Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Štajk pošte

Da,a ko će snositi odgovornost ako mi neki paket izgube a ja platila i otkup i postarinu...da nece taj dostavljac sto su mu podigli platu? Njega zabole za mene i bilo koga...nije problem da cekam,mene brine da li ce mi stici
2023 11 14
Pa onda tuzite postu, paketi se gube nevezano za štrajk. Njega “zabole za vas” , a i vas za njega, sto pola dana vuče torbu tezu od 20 kg za 40.000 din. Mislim da postoji adresa, na Andrićevom Vencu, gde treba i oni i vi i ja da pokazemo nezadovoljstvo. Ovo je samo piskaranje bez rezultata i smisla.
2023 11 14
Ako su uredno naplatili postarinu i primili paket duznost je i da mi isporuce pa onda neka strajkuju,nema problema.Ali ne, oni primaju pakete i uredno naplate i onda se prave ludi,sa njihovim pravima..a gde su nasa prava kao klijenti. Ali dobro,posto nema smisla piskarati ,evo idu izbori pa i taj sto vuče torbu za 40000din a ja mu nisam za to kriva,ima izbor šta ce da zaokruzi,zar ne?
2023 11 15
Naravno da ne. U svakoj firmi, preduzecu postoji neka hijerarhija, kao i u državi. Da ne piskaram vise, riba smrdi od glave, а repovi na koje se žalite, su samo kolateralna steta.
2023 11 15
1 2 3 4