Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bezobrazluk

Pa kako ne bi stala prodaja, pored toliko prevaranata …. Prvo uplatis a onda moliš Boga da to i dobiješ….
2024 02 07
Ja lično nemam lošeg iskustva ovde , ali zato me je jedna Instagram stranica izula iz patika od prevare ….
2024 02 07
> Lisa_stye: > te trikotazne trenerke vrede 500 din max, niste trebali saradjivati nazalost, mislim i ostecena i ne, nemojte se nervirati previse oko toga sada, bas mi je zao sad kad sam videla taj vas post.. ima svega ovde, ljudi sada podvaljuju svasta u razmene jer je generalno i prodaja i kupovina stvari totalno stala na sajtu. > tuga zaista... Bas mi se svidela trenerka, a ona je u fazonu "moze da se nosi" pa nosi je onda ti tako ostecenu🙄 steta na ovom sajtu sam kupovala fenomenalne stvari od divnih clanica, posle 300+ pozitivnih saradnji mora jedna losa da se desi ocigledno.
2024 02 07
> Ormaricmoj86: > Pa kako ne bi stala prodaja, pored toliko prevaranata …. Prvo uplatis a onda moliš Boga da to i dobiješ…. Da upravo to, jako slabo prodajem a o kupovini da ne govorim na sajtu.. Strasno stvarno uvek mi bude zao kad vidim da je neko prevaren i za manji novac a kamoli veci... eto i meni je ovo prvo negativno iskustvo na ovom sajtu a tu sam gooodinama..
2024 02 07
Eto, a upravo vidim da je blokirana Nada Dejanovic. Zbog lotova... Izuzetno korektan prodavac, nije komercijalna (oni su zasticeni kao beli medvedi). Nema bloka za nekog ko salje takve ostecene stvari, a ima za nekog kao Nada koja nije imala nijednu negativnu (osim admina za lotove). Bas tuzno.
2024 02 08
Admin mi je rekao samo da joj dam negativnu, profil joj nece biti ugasen a ovo joj je vec druga prevara. Ne razumem takve stvari zasto se gasi profil za takve sitnice (lotovi, komercijalne itd) naspram prevara koje se tolerisu i sve su cesce!
2024 02 08
Posto devojka nije poslala helanke ostavljam njen profil da vidite o kome je rec, ostavljena je i negativna naravno. Eto pored vredjanja i pretnji profil joj nece biti ugasen i usrecice jos nekoga. https://mojekrpice.rs/dunjina_mama16-326107
2024 02 08
> TatCat: > Na onoliko malo ocena vec tri negativne, a nije blokirana. Ako je nisu blokirali zbog prve kradje (uzela predmet i nije platila), ne znam sta dalje reci. Moze ime clanice, ja zivim u Uzicu trenutno, da se malo raspitam i sl. Moze i u poruci ako ne sme ovde, posto se takve stvari kaznjavaju vise nego prevare. Ne znam sta bih rekla vise stvarno. Za prvu prevaru je jos trebala biti blokirana. Nadam se da ce Admini resiti ovo.
2024 02 08
> MarijaRavilic: > > Ormaricmoj86: > > Pa kako ne bi stala prodaja, pored toliko prevaranata …. Prvo uplatis a onda moliš Boga da to i dobiješ…. > Da upravo to, jako slabo prodajem a o kupovini da ne govorim na sajtu.. Strasno stvarno uvek mi bude zao kad vidim da je neko prevaren i za manji novac a kamoli veci... eto i meni je ovo prvo negativno iskustvo na ovom sajtu a tu sam gooodinama.. Kad se setim kakve sam saradnje imala pre godinu dana kad sam tek počela sa krpicama. Devojka 5-6 utisaka, isto tako i ja. Ja njoj šaljem nov prsluk I neke džempere ona meni Levis Teksas jaknu, prodajna vrednost stvari oko 5000 u oba smera (a realno je plaćeno sve više od toga). Šaljemo na poverenje. Stižu stvari, sve savršeno, obe zadovoljne. Sad ne znam da li bih se uopšte usudila na takvu razmenu, valjda koliko čitam o ovim prevarama po forumu a i nekim koje sam sama iskusila, strepim i kad mi stiže paket od članice sa 500 utisaka.
2024 02 08
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cf2c9ceaf9ef3cdf6965cc2172164407.jpg) Pretnje su "ostavicu Vam negativan utisak da jos neko ne bude prevaren" Ranije uopste nisam ni razmisjala o tome da bih mogla biti prevarena, toliko stvari na ovom sajtu sam prodala, kupila pa i razmenila, bas to sto kazete u vecoj vrednosti a sad zbog mirne glave ne razmenjujem nista vise makar to bilo nesto od 200 din.
2024 02 08
ovde na sajtu i dalje postoje profili koji imaju po 7 negativnih , to mi nikako nije jasno.
2024 02 08
> Lisa_stye: > ovde na sajtu i dalje postoje profili koji imaju po 7 negativnih , to mi nikako nije jasno. Da ja to zaista ne razumem.
2024 02 08
> MarijaRavilic: > Admin mi je rekao samo da joj dam negativnu, profil joj nece biti ugasen a ovo joj je vec druga prevara. Ne razumem takve stvari zasto se gasi profil za takve sitnice (lotovi, komercijalne itd) naspram prevara koje se tolerisu i sve su cesce! Sramota kako je odgovorila na tvoju negativnu. Ti si njoj napravila trosak? A ona tebi poslala ostecen predmet, nosila tvoje nove helanke koje sada vraca polovne jer ne mzoe da ih plati? Bukvalno bih zahtevala da mi plati predmet koji sam joj poslala, samo iz principa.
2024 02 08
> MarijaRavilic: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cf2c9ceaf9ef3cdf6965cc2172164407.jpg) > Pretnje su "ostavicu Vam negativan utisak da jos neko ne bude prevaren" > Ranije uopste nisam ni razmisjala o tome da bih mogla biti prevarena, toliko stvari na ovom sajtu sam prodala, kupila pa i razmenila, bas to sto kazete u vecoj vrednosti a sad zbog mirne glave ne razmenjujem nista vise makar to bilo nesto od 200 din. Blefira te. Kako da ne, Admin joj rekao da ces ti biti ugasena sto PRETIS ostavljanjem adekvatne ocene. Jos kao, nosite vase helanke u zdravlju, tacno da joj napises necu ih nositi posle tebe glibuljo.
2024 02 08
> TatCat: > Na onoliko malo ocena vec tri negativne, Dve negativne su od članice koja je otvorila temu.
2024 02 08