Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

N dozvolite da vas prevare pozitivni utisci!!!

Ne vredi ovde dalje trositi vreme,samo da "zahvalim" Suzani sto cu morati da platim oko 700 dinara ako se vec racuna dostava u oba pravca,i TU PRIJAVU NJENU BIH VOLELA DA VIDIM!
2015 12 09
Mislim da se ovo moglo jednostavnije resiti. Mislim da nije strasno poslati nekome poruku na telefon cisto da proveris da li je sve ok ako ti ne odgovara na krpicama,. Ali isto tako nije okej da nekome ostavljas utiske sa tudjih i ostalih svojih profila. Jer je saradnja sa tobom, a ne babom , sestrom , kumom i drugaricom. Izjasnila si se u temi kakav imas stav ostali ce sami proceniti. Steta sto je ovako proslo, verujem da ste mnogo bolje mogle da resite VAS problem. Mi smo ovde samo da damo svoj stav i to je sve . al ono.. steta.
2015 12 09
Nista licno nisam ni pomislila ali koliko vidim imate tri negativna na ovom profilu(onaj drugi Vam nije aktivan i tamo ste imali 5 isto zbog nekih nesuglasica koje niste resili do kraja) i dajte kakva prijava, pa ne sude se ljudi ni za gore stvari, probajte da ubacite ragovor preko nekog sajta predvidjenim za to, ne znam da li www,dodaj.rs jos radi, zelim samo da pomognem da budemo svi malo fleksibilniji. DucaKaca [:poljubac]
2015 12 09
Ali sta ja da radim kad ona nece da komunicira samnom?Ja sam rekla ja brisem utiske kad bi me ispostovala ovako me bas briga,kao sto je i nju za to sto mi se vraca paket
2015 12 09
ja uopste ne bih ni saradjivala sa osobom koja ima ovoliko negativnih ocena :/
2015 12 09
Pre saradnje samnom ovo je bio utisak o njoj − Nisam zadovoljna jer je napisala NOVO SA ETIKETOM a poslala mi bundicu koja je sa unutrasnje strane ostecena, toliko se obasipa neki gumirani materijal da je nemoguce obuci je, ostaju na garderobi sitne cestice koje posle ne mogu da se skinu. Izgleda uzasno. Zaista nije u redu reci nekome da je nesto novo i podvaliti mu, zapravo OTARASITI se necega iz svog podruma Ivanighthawk
2015 12 09
Kao i uvek, slažem se sa Linom i Rozom.. Galagerka, Roza je sve rekla, ti si iznela svoj stav u temi.. Ovako ostavljanjem utisaka sa tuđih profila si samo stvorila uslov da i tebe Adminka blokira, jer je to kao ostavljanje utisaka sa multija, a i da se blokira svaki od tih naloga sa kog su ostavljeni utisci jer su ostavljeni bez saradnje.. Da se razumemo na tvojoj sam strani, ali mislim da si izabrala pogrešan način da rešiš problem.. Ma kakva tužba, kakvi bakrači, dajte molim vas... [:vrtoglav]
2015 12 09
Takodje negativno iskustvo sa tog njenog profila prvog − Katastrofa saradnja ! Krajnje brzobrazno i nekorektno ponasanje. Doticna je narucila robu , zatim odbila da primi paket da bi posle izmisljala neke price o kuririma, putovanjima itd. Na kraju se nije uopste oglasila. Obratite paznju na ovog korisnika !! sanysany
2015 12 09
Samo da mi je rekla nesto,makar ej izvini nisam mogla da podignem nesto mi je iskrslo ili sta god da je izmislila ja nju ne bi pominjala danas,ali s tim njenim BAS ME BRIGA,ja imam svoje principe,ja sam zena u godinama,sta mi pises na privatan broj, i te gluposti...mislim... U kakvom mi drustvu zivimo, da ljudi nisu sposobni za neku razumnu komunikaciju,vec na sve to mi kaze briga me..ja i dalje ne razumem.
2015 12 09
U narednim minutima, cete dobiti sve nase komunikacije od pocetka do kraja, pa prosudite same ko kakvim tonom komunicira, da li je to civilizovano i da li takva osoba zasluzuje da je neko ispostuje. Ponasati se kao kriminalac, petnjama i davati negativne ocene pet dana pre isteka povrata paketa nema smisla, kao ni ucenama da ce i dalje lupati negativne se kao sto vidite nista ne postize. Starije generacije znaju da lepa rec gvozdena vrata otvara. Prvo ce ici screenshot prepiske ovde, a posle i sms-a. U medju vremenu je i zvala. Pocetak [slika:cce5181e-a33c-4047-9168-7024ff819123]
2015 12 09
[slika:7b11534b-928b-4a79-8a85-3c8c45b92600]
2015 12 09
[slika:2e576b22-5364-491c-ace0-298a4c0a3054]
2015 12 09
[slika:22d42aad-6173-44c8-956e-af082b458d15]
2015 12 09
Hajde da dobijemo,samo uvelicaj malo,molim te,da vidimo kako sam ja to komunicirala sa vama!
2015 12 09
UVELICAJ,DA VIDIMO!!
2015 12 09
1 2 ... 4 5 6 7 8 9