Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

N dozvolite da vas prevare pozitivni utisci!!!

10!!!
2015 12 09
10 DANA JE PROSLO
2015 12 09
Izvinjavam se svima kod mene su slike uvecane, nisam znala da da se ovde nece pokazati kao kod mene, kod mene se sve lepo vidi, a i onaj ko treba da vidi vec ih je video. Jos jedno veliko SORRY
2015 12 09
sasasuzana , pre 7 dana, 13:24 IMAM OSTAVLJENE IZVESTAJE ALI AKO NE STIGNEM DANAS SUTRA PODIZEM PAKETE lepota Galagerka , pre 5 dana, 14:44 Da li podizete danas? sasasuzana , pre 4 dana, 12:27 Da li ste mi vi pisali na mobilni?? Galagerka , pre 4 dana, 12:29 da sasasuzana , pre 4 dana, 12:30 NOIsam preuzela niti cu, platicu Vam postarine jer niko mi ne salje poruke na privatan broj !!
2015 12 09
Ovo dovoljno govori o njoj...
2015 12 09
SORRY Suzana uvecaj nam da vidimo nasu prepisku
2015 12 09
Katastrofa saradnja ! Krajnje brzobrazno i nekorektno ponasanje. Doticna je narucila robu , zatim odbila da primi paket da bi posle izmisljala neke price o kuririma, putovanjima itd. Na kraju se nije uopste oglasila. Obratite paznju na ovog korisnika !! sanysany Nisam jedina koja je tako prosla
2015 12 09
Galagerka, a zasto ti ne postavis uvecan razgovor, pa da mozemo lepo videti?
2015 12 09
Evo postavljam
2015 12 09
Obe ste bile nekorektne. Suzana zato što zbog gluposti nije htela da preuzme paket, a Galagerka što je ostavljala negativne sa više profila. Bila je dovoljna jedna negativna, pa onda da u temi sve ovo objašnjavate, ovako samo možete da dobijete ban od adminke [:sokiran] A vidim da je jedan od tih profila koji je dao negativnu već banovan, DonnaModerna
2015 12 09
Nije dovoljna jedna,jer ce neko drugi tu jednu da gleda kao beznacajnu pa ce opet to nekom da ponovi,ja sam rekla da bih obrisala da je ona ispala fer
2015 12 09
Ona može da se požali adminki, koja će obrisati negativne od osoba sa kojima nije došlo do saradnje, a vas će možda blokirati. Umesto da ste stavili članicu na Crnu listu, i otvorili temu . Razumem da ste besni, ko ne bi bio, ali ovo nije bilo dobro rešenje... Ostavite članici jednu negativnu, i stavite je na Crnu listu, je moj savet.
2015 12 09
Aleksandra je u pravu, jedna saradnja ,jedna ocena...sve drugo je protiv pravila. ....Suzana, bilo bi fer i korektno da nadoknadite Galagerki stetu od 700din za duplu postarinu,a Galagerka bi u tom sl. trebalo da obrise negativne i ostavi neutralan sa linkom ove teme, kao objasnjenje. Od ove svadje necete imati koristi ,samo stetu...spustite loptu obe i dogovorite se ,dok jos nije kasno.
2015 12 09
Tek sad vidim da su sve negativne od iste osobe.. U potpunosti razumem, i ja bih besnela, i jesam besnela zbog nekih stvari koje su mi se ovde desavale, ali ne moze ni ovako.. Postize se bas suprotan efekat, kao sto rekose vec pre mene.. Nazalost u ovakvim slucajevima nema resenja.. Kod svakog posltog paketa postoji opasnost od duple postarine i toga svi ovde treba da budemo svesni.. Novac sigurno nece biti nadoknadjen, ali za to je, opet nazalost, jedina sankcija jedna negativna, lepo objasnjena, a na drugim clanicama je dalje da li ce se odlucivati ubuduce na saradnju sa njom ili ne..
2015 12 09
ona je kriva sto nije podigla paket ostavis joj negativnu i kraj ali po meni si ti ispala bezobraznija sa ovim negativnim ocenama i sa ucenom da digne paket da joj obrises negativne jer znas kad bi ja podigla paket nikada iz cistog revolta
2015 12 09
1 2 ... 6 7 8 9