Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Molim za savet članice

Naime imala sam divnu dizajnersku haljinu na profilu i javila mi se devojka za razmenu, svideo mi se beli džemperic na njenom profu i predložila sam joj da mi posalje taj dzemperic i uplati ostatak novca-složila se. Dan kasnije mi salje da je poslala dzemperic i da je uplatila novac i da joj slanje haljine nije hitno, od tog dana je proslo 7 dana meni novac nije legao a na upit da mi posalje uplatnicu mi je odgovorila da ce kasnije. Od nje nema ni traga ni glasa pisala sam svuda zvala -ništa, dzemperic mi je stigao novac ne, evo ne znam sta da Vam kazem sta da radim.😂🙌🏻
2024 01 13
Haljinu nisam poslala upravo zato sto sam imala lise iskustvo(pisala sam ovde na temi) gde me je clanica prevarila ta 14.000 dinara i od tada uvek trazim uplatu unapred, i htela sam da prvo legne novac.
2024 01 13
> Bogdan55: > Naime imala sam divnu dizajnersku haljinu na profilu i javila mi se devojka za razmenu, svideo mi se beli džemperic na njenom profu i predložila sam joj da mi posalje taj dzemperic i uplati ostatak novca-složila se. Dan kasnije mi salje da je poslala dzemperic i da je uplatila novac i da joj slanje haljine nije hitno, od tog dana je proslo 7 dana meni novac nije legao a na upit da mi posalje uplatnicu mi je odgovorila da ce kasnije. Od nje nema ni traga ni glasa pisala sam svuda zvala -ništa, dzemperic mi je stigao novac ne, evo ne znam sta da Vam kazem sta da radim.😂🙌🏻 Samo se moliti bogu da ce pare stici a u buduce ne raditi vise saradnje i ne verovati svakome jer stvarno raznih ljudi ovde ima , Bar se naucite da ispostujete ako ljudi ispadaju korektni prema vama strasno..
2024 01 13
> Bogdan55: > Haljinu nisam poslala upravo zato sto sam imala lise iskustvo(pisala sam ovde na temi) gde me je clanica prevarila ta 14.000 dinara i od tada uvek trazim uplatu unapred, i htela sam da prvo legne novac. Ja isto uvek trazim prvo placanje u napred ne zelim da ostanem na samarena sa necije strane pritom strogo prvo uplata pa onda mozemo da se dogovorimo sve i iskreno tako mislim da je i najbolje jer steta je da vam najbolji komadi odu tek tako uzalud..
2024 01 13
nema tu nikakve misterije, nije uplatila. pokušajte da je kontaktirate još jednom, a džemper joj vratite ako novac ne legne do ponedeljka. ko je platio poštarinu za džemper?
2024 01 13
Ja sam platila
2024 01 13
> niinnaaa: > > Bogdan55: > > Naime imala sam divnu dizajnersku haljinu na profilu i javila mi se devojka za razmenu, svideo mi se beli džemperic na njenom profu i predložila sam joj da mi posalje taj dzemperic i uplati ostatak novca-složila se. Dan kasnije mi salje da je poslala dzemperic i da je uplatila novac i da joj slanje haljine nije hitno, od tog dana je proslo 7 dana meni novac nije legao a na upit da mi posalje uplatnicu mi je odgovorila da ce kasnije. Od nje nema ni traga ni glasa pisala sam svuda zvala -ništa, dzemperic mi je stigao novac ne, evo ne znam sta da Vam kazem sta da radim.😂🙌🏻 > Samo se moliti bogu da ce pare stici a u buduce ne raditi vise saradnje i ne verovati svakome jer stvarno raznih ljudi ovde ima , Bar se naucite da ispostujete ako ljudi ispadaju korektni prema vama strasno.. Kako konkretno ja nisam ispala korektna, jel sam trebala da posaljem pa da ostanem bez haljine koju sam platila mnogo+ bez dzemperica? Nisam ja kriva sto se zena ne javlja.
2024 01 13
sad čitam ponovo, to što je naglasila da joj nije hitno, verovatno je kupovina vremena za neuplaćivanje. ne znam šta da vam kažem, svakako sačekajte ponedeljak. ako se javi - super, ako ne, vratite joj džemper i da poštarina bude njena. nadam se da džemper vredi potencijalnu duplu poštarinu koju ćete platiti ako ga ne preuzme.
2024 01 13
Ne vredi😂 Ja tudje duple postarine da placam stvarno ne zelim.
