Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li dati negativnu?

Dobro vece. Postavila sam jaknu kao poklon na podforumu. Javila se devojka da zeli jaknu, ostavila podatke i sve smo dogovorile. Jakna je poslata, trebalo je da plati samo iznos postatine za CC paket. Pitala sam je jednom da li je preuzela, kako bi mi rekla da ce sutra. Od tad je proslo par dana, nisam proveravala status posiljke. Danas se javlja da kaze kako je paket vracen, i da zamoli da joj ponovo posaljem paket. Ja zaista ne bih ni podizala paket nazad, jer mi se ne isplati da placam dve postarine, kamoli da joj saljem ponovo na rizik. Mislim da je neodgovorno. Jakna ce nazalost propasti, a mozda bi nekome drugome i sluzila. Zao mi je da dam negativnu, jer do sad nikad nisam ostavila nikome. Takodje je rekla da ima decu, pa mi zao, mozda zaista nije stigla, iako je proslo petnaestak dana od slanja. Nisam u minusu, necu propasti, jedino sto bih dala negativnu mozda za nemarnost i neku vrstu bezobrazluka. Kako biste Vi postupili? Hvala na pomoci.
2024 01 17
Slična situacija se desila i ovoj članici: https://mojekrpice.rs/forum/t/614773/ne-preuzimanje-poklona Ja bih bez razmišljanja dala negativnu. Zašto traže poklone, ako ne nameravaju da ih podignu?! 😡
2024 01 17
Neka uplati za 3 postarine, pa pošaljite sa plaćenom postarinom ili makar za te dve
2024 01 17
Ja bih trazila uplatu u iznosu duple postarine da bih podigla i onda bih poslala opet.Pa ako joj odgovara ok,ako ne nikom nista,paket ne bih ni podizala.
2024 01 17
> emilyy: > Slična situacija se desila i ovoj članici: > https://mojekrpice.rs/forum/t/614773/ne-preuzimanje-poklona > Ja bih bez razmišljanja dala negativnu. > Zašto traže poklone, ako ne nameravaju da ih podignu?! 😡 Ista clanica je u pitanju, koja tu nije podigla paket. Tek sad vidim da je pre tri sata dobila negativnu zato sto nije podigla jos jedan poklon..
2024 01 17
Napisala mi je poruku da je vracen paket, i da posaljem ponovo, uplatice navodno novac. Mislim da od toga nema nista, a i ne isplati se da plati iznos tri postarine na kraju za taj predmet. Hvala svima.
2024 01 17
> MaagicniOrman: > > emilyy: > > Slična situacija se desila i ovoj članici: > > https://mojekrpice.rs/forum/t/614773/ne-preuzimanje-poklona > > Ja bih bez razmišljanja dala negativnu. > > Zašto traže poklone, ako ne nameravaju da ih podignu?! 😡 > Ista clanica je u pitanju, koja tu nije podigla paket. Tek sad vidim da je pre tri sata dobila negativnu zato sto nije podigla jos jedan poklon.. Ista clanica kao kod mene? Meni je ostavila jos i negativnu, i ubedjuje me da je rok za podizanje bio 24januar, sto uopste nije tacno, rok je bio 15ti. Poslala mi je skrin sotove poste, i ja znam koji je broj moj posiljke, pose lepo 15ti. Jos mi negativnu lupila. Pisala sam i adminu, ali mi jos uvek ne odgovara.
