Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zara ili slično

,,Tražim stvari Zara ili tako nešto“ ,,Tražim letnja stvari, nemojte mi nuditi ništa bezveze, samo Zara ili sločno“ ,,Tražim Zara stvari“ Evo danima čitam ovakve oglase. Već sam pisala na drugim temama o fascinaciji Zarom, C&A, H&M, Amisu. Kso to su neke extra marke ili sta vec. Evo ne znam, objasnite mi
2018 04 24
Ni meni nije jasno. Zara jos nekako, ali ove marke nisu bas vrhunski kvalitet. Ja sam vec prosla dosta lose sa C&A. Kupila dve muske majice i nakon dva pranja potpuno se izdeformisale. H&M, sta reci!? Ima lepih stvari ali nije bas neki kvalitet. A tek New Yorker, ko kineska bofla. Puno sintetike i drugih vestackih materijala.
2018 04 24
Nailazim i ja redovno na takve oglase. Da su neke marke i nisu nista posebno Ne znam za druge ja licno kada mi treba npr.majica neke od navedenih marki trazim u pretrazi iz prostog razloga ne zato sto mi je bitno sta pise na etiketi jer se ona svakako i ne vidi vec zato sto prosto znam kakav je materijal,kroj i sve ostalo odredjene marke,odgovara mi pa ga zato i nosim
2018 04 24
Nemam objasnjenje ovakvog fenomena osim da je neko zaludjen zarom,kao ja tally weijlijem,iako to nije nzm kakva marka,imaju male stvarcice uvek za mene mrsavicu,tako da ja eto obozavam njihove stvari bez obzira sto nije "marka"' :)
2018 04 24
Ja za Zaru licno mislim da je tesko djubre(sem premium kolekcije)..i po kroju i po materijalima...licno nikad nista nisam kupila u zari,ali moje drugarice jesu i stvari su im se raspadale brzinom svetlosti.a cene nisu uopste male..Sto se h&m,ovde kupujem iskljucivo za dete i to kada su rasprodaje, a ostalo kupujem u inostranstvu za do 10 e plafon i kvalitet je neuporedivo bolji nego za nase trziste...Ono sto mi je apsolutno interesantno..je to sto ovde na krpicama kada kucam neke brendove ..koji ne mogu da se porede ni blizu sa ovima koje si nabrojala.nisu brendovi visoke mode ali veoma kvalitetni i cene cak i po rasprodajama nisu uopste male e takvim stvarima .cene su ispod svakog nivoa..posto to nece niko da kupi jer ocigledno ne znaju o cemu je rec....Moja preporuka damama je da se malo edukuju oko mode i brendova i prosire vidike
2018 04 24
> Monika993: > Nemam objasnjenje ovakvog fenomena osim da je neko zaludjen zarom,kao ja tally weijlijem,iako to nije nzm kakva marka,imaju male stvarcice uvek za mene mrsavicu,tako da ja eto obozavam njihove stvari bez obzira sto nije "marka"' :) Ma, ok mi je sasvim da neko voli nrki brand, ja volim Terranovu iz istog razloga. Punija sam i za sebe uvek nasjem nesto fino tamo. I to je ok. Ali toliko insistiranja da se nudi samo roba tih ,,marki“ nikako mi nije jasno. Pa, postoji toliko kvalitetnih stvari domaće proizvodnje, pa čak i turskih po pristojnim cenama, potrebno jje samo ne biti ogranicen, rasiriti vidike
2018 04 24
> AppleRed: > Ni meni nije jasno. Zara jos nekako, ali ove marke nisu bas vrhunski kvalitet. Ja sam vec prosla dosta lose sa C&A. Kupila dve muske majice i nakon dva pranja potpuno se izdeformisale. H&M, sta reci!? Ima lepih stvari ali nije bas neki kvalitet. A tek New Yorker, ko kineska bofla. Puno sintetike i drugih vestackih materijala. Ja ne mogu da kazem isto, jer imam par stvari i stvarno mi traju, u super su stanju. E, sad to već zavisi verovatno od određene kolekcije i šta ti ja znam. Ali opet ne mislim da su nekakvi WAU brendovi. Malo bolji od kineske robne kuće Panda.
