Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Štajk pošte

Sad dosla iz poste poslala 2 paketa mada su mi rekli da je strajk u toku i da ne znaju kad ce paketi biti isporuceni, krece sad strajk i kod nas u Bg-u a kazu u Novom sadu je najgore tamo je haos...
2023 10 26
Evo od sutra bez štrajka… Odobreni su im zahtevi.
2023 10 26
Kod mene u posti (NS) ne salju CC pakete, ali postexpress radi. Vreme isporuke moze biti sutradan moze biti za nedelju dana 🤷🏻‍♀️
2023 10 26
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c02afc83aed1ecc26cf01515a5497b22.jpg) Vest od pre tri sata..
2023 10 26
> MissDiva: > Evo od sutra bez štrajka… Odobreni su im zahtevi. Bravo!! Drago mi je ako su se izborili ovako brzo, znaci da jesu bili u pravu za sve, ali se vrhovni peru da budu cvetici u javnosti.
2023 10 26
E kad sindikati više ne podržavaju radnike, znajte dokle smo došli…
2023 10 26
Zar nije danas kod skupstine bilo zatvoreno od strane sindikata?
2023 10 26
Mislim da sam pročitala i da su im odobrili povećanje plata i zapošljavanje novih dostavljača. Ne mogu sad da kopam po netu, Danas je objavio. Svakako im želim da se izbore za svoja prava, kad pola zemlje ne zna kako se to radi. A slanje i pošiljke mogu da čekaju!
2023 10 26
Vala, moja posiljka nije mogla da ceka. Sreca pa se resilo kako treba, stiglo je do moje poste i tu me cekalo, najmanje sto mi treba je da vozim u devetom mesecu do NS zbog delova za bebi kolica koja greskom nisu poslata, bukvalno ne bih imala kompletnu opremu za bebu za auto za ne daj Boze, a svaki dan mi je takav vec. Fizicki bih morala ja da budem u NS, sve i da me vozi privatni helikopter. I niko osim mene ne bi mogao da preuzme paket u NS u glavnom gpcu jer je paket na moje ime(logicno). Nekom mozda stoje hitna dokumenta ili lekovi zaglavljeni. Nije sve u krpicama i parfemima. Podrzavam strajk, ali onda nisu trebali da rade ni primanja paketa sto uredno i danas rade po nekim postama, a sve preuzeto da raznesu do lokalnih posti odakle ide kod primalaca.
2023 10 26
Meni je u četvrtak poslat paket Postexpress om, još nije stigao. Ne bih rekla da su počeli normalno da rade. (Poslat je iz BG-a u Pa, to uvek stigne sledećeg dana)
2023 10 28
Ako je ptt na tebi, kad ti dodje jednog dana, imas pravo da trazis 10x visi iznos za ptt kao nadoknadu. Sacuvas ADRESNICU, skeniras je i sa reklamacionim listom koji imas na sajtu posaljes mailom.
2023 10 28
Mislim da pošiljke kasne jedan dan. Juče mi se javila jedna članica da joj je stiglo. Pošiljka je CC dakle, sa danom zakašnjenja. Evo danas mi nije stigla pošiljka, članica ju je poslala u četvrtak (CC), dobila sam i poruku tog dana da je primljena pošiljka za mene. Očekivala sam dostavu danas (subota), ali evo nema poruke da će dostavljati, tako da verovatno u ponedeljak. Beograd je u pitanju. Baš sam ušla na forum da vidim da li je neko imao sličnu situaciju.
2023 10 28
U NS ne donose uopste na adresu, samo posle 7 dana stigne poruka da mozete preuzeti paket u posti, konkretno se radi ovde o CC paketima, a npr. cula sam u manjim mestima da sasvim normalno stizu paketi, tj cc paket za dva dana stigne.
2023 10 28
Ja sam sad bila do svoje poste, juce mi je samo stigla poruka da mogu podici CC paket u posti, a niko me nije zvao niti zvonio, pa su mi rekli sada da strajkuju i da zato niko nije ni zvao. I rekli su ne samo brza posta vec i bilo kakva vrsta posiljke nije moguca, da svi strajkuju.
2023 10 28
Kako svi štrajkuju, kad su štrajkovale od cele zemlje 31 pošta i to uglavnom u Novom Sadu? Dve su u Beogradu. Poslednja informacija u medijima je od pre dva dana. Objavili bi da je štrajk nastavljen, to je veoma važna informacija. I Ja sam ovih dana slala, stizalo je, sa zakašnjenjem ali bez problema. Meni je stigla poruka da je članica poslala meni paket. Dobila sam i običnu poštu. Dakle, pišem za Beograd.
2023 10 28