Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako slikati crnu odecu i tamno crvenu

Muku mucim sa slikanjem crne odece, ne mogu da uslikam da se vidi lepo. Na slikama izgleda izbledelo ili su slike mutne. A tamno crvena izgleda svetlija na slikama, nego u prirodi. Nemam ''besan'' telefon, ali i ovaj pravi solidne fotografije. Postoji li neka fora sa slikanjem, molim odgovor, Hvala
2024 07 12
Prirodno svetlo i neka neutralna pozadina, mislim da tada budu najlepše fotografije. Svakako možete uslikati boju izbliza i postaviti i tu fotografiju. 🌸
2024 07 12
Nista ne vredi, neke stvari vec mesecima pokusavam da uslikam i ne uspevaju mi slike.
2024 07 12
Takođe ni kod mene ništa ne pomaže. Crno još i ispadne nekako, ali crveno je užas.
2024 07 12
Svetlo crvena je ok. bordo onako, ali tamno crvena nikako da ispadne onako kako jeste. A crne stvari budu uzas. Danas sam opet slikala jednu suknju i slike su katastrofalne i slike crne majice i cipkani sorc.
2024 07 12
Isto sa tamnim stvarima. Teget ume da izgleda kao da je izbledelo ili delovi izbledeli ili kao da ima prasinu ili nesto, a ovako kad gledam nema nista, sveze oprano, cisto. Muku mucim sa tamnim stvarima. Svetle se lepo slikaju.
2024 07 12
Probajte da promenite kontrast nakon sto slikate 😐
2024 07 13
Samo par puta mi je crno ispalo super kada sam slikala ali nisam upamtila kako sam to izvela ,sve ostalo je kao da je nošeno i prano hiljadu puta.
2024 07 14
Iskreno, za crne boji mislim da malo zavisi i od materijala cak kako ce da se slika. I ja isto imam problem sa tim, pogotovo crne kvalitetne stvari ispadaju u najmanju ruku bezveze, kao krpe a daleko su od toga. Takodje, i kamera telefona utice, cak i na nekim skupocenim moze da se desi da ne slika nikako crnu boju Pokusaj da slikas preko instagrama, tamo nekako bolje hvata boju stvari, bar nekih :)
2024 07 15
> SandraKg93: > Iskreno, za crne boji mislim da malo zavisi i od materijala cak kako ce da se slika. I ja isto imam problem sa tim, pogotovo crne kvalitetne stvari ispadaju u najmanju ruku bezveze, kao krpe a daleko su od toga. Takodje, i kamera telefona utice, cak i na nekim skupocenim moze da se desi da ne slika nikako crnu boju > Pokusaj da slikas preko instagrama, tamo nekako bolje hvata boju stvari, bar nekih :) Nemam instagram, sad su mi slike ispale ko da bluza ima neke fleke, moracu opet da slikam.
2024 07 18
Mozda da izaberete opciju Pro za slikanje. Isti problem imam. Ali imam i ring light pa to nekako bude bolje
2024 07 19