Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Štajk pošte

CC ima rok 5dana, PX mora da dodje danas za sutra ili onda lagodno mozes traziti nadoknadu.
2023 10 28
> MissDiva: > Kako svi štrajkuju, kad su štrajkovale od cele zemlje 31 pošta i to uglavnom u Novom Sadu? Dve su u Beogradu. Poslednja informacija u medijima je od pre dva dana. Objavili bi da je štrajk nastavljen, to je veoma važna informacija. I > Ja sam ovih dana slala, stizalo je, sa zakašnjenjem ali bez problema. Meni je stigla poruka da je članica poslala meni paket. Dobila sam i običnu poštu. > Dakle, pišem za Beograd. Meni rekli danas da ne moze da se salje preporuceno ni bilo sta drugo, da strajkuju, da rade samo salteri za druge stvari...
2023 10 28
To je neki inkognito štrajk… Nema ni jedne informacije, a opet su pošiljke dostavljane? 🤔
2023 10 28
Poslednja info - štrajk je, ali nije zvanični, nego su neki nastavili da štrajkuju, po principu ko sam odluči, ali onda nema informacije koje pošte štrajkuju a koje ne, već kako koga zapadne. :| Podržavam stvarno, ali biće zabavno…
2023 10 30
Meno nisu stigla dva paketa od cetvrtka
2023 10 30
Ja cekam od prosle nedelje tri cc paketa,za jedan mi stiglo odmah po slanju da mogu da ga preusmerim na paketomat sto sam i uradila ali nista...strasno...za sve pise da je u gpc Beograd...ja sam u Rakovici,ocigledno moji zabusavaju 😫,makar da mi sve preusmere na paketimat posto je postarina placena, ni necu na kucnu adresu...solidarisem se 😀
2023 11 01
Meni jos nisu stigli od Cetvrtka i Petka (oba PX) a ja sam juce slala PX i clanici je stiglo jutros. Izgleda da je i Pancevo problem.
2023 11 01
Sad čujem da se ne zna da li ćemo platiti ležarinu za pakete...kako da ne! Pazi da im platim,šta sam kriva što ne mogu da preuzmem,ni ne tražim poštara do kuće...🤨
2023 11 02
> Tanshi: > Sad čujem da se ne zna da li ćemo platiti ležarinu za pakete...kako da ne! Pazi da im platim,šta sam kriva što ne mogu da preuzmem,ni ne tražim poštara do kuće...🤨 Jedino mogu oni nama da plate odštete za zakasnelu dostavu.
2023 11 02
Vidim po kraju ide kombi poste,neki rade,ali ovi iz centrale zezaju,stoje mi tamo vec 10dana tri paketa!!! Ne znam sta vise da radim...izgubice ih na kraju,nasli po narodu da se izivljavaju,ove sa vrha boli uvce...a postarinu uredno naplatili
2023 11 06
Cula sam danas na radiju da se do petka ocekuje normalizacija oko posiljki i da su im svi zahtevi prihvaceni.
2023 11 07
Kolega je malopre bio do poste i rekli mu da zove Djordjevica, pa da on preuzme paket, posto je izjaio da je strajk gotov i nisu uzeli.
2023 11 08
Mene je ovaj strajk izludeo. 26-og oktobra sam poslala PX iz Beograda za Novi Sad, i od 26-og je u postanskom limbu bez promena statusa. Paket placen 10+ hiljada iz apoteke je trebao biti isporucen 3. Novembra i evo pisem molbu apoteci da mi spakuju nov paket da preuzmem licno a da oni traze paket nazad od poste. Sta reci, al priznajem da me je nasmejao tekst na sajtu Poste sa naslovom: "Odluka o merama za poboljšanje materijalno-finansijskog položaja zaposlenih"
2023 11 09
Sta reći kad živimo u zemlji dembeliji,ovaj štrajk izludeo očigledno samo nas koji čekamo a ove sa vlasti zabole...
2023 11 10
Iako mi ide na štetu, podržavam štrajk poste, odnosno kurira dostavljaca. Problem bi bio rešen koliko danas, kada bi im se pridružili i administrativni i šalterski radnici. Kad prestane donošenje računa, dažbina odnosno harača države i uplata istih, odmah bi im ispunili sve zahteve, koji su da dodam vrlo razumni.
2023 11 14