2018 04 24
> jelena2606: > Ja za Zaru licno mislim da je tesko djubre(sem premium kolekcije)..i po kroju i po materijalima...licno nikad nista nisam kupila u zari,ali moje drugarice jesu i stvari su im se raspadale brzinom svetlosti.a cene nisu uopste male..Sto se h&m,ovde kupujem iskljucivo za dete i to kada su rasprodaje, a ostalo kupujem u inostranstvu za do 10 e plafon i kvalitet je neuporedivo bolji nego za nase trziste...Ono sto mi je apsolutno interesantno..je to sto ovde na krpicama kada kucam neke brendove ..koji ne mogu da se porede ni blizu sa ovima koje si nabrojala.nisu brendovi visoke mode ali veoma kvalitetni i cene cak i po rasprodajama nisu uopste male e takvim stvarima .cene su ispod svakog nivoa..posto to nece niko da kupi jer ocigledno ne znaju o cemu je rec....Moja preporuka damama je da se malo edukuju oko mode i brendova i prosire vidike Daaaaa , so true. Za Zaru se slažem. Imam par stvari, dobijenih na poklon i meni to ništa ne vredi više od par stotina din.
2018 04 24
> Debela_devojka: > > jelena2606: > > Ja za Zaru licno mislim da je tesko djubre(sem premium kolekcije)..i po kroju i po materijalima...licno nikad nista nisam kupila u zari,ali moje drugarice jesu i stvari su im se raspadale brzinom svetlosti.a cene nisu uopste male..Sto se h&m,ovde kupujem iskljucivo za dete i to kada su rasprodaje, a ostalo kupujem u inostranstvu za do 10 e plafon i kvalitet je neuporedivo bolji nego za nase trziste...Ono sto mi je apsolutno interesantno..je to sto ovde na krpicama kada kucam neke brendove ..koji ne mogu da se porede ni blizu sa ovima koje si nabrojala.nisu brendovi visoke mode ali veoma kvalitetni i cene cak i po rasprodajama nisu uopste male e takvim stvarima .cene su ispod svakog nivoa..posto to nece niko da kupi jer ocigledno ne znaju o cemu je rec....Moja preporuka damama je da se malo edukuju oko mode i brendova i prosire vidike > Daaaaa , so true. Za Zaru se slažem. Imam par stvari, dobijenih na poklon i meni to ništa ne vredi više od par stotina din. Gomilu stvari sam tamo videla ,stoji na ofingeru a vec rasparano po savu :') :') ...materijal da se dobro usmrdis u njemu...Opet sve te firme imaju premium kolekcije i one stvarno mogu da budu ok..i nadje se po neka stvarcica koja je ok.kvaliteta....I to stvarno nema veze sa ukusom ovakvim ili onakvim...verujem da niko ne voli sintetiku i los kroj i jos da platu par hiljada...Tako da ne znam u cemu je fora
2018 04 24
> jelena2606: > > Debela_devojka: > > > jelena2606: > > > Ja za Zaru licno mislim da je tesko djubre(sem premium kolekcije)..i po kroju i po materijalima...licno nikad nista nisam kupila u zari,ali moje drugarice jesu i stvari su im se raspadale brzinom svetlosti.a cene nisu uopste male..Sto se h&m,ovde kupujem iskljucivo za dete i to kada su rasprodaje, a ostalo kupujem u inostranstvu za do 10 e plafon i kvalitet je neuporedivo bolji nego za nase trziste...Ono sto mi je apsolutno interesantno..je to sto ovde na krpicama kada kucam neke brendove ..koji ne mogu da se porede ni blizu sa ovima koje si nabrojala.nisu brendovi visoke mode ali veoma kvalitetni i cene cak i po rasprodajama nisu uopste male e takvim stvarima .cene su ispod svakog nivoa..posto to nece niko da kupi jer ocigledno ne znaju o cemu je rec....Moja preporuka damama je da se malo edukuju oko mode i brendova i prosire vidike > > Daaaaa , so true. Za Zaru se slažem. Imam par stvari, dobijenih na poklon i meni