Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Da li je homoseksualnost bolest?

Ili samo ljudska izopacenost? Sta mislite o tome? Imate li u vasem okruzenju nekog ovakvih sklonosti? Kako bi ste reagovali da se nadjete u situaciji da vam se udvara osoba istog pola? Pisite vasa iskustva i razmisljanja na ovu temu.
2013 12 12
Po meni nije bolest, i mislim kada bi se sva paznja koja je na gej ljudima prenela na npr pedofile, ovaj svet bi bio bolje mesto.
2013 12 12
Bolest i izopacenost. Ljudi se igraju Boga, pa zele da eksperimentisu malo. FUJ!
2013 12 12
Nope, uglavnom se razvija pod uticajem ophodjenja majke prema detetu (to mu dodje psiholosko objasnjenje koje sam ja nasla u nekoliko knjiga) [:osmeh]
2013 12 12
Slozila bih se da je izopacenost... Nemam nista protiv, ali sto dalje od mene. U 4 zida neka rade sta zele, ali mi to nije za javnost. Poznajem jednog decka koji je gej, nikad nije ni bio sa devojkom (inace je poznati sminker iz mog grada, a sada poznat i u Bg-u), ali ga nikad nisam videla sa deckom (ma koliko mi ruzno zvucalo to). A da mi se udvara neka devojka... pa, pocela bih da se smejem, sigurno. [:osmeh] I nastavila bih sa smehom. :)
2013 12 12
ja mislim bolest ali i roditelji puno doprinose tome! poznajem decka koji je gej, i nemam bas lepo misljenje o njemu!
2013 12 12
Izopacenost??????
2013 12 12
Jeste poremecaj hormona i postoje slucajevi koji su lečeni,imali terapije i uspesno se izborili sa tim.
2013 12 12
Pa ljudi moji...Nemojmo biti ograniceni!Osoba je osoba,njeno sexualno opredeljenje je ne cini nista boljom niti losijom!Mene okruzuje vise bi i gay ljudi nego str8 i to uopste vise nije taboo tema,jednostavno se naviknes i oguglas,smatras to normalnim!!A najjbolji provod je u gey barovima,provereno [:osmeh] [:osmeh] [:stidljiv]
2013 12 12
To je sve na nesvesnom nivou. Ja poznajem jednog decka koji je gej. I NECETE MI VEROVATI, ali on je isto covek!!!!!!! Bila sam sokirana!!!!!!!
2013 12 12
Imam drugara iz detinjstva,od ranog detinjstva je pokazivao sklonosti prema istom polu.Ziveli smo u malom mestu,kasnije se preselio u Bg.Znam,ima decka.Nismo se videli odavno...
2013 12 12
Preveliki znacaj se pridaje svemu tome...Mozes misliti,neko je gay...Bitno da se ljudi vole!
2013 12 12
Po mom mišljenju, nije. Imam drugare koji su gej i ne vidim zašto bi to meni smetalo? A meni se, prilikom jednog izlaska pre 4 godine, udvarala devojka koja je lezbejka. Našle smo se u istom društvu, a samo ja nisam znala da je lezbejka. I tako se ona mukica mučila celo veče i brojeve smo razmenile i sve. [:osmeh] I u povratku kući kažem drugarici kako je super ta devojka, a ona će meni "aha, ti joj se sviđaš" i ja kažem da se i ona meni sviđa , a moja lujka "Tamara, debilu slepi, ona voli devojke". Od tada sam rešila da odmah pri upoznavanju naglasim da živim sa momkom. [:jezik] Ne smatram da je to bolest i ne smatram da treba da se gadimo takvih ljudi, jer je velika hrabrost javno se izjasniti ako si gej. Ovo mi je NAJDUŽI komentar ikada! [:šokiran]
2013 12 12
pa ja nzm ....meni je to sve ok....samo ne volim da vidim dva muskarca kako se ljube na javnom mestu a srela sam to vise puta ispred sebe i nekim velikim gradovima... nzm ja na to nisam navikla pa mi cudno.... ali nemam neki stav .....ko voli nek izvoli.... ali sto rekla MilicaMilan neka to rade dalje od mene.....:) ali mi smo zatvorenija sredina pa nas to malo vise sokira jer nismo na to navikli i ne susrecemo se svaki dan.... [:znojav]
2013 12 12
Slazem se sa AlicelnChains i ValentinaBiz, ne treba ih posmatrati kao da su nesto drugaciji.. To sto je neko homosexualac nije svakidasnje, ali ne znaci da ih treba sve marginalizovati
2013 12 12
1 2 3 4 5 ... 12