Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Sta je to sto vam smeta na MK?

Otvaram temu da bismo malo procaskale o stvarima koje nas ovde nerviraju,smetaju nam i oduzimaju energiju... Pa bih volela da napisete vasa misljenja, kako bi clanice koje prave te greske videle i (nadam se) promenile neke stvari. Evo sta je ono sto meni smeta: Trazim torbu u pretrazi danas, i cekiram polje ''Razmeni'' vidim jednu koja mi se svidela, udjem da posaljem clanici poruku za menjazu, a u opisu pise ''NE RADIIIM RAZMENE!! i na takva pitanja ne odgovaram!'' Mislila sam da sam luda :) Smeta mi sto se svasta taguje, pa umesto patika naletim na parfem Smeta mi sto je na forumu rasulo.... Nepostovanje pravila... Navedite mi sta je to sto ne bi trebalo ovde da se radi, sta to neke clanice ne postuju i sta je to sto bi trebalo da se poboljsa na MK. A sta vama smeta? [:lepota] [:poljubac]
2015 05 25
i meni smeta to sto si navela + ono kada se dogovaras sa nekom clanicom 103 godine oko razmene, pa joj posaljes poruku na koju dobijes odgovor naredne nedelje, a cekas je ko ozeblo sunce, da bi ona koja je svakih 2-3 sata bila aktivna jedva odgovorila sa da, ne ili mozda i onda opet jovo nanovo.. bla bla truc.. da se razumemo i dalje cekam odgovor.. konverzacija traje 3 nedelje [:kezitise]
2015 05 25
losi tagovi. prvenstveno, kao kupcu, jer zelim da pogledam CEO izbor ponude, a ne da moram da pratim nove predmete, posto je pretraga uzasnaaaa Kao prodavcu, nervira me kad neko nudi razmenu cak i ako u samom opisu predmeta pita o razmeni.
2015 05 25
Bas lepo sto si otvorila temu iako mislim da se nece promeniti skoro nista... Meni najvise smeta kad mi devojka posalje zahtev ZELIM, bez ijedne jedine reci.Ona zeli i tu je kraj. Najcesce se vise ne javi nikada. Ja zaista ne radim razmene, jer ne mogu ni svojih stvari da se resim i ne znam zasto se neko ljuti zbog toga. Ne radim razmene i to sam i napisala. Iako to niko i ne cita, vazno posalje zahtev Zelim razmenu... Takodje me nerviraju clanice koje ne ostavljaju utisak, kao i nevidjeni bezobrazluk i nadmenost pojedinih clanica. Par puta sam htela da kupim, jedva odgovore, javicu se i nista... Sve u svemu, ovo je jedan od najgorih sajtova a po mom misljenju jer ima previse premladih clanica, da ne kazem dece a slabe kontrole u smislu moze da otvori nalog i kurta i murta. Vidim da se neka deca super zabavljaju razmenjujuci stvarcice a od prodaje nista. e, da, nije mi jasno sto ovde svi dignu cene 3-5x vise a na limundu prodaju po nizim cenama. U redu je pitati za popust, to sam i napisala, moguca razumna korekcija cene a ne da za stvar od 1000 din pita moze li za 200. Sve u svemu velika nekultura,neljubaznost i bezobrazluk . NARAVNO CAST I VELIKI POZDRAV IZUZECIMA KOJI SU U MANJINI.
2015 05 25
Tagovi su u haosu, tako da sam digla ruke od toga. Ranije sam se reklamirala, sada to retko kada radim. Gnjave mi mozak jedne te iste clanice koje se reklamiraju.
2015 05 25
Slazem se sa svima. Jos nesto sam primetila kod nekih clanica. U opisu im pise ''Ne klikajte na ''ZELIM'' ako ne zelite odmah da kupite'' ili ''ako kliknete na ''ZELIM'' automatski ste kupili predmet'' Koliko znam valjda ako kliknem na ''zelim'' stoji upit i prvo se raspitam o predmetu.
2015 05 25
Pa draga Liky, nisi znala da je to ''zelim'' svetinja i da se ne klikce na to tako olako. [:smejuljitise]
2015 05 25
Pa nije svetinja ali nije ni toliko tesko u dve reci reci sta zelis, ili kopirati link...
2015 05 25
Meni, kao i vecini clanica mojih krpica, smeta DzoDzo i njene konstantne uvrede i omalovazavanje drugih clanica. [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2015 05 25
Komentatorka, znamo vec da ti smeta i da ne napises. U redu je, nema potrebe na svakoj temi da pises.
2015 05 25
Meni apsolutno ne smeta kada mi neka clanica klikom na ''zelim'' posalje poruku i raspita se o dodatnim merama i sl.
2015 05 25
Normalno DucaKaca, zato to i sluzi [:osmeh]
2015 05 25
Kada je vec otvorena tema imam pravo da iznesem svoje misljenje. [:osmeh]
2015 05 25
Nije zabranjeno, naravno da mozes da izneses misljenje, samo mi mirise na svadju, pa ne bih volela da se oskrnavi tema [:osmeh]
2015 05 25
Ne, ne, nema svadje. Osim ako se Dzo ne ukljuci. [:osmeh] [:smejatise]
2015 05 25
1 2 3