2024 01 13
> Bogdan55: > > niinnaaa: > > Samo se moliti bogu da ce pare stici a u buduce ne raditi vise saradnje i ne verovati svakome jer stvarno raznih ljudi ovde ima , Bar se naucite da ispostujete ako ljudi ispadaju korektni prema vama strasno.. > Kako konkretno ja nisam ispala korektna, jel sam trebala da posaljem pa da ostanem bez haljine koju sam platila mnogo+ bez dzemperica? Nisam ja kriva sto se zena ne javlja. Mislim da se "nekorektnost" odnosi na clanicu koja Vam nije uplatila novac i slicne, samo je malo konfuzno napisano. Sto se tice same situacije, slazem se sa Esbebe, mada mozda bi bilo najbolje da joj trazite da Vam uplati iznos postarine pa da joj vracate dzemper, jer mi deluje kao da ce i za to ispasti problem na kraju, na Vasu stetu.
2024 01 13
> Bogdan55: > > niinnaaa: > > > Bogdan55: > > > Naime imala sam divnu dizajnersku haljinu na profilu i javila mi se devojka za razmenu, svideo mi se beli džemperic na njenom profu i predložila sam joj da mi posalje taj dzemperic i uplati ostatak novca-složila se. Dan kasnije mi salje da je poslala dzemperic i da je uplatila novac i da joj slanje haljine nije hitno, od tog dana je proslo 7 dana meni novac nije legao a na upit da mi posalje uplatnicu mi je odgovorila da ce kasnije. Od nje nema ni traga ni glasa pisala sam svuda zvala -ništa, dzemperic mi je stigao novac ne, evo ne znam sta da Vam kazem sta da radim.😂🙌🏻 > > Samo se moliti bogu da ce pare stici a u buduce ne raditi vise saradnje i ne verovati svakome jer stvarno raznih ljudi ovde ima , Bar se naucite da ispostujete ako ljudi ispadaju korektni prema vama strasno.. > Kako konkretno ja nisam ispala korektna, jel sam trebala da posaljem pa da ostanem bez haljine koju sam platila mnogo+ bez dzemperica? Nisam ja kriva sto se zena ne javlja. Nisam nista lose rekla za tebe vec za takve ljude koji zele zamenu a onda ne ispostuju a ti si ispala korektna nisi me lepo razumela
2024 01 13
> Her_Fashion: > > Bogdan55: > > > niinnaaa: > > > Samo se moliti bogu da ce pare stici a u buduce ne raditi vise saradnje i ne verovati svakome jer stvarno raznih ljudi ovde ima , Bar se naucite da ispostujete ako ljudi ispadaju korektni prema vama strasno.. > > Kako konkretno ja nisam ispala korektna, jel sam trebala da posaljem pa da ostanem bez haljine koju sam platila mnogo+ bez dzemperica? Nisam ja kriva sto se zena ne javlja. > Mislim da se "nekorektnost" odnosi na clanicu koja Vam nije uplatila novac i slicne, samo je malo konfuzno napisano. > Sto se tice same situacije, slazem se sa Esbebe, mada mozda bi bilo najbolje da joj trazite da Vam uplati iznos postarine pa da joj vracate dzemper, jer mi deluje kao da ce i za to ispasti problem na kraju, na Vasu stetu. Takve osobe gibe i svoje i moje vreme iskreno ispalal sam korektna sto hocu razmenu i onda sad ovo? Čemu
2024 01 13
Meni deluje kao da je svesno zelela da Vas prevari, misleci da ce Vam preuzimanje dzempera biti dovoljno i uliti poverenje, te da cete poslati haljinu. Dobro ste ucinili sto niste.
2024 01 13
Ja bih joj poslala dzemper na kucnu adresu kao CC da manje “boli” ako bi mi se paket vratio. To je razlog zašto zamene ne radim nikada. Srećno u resavanju problema, treba imati u vidu da je u danasnje vreme sve više prevaranata.
2024 01 14
Realno je da se devojka javi prvo, pa da vide sta ce dalje. Do tada, iskreno, ja ne znam da li bih nosila dzemper ili ne, bas tupava situacija. Ova druga do proleca moze da se ne javi :D a ako clanica nosi dzemper, onda nije ok da ga vraca, jos moze i da nesto osteti i da placa nesto sta mozda i nije planirala da kupuje, nego je eto, uzela u razmeni. imas podatke, zovi je, vidi sta je problem, gde je zapelo. Zapravo, ne zovi je nego posalji poruku da imas prepisku za ne daj Boze.
2024 01 14
1 2