Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li dati negativnu?

> DzoDzo: > Kakve veze ima sto ima troje dece? > Sorry, ali deca su licni izbor, ne moranje da se imaju ako je neko nesposoban. > Pet dana clanica ne moze da se organizuje da preuzme pakete, ali ih uredno porucuje. > Ko je nesposoban sa svojim izborima, > Hajde bre, bezobrazluk. ODVRATNO, ODVRATNO, PISANJE. Sram te bilo.
2024 01 18
> jacaikaja: > Ja i ne znam da se vratilo staro pravilo da paket stoji 5 dana. Mi ne ovde naširoko pišemo, dosta puta su se slali pokloni i neke članice nisu podizale, niti su se izvinjavale, niti plaćale duplu poštarinu, a svakakvi izgovori se često ovde koriste i više niko nije pametan da prosudi da li neko izmišlja ili priča istinu. Ne treba naše pisanje da Vam stvara dodatnu nelagodnost. Ako niste u situaciji da kupite nešto sto Vam je npr.neophodno za decu, možete da otvorite temu šta Vam treba u kojoj veličini, pa ko želi da pokloni, da se javi To što su pojedini izokola vređali članicu je najveći problem ovog sajta. Otkud pravo da uzimate decu u usta? Vi ne znate šta život nosi i odnosi. Sve što ste rekli o NJOJ je preslikana slika VAS iznutra. Pa Čitajte.
2024 01 18
Nisam zelela da otkrivam identitet clanice, ali se zadesila ista tema, u isto vreme sa istom osobom. Sve vreme smo se kulturno dopisivale, iako s nepoverenjem, jer sam cesto ispadala naivna, a i u pitanju je neznanac. Opet, ostavila sam sve mogucnosti u opticaju do krajnjeg ishoda. Nisam pomislila da ce otici u toliko pravaca jedno pitanje. Licno sam decu pomenula radi razumevanja majke (kao majka), radi postojanja opcije da je mozda stvarno bila sprecena. Skoro svako bi se uvredio da mu se desi da neko ne podigne poklon, te on mora jos i dodatne troskove da izdvoji. Opet, treba biti strpljiv. A bogami i pazljiv sta pises.
2024 01 19
Clanica mi je uplatila dipli ptt, mozda sam i ja ishitreno reagovala, ali sam bas bila besna kada sam videla da mi se poklon vratio! Obrisala sam joj negativnu, i izvinila se…
2024 01 19
> Rana_Kiša:): > > jacaikaja: > > Ja i ne znam da se vratilo staro pravilo da paket stoji 5 dana. Mi ne ovde naširoko pišemo, dosta puta su se slali pokloni i neke članice nisu podizale, niti su se izvinjavale, niti plaćale duplu poštarinu, a svakakvi izgovori se često ovde koriste i više niko nije pametan da prosudi da li neko izmišlja ili priča istinu. Ne treba naše pisanje da Vam stvara dodatnu nelagodnost. Ako niste u situaciji da kupite nešto sto Vam je npr.neophodno za decu, možete da otvorite temu šta Vam treba u kojoj veličini, pa ko želi da pokloni, da se javi > To što su pojedini izokola vređali članicu je najveći problem ovog sajta. > Otkud pravo da uzimate decu u usta? > Vi ne znate šta život nosi i odnosi. > Sve što ste rekli o NJOJ je preslikana slika VAS iznutra. > Pa Čitajte. Problem je sto se često brzopleto otvaraju teme, a onda se na te teme reaguje, svako na svoj način i iz svog iskustva. S druge strane, ne bi se tema ni otvorila da je druga strana jasno ponudila rešenje problema, uz izvinjenje. Treća stvar, nije ostavljen link profila radi osude, samo je članici koja otvara temu bilo potrebno da čuje tudja mišljenja. Učestvovala sam u humanitarnim akcijama i poklanjanju, gde su situacije bile neproverene ili osobe bezobrazne i nezahvalne i pišem uopšteno svoja iskustva, bez prozivanja ikoga, a koja nekom mogu da pomognu, ako shvati poentu, te ko zna da čita sa razumevanjem, moze da shvati poentu moje priče.
2024 01 19
Ahaaaam, znaci svi pogresno shvatamo kako se clanici posiljaocu pretilo prijavom Adminu zbog svoje licne greske? Prepiske su iznete i vidjene, da neko napadne clanicu koja joj salje poklon, da se drsko ubedjuje ciji je paket podignut, to do sada videla nisam, eto i to se desilo. Evo, ja necu da se izvinim za svoje komentare, mislim sve sta sam napisala. Svako od nas je izneo svoje misljenje na osnovu vidjene komunikacije. Jaca je lepo napisala u komentaru iznad, ne bih dodavala nista vise. > TaniaMani: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f0bffbac6346886780ebe35ac5bc75b2.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/01a6246c0cede1bbcdbb529ae566fd74.jpg) > Jos mi kaze da sam bezobrazna! Bezobrazna sam sto sam htela da joj poklonim, i sto sam platila 400din za vraceni paket! Stvarno sam jako besna, kakav bezobrazluk Rana kisa, nemam se kad baviti da vidim ciji si multi, tj imam, ali me mrzi. Rekla bih da je jedna kojoj sam skoro ostavila pesmicu na jednoj temi ;) Ali me ni malo ne dotice sta ces da kazes sa tamo nekog mutija, da imas herca, pisala bih sa svog.
2024 01 19
1 2 3