Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Štajk pošte

Upravo sam saznala da glavni poštanski centri počinju štrajk, tj. već su počeli . Navodno sve je zaustavljeno. Iako male poste rade, glavni centri ne puštaju pakete dalje od njih. Paketi koji ne prolaze kroz gore pomenute centre, stižu bez kašnjenja, ali i to je pitanje trenutka , pošto se očekuje da će se i sve ostale pošte pridružiti štrajku ubrzo. Jel ima neko još neku informaciju? Treba još neke pakete da šaljem sutra pa da znam šta da kažem ženicama. 😓
2023 10 25
Ja sam čula da će štrajk potrajati do postizanja dogovora, tj. do ispunjenja zahteva. Sad kad će i da li će tako biti, videćemo. Kod nas u NS-u ne radi glavni centar na Klisi. Ne vredi slati trenutno preko njih, već se gomilaju pošiljke.
2023 10 25
Meni kasni posiljka od prosle nedelje,u posti mi kazu pa to je cc paket,on uvek stize za 7 dana,tacno sam znala da ima nesto zasto lazu
2023 10 25
Pa kasnilo je verovatno jer nemaju radnika, ne mogu postići, a za CC imaju taj duži rok isporuke, pa se opravdaju. A sada kad je i štrajk, pitanje kad će stići. Preporučuju i sami da tražimo odštete, čim protekne garantovani rok isporuke. Od mene podrška bez obzira, sačekaću svoje pakete.
2023 10 25
> kekakeka: > Pa kasnilo je verovatno jer nemaju radnika, ne mogu postići, a za CC imaju taj duži rok isporuke, pa se opravdaju. A sada kad je i štrajk, pitanje kad će stići. > Preporučuju i sami da tražimo odštete, čim protekne garantovani rok isporuke. > Od mene podrška bez obzira, sačekaću svoje pakete. Jos uvek kasni,znam za cc da je kao rok 7 dana ali uvek ali ama bas uvek je stizao ranije,max 3 dana,jutros pitam jel ima neki problem a na salteru lazu,nisam se htela nastavljati jer nema svrhe. Samo mi je problem sto druga strana mozda nema razumevanja,mislim na clanicu kojoj paket treba da stigne,iako sam odmah poslala adresnicu i sve ali opet. Podrška za poštare
2023 10 25
Mene su upravo vratili iz poste. Rekli su mi da nemaju adresnica za CC ali da postexpress salju jos uvek videcemo koliko ce trajati
2023 10 25
Ja sam juce slala iz Nisa cc paket, sve je bilo u redu. Nista mi nisu rekli. Bas sam zatecena ovom temom
2023 10 25
Juče sam najnormalnije poslala paket. Danas su male pošte u mom delu grada radile, ali nisu primale pakete. Radnica na šalteru mi je rekla da štrajk može potrajati i do dve nedelje.
2023 10 25
Poslala sam dve pošiljke juče, danas mi je najnormalnije stigla pošiljka.
2023 10 25
Pa, dobro postoje i druge kurirske službe, sta da radimo :)
2023 10 25
Nije sasvim tačna informacija… Dakle po ovome što se može pronaći u proverenijim medijima, a da su izjavu dali nadležni iz Pošte, stoji da štrajkuju poštari u Novom Sadu i Vrbasu, a Beograd obuhvata Borču, Pančevo i Rakovicu. Koliko sam razumela, problem je Novi Sad, ali ne ostatak zemlje. Za sada je toliko poznato…
2023 10 25
Normalno i poslala (dostavljeno sutra), normalno dobila i cc i px pakete juce (Uzice).
2023 10 26
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a2cb105d7e55be9de7b53fc291f92b3a.jpg)
2023 10 26
Meni je px paket jutros dosao u moju postu, bez ikakve poruke o prispecu. I morala sam licno da preuzmem tamo jer nema ko da donese. Doduse, postara sam zvala da proverim i hteo je da mi ucini da donese zbog trudnoce, ali sam otisla licno, sta mi tesko. Zenska sa saltera radi jer ne sme da strajkuje posto nije primljena za stalno. Ako su po drugim svi primljeni za stalno, onda nema ni ovakve opcije. Kome sutra treba da dodje neki paket, pitanje je da li ce doci.
2023 10 26
Danas je pošta u Kruševcu počela sa štrajkom. Nisu hteli da prime pošiljke. :|
2023 10 26
1 2 3 4