi dan: padala kiša, bilo vetra i voda se toliko zamutila da je to nešto najprljavije što sam ikad videla. Toliko je bilo grozno da mi je naš Dunav delovao kao kristalno bistri, planinski potok. Najgore od svega što se jako sporo smanjivala prljavština. Mene lično Tunis neće skoro videti, držaću se Egipta.
2023 09 03
Poštovani, Ustupamo putovanje za dve osobe. Mi smo ga platili 1100, a ustupano ga za 900 evra. 12-19. septembar hotel El Mouradi palace, sedam dana za dve osobe. Agencija Sun line Pozdrav
2023 09 07
> Vanesa72: > Da li je neko bio u Tunisu? 💙⛱️ > Planiram u oktobru da putujem u Tunis, paket aranžman avionom 12 dana, ultra all inkluziv u Susu. > Zanima me da li je neko skoro bio, iskustva... Hvala unapred, > Vanesa Bila u junu na medenom mesecu :) Sta te konkretno zanima, jesi citala forume, ima li nesto da te brine ili sta?
2023 09 15
Pozdrav! Mozda kasnim sa odgovorom na ovu temu, ali bih svakako podelila svoje iskustvo, mozda ce nekom znaciti za sledecu godinu☺️ Ja sam putovala u Tunis u periodu 27.09-04.10 i mislim da je to poslednja tura koja je “zahvatila” lepo vreme donekle, iskreno kada bih opet izabrala Tunis gledala bih da to najkasnije bude sredina septembra, narod kaze “u kom periodu biste najkasnije isli u Grcku, po tome idite i u Tunis” i iz iskustva se slazem sa time.☺️ Temperatura je bila ok nije prelazila 30c sto je meni i odgovaralo, jer ne podnosim vrucine jake, svakog dana je bilo vetra koji je izazivao talase, voda onako hladnjikava, najlepse je ujutru do 11-12h.. Sto se tice agencije “Filip Travel” zaista sve pohvale, sve je bilo onako kako je i bilo receno, vodici su bili dostupni 24/7, smestajem i uslugom sam takodje bila zadovoljna, jer nisam neko ko trazi dlaku u jajetu, hotel je stariji ali je cist, hrane nije nedostajalo, niti su se ljudi “gurali” oko iste,mada sam sigurna da ima i bolje(radi se o hotelu Riviera u Portu) tako da sto se tice agencije ni jednu zamerku nemam i preporucila bih je svakom. Da li bih se vratila ponovo u Tunis nekada? Da, vratila bih se, ali kao sto rekoh najkasnije do polovine septembra.☺️ Nadam sa da ce nekome moje iskustvo koliko toliko pomoci, iako sam u sto kracim crtama opisala isto.☺️
2023 12 11