Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Da li je homoseksualnost bolest?

Neću Miss, majke mi...:) Gomila današnjih klinaca dolazi iz hetero brakova, a agresivni su, frustrirani, primitivni i zlostavljači, muče decu po školama, a imaju i mamu i tatu... Odjedanput svi brinu o budućoj gej deci, kao da bi oni ukrali nečije dete...
2013 12 12
U pravu si cocabg
2013 12 12
To je vec drugi problem - problem danasnjeg drustva, a to je da roditelji sve manje vremena posvecuju vaspitanju svoje dece usled nedostatka tog istog vremena i zivaca.
2013 12 12
Ne mislim da je to nedostatak vremena, već nedostatk interesovanja da se neko bavi decom. Nekada je i 5min dnevno dosta!
2013 12 12
Kao prvo DOKAZANO JE da nije bolest jer ne postoji u genima niti u bilo cemu bilo sta sto je drugacije od heteroseksualaca. Kao drugo to je IZBOR. Malo se bavim stvarima vezanim za psihologiju pa mogu to i da tvrdim iz proverenih izvora. I ne,nema nikakve veze sa Frojdovskim (vecinom) glupostima o ranom detinjstvu i td. Ne znam zasto Vama to toliko smeta i kakve veze ima da li ce i kako oni gledaju na porodicu,to je njihova stvar kao sto je i to moja licna stvar kao opredeljene heteroseksualke. Niti oni povredjuju nekog,moglo bi, kao sto je neko vec pomenuo, da se malo vise misli o onima koji povredjuju druge ljude kao npr. pedofilima,silobateljima i ostalima-to je vec izopacenost...
2013 12 12
Homeseksulanost je pojava od pamtiveka.Mnoge licnosti iz grcke i rimske knjizevnosti bile su homeseksualci,mnogi poznati,svetski pisci takodje.Mislim da u vecini slucajeva sredinski cinioci uticu na to da se osoba opredeli za istopolnog partnera.U sustini nemam nista protiv takvih osoba jer oni ni na koji nacin ne mogu da me ugroze.Uzasavam se bilo koje vrste nasilja,i bude mi zao sto su oni toliko maltretirani(nisu krivi sto imaju tave sklonosti).Ne slazem se sa tim da treba javno da se eksponiraju,niti da im se da mogucnost usvajanja dece,ali sta oni konkretno rade u okviru svoja cetiri zidida,koga vole,sa kim spavaju,ne tice me se.Umesto sto se drustvo toliko bavi njima trebalo bi pre da se preusmeri na probleme nasilja u porodicama,pedofilije,narkomanije.To su strahote koje treba saseci u korenu!Sto se tice prve dve bolestine zastupala bih,da se pitam Hamurabijev zakonik. [:besan] [:isfrustriran]
2013 12 12
Obe strane imaju ''dokaze'', a navela si samo eventualni problem sa genima. Bolest moze biti i psihicka. Niti mi smetaju, niti smatram da je bolest, to sam vec napisala, ali to sa sigurnoscu niko za sada ne moze da tvrdi.
2013 12 12
A i ako smatra neko da je danas opasnost za drustvo sto oni ne mogu da produze vrstu,mislim da je to najmanji problem koji drustvo ima danas... Meni je licno gore napraviti decu i ne vaspitavati ih,posto je danas to kao dobar dan.
2013 12 12
slazem se @080088 da drustvo treba da se preusmeri na vaznije probleme.
2013 12 12
Dete iz gej braka bi veće traume doživljavalo zbog šikaniranja društva, a ne zbog istopolne porodice. U slučaju gej braka dete je izbor, a kod hetero porodica to nije tako!
2013 12 12
Mogu naucnici da tvrde posto se bave cinjenicama,psihologija je malo komplikovanija. Takodje ima hiladu razloa u tvojoj psihi i razmisljanju zasto ti biras manje vazne stvari u zivotu,do kojih je tesko doci a kamoli ovo. Ni meni ne smetaju,ne podrzavam samo parade jer mislim da je nepotrebno,ali me stvarno.ne interesuje sta rade drugi ljudi i ne smatram ih drugacijim ako neke stvari ne vide kao ja ili vecina.
2013 12 12
Ja se izvinjavam za greske u pisanju posto pisem sa telefona pa ne vidim sve :)
2013 12 12
Moj najbolji prijatelj iz detinjstva je gay, jedna od najboljih osoba koje poznajem! Odlican drug i fin je do srzi, glupiramo se kao da smo jedna osoba, delimo najbukvalnije SVE tajne, uvek je tu za mene, nikad mi ni za sta ne pridikuje (osim za prekomerno trosenje novca, zato ga i vodim sa sobom u shopping, kad vidi da preterujem kaze: "Andjela, ostavi to! Ne treba ti!" i uzme mi to iz ruke i vrati :') <3 ) i obozavam ga. Nikada ga u zivotu ne bih menjala. I nemojte se ljutiti jer samo iznosim svoje misljenje, ali ipak mislim da ovo nije prikladna tema. :)
2013 12 12
Slazem se aa AnchiF...
2013 12 12
Drago mi je @radojica, uvek volim da cujem misljenja osoba bez predrasuda i glupavih stereotipa. :)
2013 12 12
1 2 3 4 5 6 7 ... 12