to ništa ne vredi više od par stotina din. > Gomilu stvari sam tamo videla ,stoji na ofingeru a vec rasparano po savu :') :') ...materijal da se dobro usmrdis u njemu...Opet sve te firme imaju premium kolekcije i one stvarno mogu da budu ok..i nadje se po neka stvarcica koja je ok.kvaliteta....I to stvarno nema veze sa ukusom ovakvim ili onakvim...verujem da niko ne voli sintetiku i los kroj i jos da platu par hiljada...Tako da ne znam u cemu je fora Meni su Zara concept OK stvari, traju. Basic ko basic, sta znam. Ali opet mi bismo na sajtu trebale da imamo u vidu realnu vrednost tih stvari. Kada vidim Zara pamtalone 1000—počovne, a Tommy H(daleko kvalitetnije) na istom profilu, 500 din, nije mi jasno nista :D
2018 04 24
> Debela_devojka: > > jelena2606: > > > Debela_devojka: > > > > jelena2606: > > > > Ja za Zaru licno mislim da je tesko djubre(sem premium kolekcije)..i po kroju i po materijalima...licno nikad nista nisam kupila u zari,ali moje drugarice jesu i stvari su im se raspadale brzinom svetlosti.a cene nisu uopste male..Sto se h&m,ovde kupujem iskljucivo za dete i to kada su rasprodaje, a ostalo kupujem u inostranstvu za do 10 e plafon i kvalitet je neuporedivo bolji nego za nase trziste...Ono sto mi je apsolutno interesantno..je to sto ovde na krpicama kada kucam neke brendove ..koji ne mogu da se porede ni blizu sa ovima koje si nabrojala.nisu brendovi visoke mode ali veoma kvalitetni i cene cak i po rasprodajama nisu uopste male e takvim stvarima .cene su ispod svakog nivoa..posto to nece niko da kupi jer ocigledno ne znaju o cemu je rec....Moja preporuka damama je da se malo edukuju oko mode i brendova i prosire vidike > > > Daaaaa , so true. Za Zaru se slažem. Imam par stvari, dobijenih na poklon i meni to ništa ne vredi više od par stotina din. > > Gomilu stvari sam tamo videla ,stoji na ofingeru a vec rasparano po savu :') :') ...materijal da se dobro usmrdis u njemu...Opet sve te firme imaju premium kolekcije i one stvarno mogu da budu ok..i nadje se po neka stvarcica koja je ok.kvaliteta....I to stvarno nema veze sa ukusom ovakvim ili onakvim...verujem da niko ne voli sintetiku i los kroj i jos da platu par hiljada...Tako da ne znam u cemu je fora > Meni su Zara concept OK stvari, traju. Basic ko basic, sta znam. Ali opet mi bismo na sajtu trebale da imamo u vidu realnu vrednost tih stvari. Kada vidim Zara pamtalone 1000—počovne, a Tommy H(daleko kvalitetnije) na istom profilu, 500 din, nije mi jasno nista :D Pa upravo napisah dole to sto ste kazali....Zarine koje su od moje drugarice...otisle brzinom svetlosti 100 zena se javilo...a guess nove.tommy h...niko!
2018 04 24
I onda kada vidite takvu selekciju..normalno da stavljaju zarine 1000..posto ce da odu ,a stari dobri tommy neka stoji i ceka bolje dane :')
2018 04 24
Hahaha to kao ja,postavljam oglase,stavila sam zarine farke. Inbox pun poruka za njih,a ovih ostalih 20 oglasa nista,nevidljivih. Eee rekoh, cutite tu i cekajte svoje vreme kad niste "Zara". 😂
2018 04 24
Nista drage moje dosli smo do zakljucka ako hocete da zgrnete "ozbiljnu lovu"..samo kacite zaru,amisu i h&m :') :') :') :') :')
2018 04 24
Vi ćete se meni smejati, ali interesantno je da sam stvari, koje mi najduže traju, kupovala u malim, nebitnim radnjama i plaćala koliko paklu cigara. Imam jedne cosmopolitan pantalonice, platila ih 400 din. Nove, dakle ne u second handu. Evo nosim ih deset godina :D ha ha ha .
2018 04 24
1 2 3 4 5