2024 01 17
> MaagicniOrman: > Napisala mi je poruku da je vracen paket, i da posaljem ponovo, uplatice navodno novac. Mislim da od toga nema nista, a i ne isplati se da plati iznos tri postarine na kraju za taj predmet. > Hvala svima. Ja sam joj dala negativnu, jer poklon nije preuzela, i platila sam 400din za vraceni paket. Naravno da treba negativna, tako ce od nekoga poruciti nesto pouzecem, i nece uzeti paket
2024 01 17
> TaniaMani: > > MaagicniOrman: > > > emilyy: > > > Slična situacija se desila i ovoj članici: > > > https://mojekrpice.rs/forum/t/614773/ne-preuzimanje-poklona > > > Ja bih bez razmišljanja dala negativnu. > > > Zašto traže poklone, ako ne nameravaju da ih podignu?! 😡 > > Ista clanica je u pitanju, koja tu nije podigla paket. Tek sad vidim da je pre tri sata dobila negativnu zato sto nije podigla jos jedan poklon.. > Ista clanica kao kod mene? Meni je ostavila jos i negativnu, i ubedjuje me da je rok za podizanje bio 24januar, sto uopste nije tacno, rok je bio 15ti. Poslala mi je skrin sotove poste, i ja znam koji je broj moj posiljke, pose lepo 15ti. Jos mi negativnu lupila. Pisala sam i adminu, ali mi jos uvek ne odgovara. Jeste, ista clanica kao kod Vas. Pre otprilike tri sata mi javlja da je paket vracen, i da joj ga posaljem ponovo, uplatice novac. U toku konverzacije mi je pomenula da ima troje dece, pa sam pomislila mozda devojka/zena stvarno nije stigla do Poste, jos su bili praznici..ali eto, sad vidim da ste i Vi imali isto iskustvo s njom. Nekako mi je zao, mozda nema novca ili ko zna sta je u pitanju. Medjutim opet nije u redu, jer ako neko pored predmeta, izdvaja i svoje vreme za pakovanje, odlazak u Postu itd. (nista specijalno, ali ipak trud), smatram da druga strana moze pruziti bar postovanje i javiti se za poklon, tek kad bude sigurna u svoju mogucnost preuzimanja.
2024 01 17
Kaze imala je zdravstvenih problema, vezana je za kucu, mada je onda mogla da se odazove postaru kad je bio na adresi.
2024 01 17
Ne šaljite nikako, dok Vam prvo ne uplati za sve te poštarine.
2024 01 17
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f0bffbac6346886780ebe35ac5bc75b2.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/01a6246c0cede1bbcdbb529ae566fd74.jpg) Jos mi kaze da sam bezobrazna! Bezobrazna sam sto sam htela da joj poklonim, i sto sam platila 400din za vraceni paket! Stvarno sam jako besna, kakav bezobrazluk
2024 01 17
Uveliko se pisalo o clanicama koje traže poklone i ne preuzimaju, tako da će toga biti uvek. Ja zato i ne nudim poklone, nego šaljem uz prodat predmet ono sto bi odgovaralo po veličini i stilu, pogledam im omiljene predmete uvek. To sto neko ima dobru volju da pokloni, ne znaci da će druga strana ceniti. Slala sam očuvane kvalitetne pakete garderobe, da nisam dobila ni- hvala. Mozda je problem sto nisam i poštarinu platila, a nisam je platila, jer su imali gomilu svoje robe na profilu, gde sam mogla po predmetima utvrditi da nisu materijalno ugrozeni. Moje je iskustvo takvo da se poklanja samo po preporuci od pouzdane osobe
2024 01 17
> MaagicniOrman: > Kaze imala je zdravstvenih problema, vezana je za kucu, mada je onda mogla da se odazove postaru kad je bio na adresi. Tako je i meni rekla. Obrisala mi je negativnu ocenu, i dogovorile smo se kada mi bude uplatila dupli ptt, obrisacu i ja njoj.
2024 01 17
Kakve veze ima sto ima troje dece? Ja sam sa bebom od mesec i po dana npr bas danas bila u posti da uplatim pare clanici sa teme. Pre toga docekala jedan paket kuci. Posta, tri stepenika do ulaza pa jos jedan, pa jos jedan, sa sve kolicima. Juce isla da pokupim paket u postu jer sam propustila da se javim postaru na telefon kad je zvao, telefon mi na silentu i ne cujem kad spavamo. Sutra zajedno vozimo macku kod veta na injekciju, u petak treba da saljemo zajedno paket, cekamo dva paketa do kraja nedelje. Sorry, ali deca su licni izbor, ne moranje da se imaju ako je neko nesposoban. Pet dana clanica ne moze da se organizuje da preuzme pakete, ali ih uredno porucuje. Ko je nesposoban sa svojim izborima, nek ne klikce dugme zelim i gotovo. Razumela bih da se desi da ne uzmes paket odmah iz nekog razloga, ali imas jos vremena dok se isti ne vrati. I drugima je minus, i drugima je sneg. Ako joj je zimi komplikovano, nek saceka prolece pa od tada do jeseni nek ulazi na sajt. Hajde bre, bezobrazluk.
2024 01 17
1 2 3