Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Aukcija pitanja

Da li pratite aukciju, da li ste nekad nesto prodale na aukciji? Ili se samo uglavnom prati rasprodaja? 🙂 I jos jedno pitanje koje moram da postavim da li se javite osobama koje prate vas predmet (omiljen predmet) ili ne?
2023 10 07
Ja povremeno pratim i aukcije i rasprodaje, medjutim, do sada jos nisam nista kupila, a ni prodala, generalno, mislim da clanice bas bas slabo Kupuju na Aukcijama, iako ima veoma povoljnih ponuda… ne znam zasto, bas bih volela da podforum zazivi… A clanicama koje imaju moje predmete u omiljenima, poslednjih godina praktikujem da se javim i obicno ponudim popust od 30-50%, i moram priznati da su vise puta kupile tako…✨✨✨ P S Zorana, na Rasprodajama se moze otvoriti samo jedna tema dnevno…
2023 10 07
Ja pogledam ponekad i aukcije I rasprodaje, mada mi se čini da aukcije niko ne koristi (trebalo bi da bude javnih bidova u temi a nisam do sad nikad videla da je iko odgovorio sa bidom). Što se tiče Omiljenih, javljala sam vezano za sniženja, samo jednom sam tako nešto prodala.
2023 10 07
> Anja0404: > Ja povremeno pratim i aukcije i rasprodaje, medjutim, do sada jos nisam nista kupila, a ni prodala, generalno, mislim da clanice bas bas slabo Kupuju na Aukcijama, iako ima veoma povoljnih ponuda… ne znam zasto, bas bih volela da podforum zazivi… > A clanicama koje imaju moje predmete u omiljenima, poslednjih godina praktikujem da se javim i obicno ponudim popust od 30-50%, i moram priznati da su vise puta kupile tako…✨✨✨ > P S Zorana, na Rasprodajama se moze otvoriti samo jedna tema dnevno… Hvala draga na upzorenju da me opet admin ne blokira. A videh zena preplavila i aukciju svuda je ima nju nece da kazne a mene 3 puta blokirali plus dali negativnu koju su povukli uzas velika nepravda 😔
2023 10 07
Nema na cemu :) A tu clanicu sam juce opomenula privatnom porukom, rekla je da ce ispraviti, ne znam sto nije… > Zorana333: > > Anja0404: > > Ja povremeno pratim i aukcije i rasprodaje, medjutim, do sada jos nisam nista kupila, a ni prodala, generalno, mislim da clanice bas bas slabo Kupuju na Aukcijama, iako ima veoma povoljnih ponuda… ne znam zasto, bas bih volela da podforum zazivi… > > A clanicama koje imaju moje predmete u omiljenima, poslednjih godina praktikujem da se javim i obicno ponudim popust od 30-50%, i moram priznati da su vise puta kupile tako…✨✨✨ > > P S Zorana, na Rasprodajama se moze otvoriti samo jedna tema dnevno… > Hvala draga na upzorenju da me opet admin ne blokira. A videh zena preplavila i aukciju svuda je ima nju nece da kazne a mene 3 puta blokirali plus dali negativnu koju su povukli uzas velika nepravda 😔
2023 10 07
Vifela sam forum meni su izbrisali sto dam napravila gresku a vidkm i njoj oprisali pola sa aukcije i rasprodaje 🤣
2023 10 07
Pa mora tako, svojim visestrukim objavama zatrpas druge 😂 > Zorana333: > Vifela sam forum meni su izbrisali sto dam napravila gresku a vidkm i njoj oprisali pola sa aukcije i rasprodaje 🤣
2023 10 07