Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

> dijana83: > > LadyBlye: > > > Blizanče: > > > Kako zbog cega odbijaju nove clanove? Svako ko je stvarno preporucivao nove clanove moze naslutiti zbog cega na osnovu njihovog mejla i moze pruziti objasnjenje ljudima koji su odbijeni. > > Prvi put čujem da je registracija odbijena. > > To se dešava jedino ukoliko je neko negde već registrovan član, ali za nove članove da budu odbijeni pri registraciji to zaista prvi put čujem... 🤔🤔 > Odbijaju,tj posalju mail da su trenutno te kvote popunjene. Ja radim ovo vec 4god. Ranije su mogli svi,a sada vec ne mogu. Pre par dana prijavila preko sebe dve devojke jer se nisu mogle direktno preko linka registrovati, bile su odbijene. Čim sam ih preporučila odmah su im stigli mejlovi i registrovale su se bez ikakvih problema. ;) Mesečno se, inače, može po maximum pet domaćinstava preporučiti.
2019 05 10
> Blizanče: > Kada ce da azuriraju poene da budu vidljivi? > Meni malo poens fali. Racunam da cu u junu imati dovoljno za nagradu. Poeni su uvek vidljivi, ako mislite na Gfk...
2019 05 10
Mislim da je ovo ipak tema Besplatni uzorci koji 100% dođu, a ne Sakupljam poene za ankete i vaučere. Ništa lično, samo smatram da za ankete treba pisati u drugoj temi, jer je ova tema izgubila svoj smisao...
2019 05 16
> LadyBlye: > > Blizanče: > > Kada ce da azuriraju poene da budu vidljivi? > > Meni malo poens fali. Racunam da cu u junu imati dovoljno za nagradu. > Poeni su uvek vidljivi, ako mislite na Gfk... Nesto nisu bili azurirani poeni nekoliko dana oko praznika.
2019 05 16
> Blizanče: > > LadyBlye: > > > Blizanče: > > > Kada ce da azuriraju poene da budu vidljivi? > > > Meni malo poens fali. Racunam da cu u junu imati dovoljno za nagradu. > > Poeni su uvek vidljivi, ako mislite na Gfk... > Nesto nisu bili azurirani poeni nekoliko dana oko praznika. Nisu radili od 28.04. do 03.05. Nedeljni poeni se dobijaju svake srede, tj. tada su vidljivi u delu Stanje poena, a mesečni poeni se dodeljuju tokom druge ili treće sedmice u mesecu (meni su danas dodeljeni mesečni poeni, a juče nedeljni). ;)
2019 05 16
Super, vide se poeni vec neko vreme. Znam da je bilo nesto oko praznika da nisu bili vidljivi. Znam da se sredom dodeljuju poeni za jednu sedmicu koriscenja aplikacije, za mesecne poene nisam obracala mnogo paznju. Evo sad sam usla da proverim, vidim dodelili su mi mesecne poene. Brzo ide ovo skupljanje poena.
2019 05 16
> Blizanče: > Super, vide se poeni vec neko vreme. Znam da je bilo nesto oko praznika da nisu bili vidljivi. Znam da se sredom dodeljuju poeni za jednu sedmicu koriscenja aplikacije, za mesecne poene nisam obracala mnogo paznju. Evo sad sam usla da proverim, vidim dodelili su mi mesecne poene. Brzo ide ovo skupljanje poena. Ide, naravno. ;) :)
2019 05 16
Cao , zanimaju me Afroditini uzorci kremica , da li neko zna na koji email bih mogla da se raspitam za njih . Pozz
2019 05 17
Hvala puno . Pozz
2019 05 17
> stargazer9: > Hvala puno . Pozz Nema na čemu, uvek. ;)
2019 05 18
> LadyBlye: > > dijana83: > > > LadyBlye: > > > > Blizanče: > > > > Kako zbog cega odbijaju nove clanove? Svako ko je stvarno preporucivao nove clanove moze naslutiti zbog cega na osnovu njihovog mejla i moze pruziti objasnjenje ljudima koji su odbijeni. > > > Prvi put čujem da je registracija odbijena. > > > To se dešava jedino ukoliko je neko negde već registrovan član, ali za nove članove da budu odbijeni pri registraciji to zaista prvi put čujem... 🤔🤔 > > Odbijaju,tj posalju mail da su trenutno te kvote popunjene. Ja radim ovo vec 4god. Ranije su mogli svi,a sada vec ne mogu. > Pre par dana prijavila preko sebe dve devojke jer se nisu mogle direktno preko linka registrovati, bile su odbijene. > Čim sam ih preporučila odmah su im stigli mejlovi i registrovale su se bez ikakvih problema. ;) > Mesečno se, inače, može po maximum pet domaćinstava preporučiti. Zdravo, da li bi mogla da preporucis i mene? Takodje sam odbijena proslog puta. Moj e mail je [email protected]. Hvala
2019 05 18
> MajaS77: > > LadyBlye: > > > dijana83: > > > > LadyBlye: > > > > > Blizanče: > > > > > Kako zbog cega odbijaju nove clanove? Svako ko je stvarno preporucivao nove clanove moze naslutiti zbog cega na osnovu njihovog mejla i moze pruziti objasnjenje ljudima koji su odbijeni. > > > > Prvi put čujem da je registracija odbijena. > > > > To se dešava jedino ukoliko je neko negde već registrovan član, ali za nove članove da budu odbijeni pri registraciji to zaista prvi put čujem... 🤔🤔 > > > Odbijaju,tj posalju mail da su trenutno te kvote popunjene. Ja radim ovo vec 4god. Ranije su mogli svi,a sada vec ne mogu. > > Pre par dana prijavila preko sebe dve devojke jer se nisu mogle direktno preko linka registrovati, bile su odbijene. > > Čim sam ih preporučila odmah su im stigli mejlovi i registrovale su se bez ikakvih problema. ;) > > Mesečno se, inače, može po maximum pet domaćinstava preporučiti. > Zdravo, da li bi mogla da preporucis i mene? Takodje sam odbijena proslog puta. Moj e mail je [email protected]. Hvala Hoću, nema problema. ;)
2019 05 18
Ja sam odbijena sa gfk-a
2019 05 18
[email protected] saljite pozivnice, bar da ucinimo jedna drugoj
2019 05 18
Sto se tice afrodititih testera krema // Postovana, Nazalost nismo u mogucnosti da saljemo testere postom. Postoji mogucnost da kada kupite nesto preko nase internet prodavnice u kometnar upisete da zelite da probate odredjenu kremu I kolege ce Vam poslati sa narucenim proizvodima.Naravno ako imamao tester za trazeni proizvod. Hvala na razumevanju!
2019 05 20
1 2 ... 42 43 44 45 46 47 48 ... 52