Te Grubinke koje sam ja kupila, nisam ni probala da nosim, stavila sam ih odmah na profil jer mi je uložak previše širok za stopalo, a i nije mi se nešto dopalo kako stoje. Ali s obzirom da sam kupovala od drugih brendova takve modele i krvarila, ne bih ni pokušala.
S druge strane, znam lično osobe koje samo njih nose godinama.
Devojka mog brata već minimum 6-7 godina nosi Grubin, te modele sa 2 kaiša, ima kožne a i one kao gumene za plažu, a i on isto samo njih nosi leti. 🤷♀️
Te Grubinke koje sam ja kupila, nisam ni probala da nosim, stavila sam ih odmah na profil jer mi je uložak previše širok za stopalo, a i nije mi se nešto dopalo kako stoje. Ali s obzirom da sam kupovala od drugih brendova takve modele i krvarila, ne bih ni pokušala.
S druge strane, znam lično osobe koje samo njih nose godinama.
Devojka mog brata već minimum 6-7 godina nosi Grubin, te modele sa 2 kaiša, ima kožne a i one kao gumene za plažu, a i on isto samo njih nosi leti. 🤷♀️