Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Dok nisu naplaćivali neke usluge, aj još i da kapiraš da nemaju nikakvu obavezu da odgovore na pitanja korisnika. Ali sada, kada i kintu apaju od vas koji koristite vip članstvo i sl., nema nikakvog opravdanja za ovakav ignor. Al bože moj, tako dolazi do migracija na druge sajtove, šta da se radi..
2016 10 23
> Halterego: > Dok nisu naplaćivali neke usluge, aj još i da kapiraš da nemaju nikakvu obavezu da odgovore na pitanja korisnika. > Ali sada, kada i kintu apaju od vas koji koristite vip članstvo i sl., nema nikakvog opravdanja za ovakav ignor. > Al bože moj, tako dolazi do migracija na druge sajtove, šta da se radi.. Javila sam se administraciji u privatnoj poruci i pitala da li čitaju teme, jer kad god se ulogujem uvek ima svežih tema o problemima sa listanjem ili učitavanjem fotografija koje korisnice otvaraju. Ja ovaj problem imam duže od mesec dana. Odgovoreno mi je da su se korisnice koje imaju problem javile tako u privatnoj poruci i da je to prosledđeno dalje, sad me zanima kad će se sve to rešiti...Ne znam da li korisnice koje vide normalno fotke ulaze sa telefona, jer ja ulazim sa kompa i laptopa i ne vidim.
2016 10 25
Drage Krpice, koristim Chrome i mogu da vidim samo "naslovnu" sliku predmeta koji je postavljen, ostale slike su prikazane, ali ne mogu da ih otvorim. Generalno, što se tiče kompletnog sajta, nije baš najsrećnije rešenje i zato se uvek odlučim za neki drugi. Sa srećom! Pozdrav
2016 10 25
Vec neko izvesno vreme ne mogu da se ulogujem na krpice sa mobilnog telefona. I naravno nije do moba,vec do sajta. Bilo bi lepo da to popravite.
2016 10 31
Uplatila sam uslugu "specijalni artikli" novac mi je skinut sa kredita uslugu nisam dobila? Je li to bug, greška ili krađa sredstava?
2016 11 04
Javljam se da prijavim problem sa učitavanjem i prikazom sajta. Naime, ako izuzmemo sporo učitavanje sadržaja stranica, niti uopšte mogu da vidim slike predmete drugih članica, niti imam slike predmeta koje nudim. Jedino što vidim su naslovi i tekst. Mislila sam da je problem u Mozili, koju mahom koristim, pa sam probala da se logujem preko Hroma i Opere, ali je problem ostao isti. Pošto očigledno postoji problem na koji veliki broj članica ukazuje, molim u ime svih nas da se što pre poradi na rešavanju problema. Unapred zahvaljujem!
2016 11 04
Odavno sajt ne funkcionise kako treba. Od Nove godine ne mogu da postavljam predmete preko racunara iako sam probala sa 5 razlicitih racunara, oprostila sam se od toga. Od danas imam problem da to uradim i preko mobilnog telefona. Cemu svrha sajta, ako osnovne tehnicke stvari ne funkcionisu??
2016 11 06
Ne mogu da vidim ni svoje slike predmeta ni da vidim slike drugih vec dvadesetak dana. Predmeti su svi bez slika
2016 11 12
Ne može se vršiti učitavanje slika(standardnog formata),do juče je sve bilo ok. Nadam se brzom rešavanju...
2016 11 15
Takođe imam taj problem, ne mogu da objavim novu stvar...
2016 11 16
Isti problem. Ne mogu da postavim predmet.
2016 11 16
isti problem, vec dva dana ,:( >:(
2016 11 16
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Molim vas recite sta se dogadja,ne mogu da postavljam nove artikle?
2016 11 16
> medias: > Ne može se vršiti učitavanje slika(standardnog formata),do juče je sve bilo ok. > Nadam se brzom rešavanju... I meni takodje :(
2016 11 16
ja bih vas zamolila više puta sam već tražila pomoć, ne mogu da dodam tuđi predmet u listu želja, ne mogu tuđi predmet a ni svoj ako ima više slika da pregledam znači samo otvaram prvu sliku druge ne dopušta...
2016 11 24
1 2 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 110