Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Ne mogu da dodam novu sliku na vec objavljeni artikal. U tom slucaju dugme "Sacuvaj predmet" kao da ne postoji - ne radi nista na klik.
2016 11 25
Imam problem sa brisanjem oglasa, moram desete puta i vise da idem na 'Obrisi', kako bi se oglas obrisao.
2016 11 27
Vec par dana ne stizu mi obavestenja na mail. I ponovo ne mogu da se ulogujem sa telefona.
2016 12 07
> hallohallo: > Vec par dana ne stizu mi obavestenja na mail. I ponovo ne mogu da se ulogujem sa telefona. I dalje imam isti problem.Bilo bi lepo da ga resite.
2016 12 14
Imam problem vec nedeljama, ne mogu na telefonu da pregledam slike sa bilo koje aukcije, a od pre nedelju dana ne mogu da stavlajm nista u listu zelja, kao ni da saljem poruke. U svim slucajevima klik se registruje, ali komanda se ne izvrsava. To mi pravi ogroman problem, ne mogu nista da uradim na krpicama sve dok ne sednem za komp, a nemam cesto priliku za to. Hvala unapred na resavanju problema!
2017 01 16
Imam problem: uopšte ne mogu postaviti artikal na prodaju. Postavim slike,dodam kategorije,tagove,opise i nakon kliknem "postavite predmet" ne dogaša se ništa. Pokušala sma i sa Google chrome-a i sa firefox-a,ista priča. :( Pomagajte.
2017 01 17
Takođe ne mogu da postavim predmete, slike koje postavim su po 200-300KB, a sajt ih učitava do besvesti, kao da ne može da ih uploaduje. Šta se dešava?
2017 02 22
Zdravo ja ne mogu da selektujem garderobu po velicini... da li postoji nacin da se to resi hvala
2017 03 05
Od kada je novi sajt napravljen ne mogu preko lap topa da listam fotografije niti da ubacujem u omiljene predmete stvari. Mislila sam da je privremeni bag, ali, evo, i dalje isto. Molim Vas uradite nesto po tom pitanju.
2017 03 05
Ne mogu na kompu da listam forografije, a ranije je moglo. Takodje kada dodajem novi predmet ili menjam vec postavljeni, ubaci kao sve slike, kada sacuvam i onda pogledam, neka slika je duplirana, neke uopste nije sacuvalo. I pokusavam vise puta, al isto sve.
2017 03 11
Na ovom sajtu bilo ko moze zloupotrebiti nase podatke,lozinke,brojeve ziroracuna,telefona itd. Ovo je ozbiljan sigurnosni problem dal neko moze da mi odgovori zasto sajt nije obezbedjen?
2017 03 15
Postovani, Ja imsm problem sa unosom novih stvari na profil,sve opcije sam pokusala i nista. Neki savet mozda od iskusnijih clanica?
2017 03 26
I ja isto, nece sliku da ucita. U tome je zastoj, tako deluje?
2017 03 26
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS
2017 05 25
Slučajno sam postavila Vašu poruku. Javljam se jer imam problem sa brisanjem tema od pre. Isto tako kad udjem da pogledam neki pregled ne mogu da listam forografije.
2017 05 25
1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 110