Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Moraćemo svi u roku od mesec dana da pređemo na novi dizajn, tako da sam ja odmah prešla, i ne razumem zašto ne mogu da vidim kome se sviđa neki od mojih predmeta, tako nam je lakše da se nađemo u razmeni ili da spustimo cenu, ako je nekom predmet u omiljenim,..Ovim nam otežavate prodaju/razmenu...
2016 01 07
> ArtOfMidnight: > Ja ne mogu da izmenim predmet,tipa da dodam fotografiju,nece da sacuva izmene... A da ubacim novi predmet jos nisam ni pokusala... Trebace mi mnogo vremena da se naviknem na novi dizajn... Ja sam upravo izmenila predmet preko drugog browser-a koristeci stari dizajn, probaj tako dok se na novom sve ne rascisti :)
2016 01 07
I ja smatram da bi to trebalo da se resi, znaci kada se vidi kome se dopada neki nas predmet. Slazem se sa Tanjicom Ja ne mogu da udjem u Pracene teme, niti u Skorasnje teme, vraca me na glavni deo Foruma.
2016 01 07
> KaTjaP: > I ja smatram da bi to trebalo da se resi, znaci kada se vidi kome se dopada neki nas predmet. Slazem se sa Tanjicom > Ja ne mogu da udjem u Pracene teme, niti u Skorasnje teme, vraca me na glavni deo Foruma. Hvala, KaTjaP, da li znaš možda gde i da li piše iz kog grada je koja članica??
2016 01 07
> AdminRS: > > leptirica: > > Predmeti koji su oznaceni kao prodati,ne mogu da se obrisu , ja sve sto prodam oznacim kao prodato i posle obrisem da ne pravi guzvu ali sada to ne mogu da uradim ni na staroj ni na novoj verziji. > Uvek možete te predmete poslati meni u poruci ili ostaviti u temi Nedozvoljeni predmeti. MOZE da se obrise... ali ne kada se udje na predmet. Nego samo udji na svoj profil i stranicu na kojoj je predmet i ispod svake slike ima kantica za brisanje : )
2016 01 07
Kada kliknes na nik clanice, izlazi ceo profil sa svim njenim predmetima, i sa leve strane pise grad, ispod njenog korisnickog imena :-)
2016 01 07
Dragi Admin 😃 Kada se vec radi, i poboljsava izgled sajta, predlazem i neke izmene u kategorijama (npr. majice, nidje veze 😃, politicke, umetnost, zabavne...valjda treba da budu bretele, top, dugi rukavi, svecane, tunike, npr.) Da se izbrisu predmeti clanova koji vec mesecima (neki godinama) nisu aktivni.
2016 01 07
Ne razumem iz kog razloga ste vratili obrisane poruke koje nemaju opciju da opet budu izbrisane.?
2016 01 07
> tanjicanovisad: > Kako znamo odakle je član, nigde ne piše, ili bar ja nisam videla..?? Sa leve strane ispod korisnickog imena
2016 01 07
Zasto nema vise opcije nedavno dodatih predmeta?
2016 01 07
Ne mogu da "listam" slike postavljenog komada
2016 01 07
hej, nisam sve citala, ali ja recimo ne mogu da izmenim predmete.. htela sam na jednom da menjam fotku a neke da prebacim da budu pokloni, i nece nista da mi izmeni...
2016 01 07
"ŽELIM OVO " i " pošalji poruku" ne f-cioniše. Pokušavam nešto da kupim ali ne mogu :(
2016 01 07
> daca2211: > Gde su podkategorije u kategorijama-odeca pa da izaberem pantalone? > Mogu li da se vratim na staru verziju? Kada kliknete na Odeću, odmah ispod naslovne linije u kojoj su navedene kategorije: Odeća, Cipele, Aksesoari, Torbe i novčanici, Nakit, Kozmetika, Kućni ljubimci, imate podkategorije. Ne možete se vratiti na stari dizajn.
2016 01 07
Meni zanima gde su najnoviji predmeti, tj nedavno postavljeni predmeti na novoj verziji, @AdminRS?
2016 01 07
1 2 3 4 5 6 7 ... 110