Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Postovani,meni vec danima nece da otvori ni jednu sliku,pa cak ni svoju profilnu ne mogu da vidim. Kako da resim taj problem? Pozdrav! :")
2016 07 15
Postavila sam nov predmet bez problema, ali nikako ne mogu da postavim više od dve fotografije. Ostale jednostavno nestanu kada pokušam da ih dodam. Sa drugim izmenama nemam problema, samo sa fotografijama. Proverila sam veličinu fotki, očistila istoriju na pregledaču, menjala redosled, nisam više pametna. Jedino još da probam sa drugim pretraživačem.
2016 07 16
hoce li neko reagovati vise sajt godinu dana ne radi kako treba ..
2016 07 17
Drage moje, molim za pomoc...Ne znam da li je moje pitanje povezano sa ovom temom, al hajde da probam...U poslednje vreme kada pretrazujem neki predmet koji zelim da kupim i izadju mi ti predemeti ne mogu pretragu da ogranicim na odredjeni grad, recimo da mi izadju samo predmeti iz novog sada...takodje ne mogu ni da ogranicim u pretrazi maksimalnu cenu predemeta koje ce mi izbaciti, ni broj ako je u pitanju obuca....da li je ta opcija izbrisana ili sam ja zboravila kako da je ukljucim....Jedno 100 godina nisam bila na krpicama, pa dok se snadjem...:)
2016 07 20
Sad sam primetila da je lista gradova jako kratka, ponovo nema na primer Pančeva. A tu je recimo i Kovačica, koja je preimenovana u KovačiVa i sl... Da li ćete uvrstiti uskoro sva mesta u listu? Još jedno pitanje, kako suziti pretragu - na primer ranije je bilo da se u okviru odeće pretraga suzi na ''bluze, tunike, majice.....'' i sl. Sada, sem ako nisam ćorče, nema sužavanja pretrage. A broj rezultata je naravno ogroman, i nema šanse da se to izlista. Hvala unapred.
2016 07 21
* Da, kombinacija ćorče i tupče, evo sad mi je tek palo na pamet da možda grad izađe tek kad počne da se kuca ime u polju, a da ga nema u padajućem meniju. Iiii radi! :D
2016 07 21
Do skoro nisam imala nikakvih problema, ali u poslednjih 10-ak dana ne mogu da obrisem predmet, da ga oznacim kao prodat, i takodje kada udjem na neciji profil nemam vise opcije "Posalji poruku" i "Ostavi utisak".
2016 08 17
Takođe ne mogu da obrišem predmet, plus ne reaguje na opciju "Izmeni", a kad reaguje samo ispočetka učitava moj profil..
2016 08 24
DANIMA ne mogu da postavim novu temu u Rasprodajama.
2016 08 26
I dalje ne mogu da se izbrisu teme sa foruma ! Posle dosta kliktanja , samo je otpratim umesto da bude izbrisana .
2016 09 06
N e mogu da objavim novi artikal. vec danima pokusavam. Sve popunim i na kraju kada treba da objavim jednostavno nece
2016 09 08
Ne mogu nikoga da kontaktiram preko poruke, a ne radi mi ni opcija "želim ovo". Šta se dešava?
2016 09 22
Od juce ne mogu da listam slike,ne radi opcija svidjanje,kao ni opcija zelim
2016 09 23
Isto kao i kiki87, ima par dana da ne mogu da listam slike i ne radi opcija za stavljanje u omiljene. Koristim firefox. Na androidu mi radi ali mi je tesko da koristim sajt preko telefona, jer je nezgodno pregledati slike i pretrazivati s tako malim ekranom.
2016 09 25
Slike ne mogu da vidim, ustvari svaka druga strana se otvara od juce.
2016 09 27
1 2 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 110