Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Dalje, kad idem u naprednu pretragu ne mogu da izaberem grad Novi Sad jer ga kod mene definitivno nema. Onda, dizajn je totalno besmislen jer postoji dugme zelim i svidja mi se onako na prvoj slici i desavalo mi se da slucajno pritisnem to glupo dugme zelim, a da nisam ni usla u taj predmet tj na profil clanice, nego onako dok skorlam po predmetima na stranici za pretragu. Naravno to glupo zelim dugme automatski poslje poruku clanici da ja to nesto zelim da kupim...
2016 06 05
U poslednjih nekoliko dana uopste ne mogu da obrisem stare postove. Naime, hocu da otvorim novu temu u Rasprodajama, ali ne mogu da obrisem staru (iako je stara starija od 24h) :(
2016 06 07
Kad li će da se sredi problem s postavljanjem slika? Ne daj bože da se nešto pogreši ili želi da se doda još koja slika-nemoguća misija. A tek ako obrišem jednu da bih je zamenila drugom, mogu od obe da se oprostim, više vraćanja nema. Jedino svaki put da brišem predmet pa da ga nanovo kačim.
2016 06 08
@OljaBg13 i ja sam vec pisala o topm problemu, ali izgleda da niko od nadleznih ne cita ovu temu :/ gomila neresenih problema.
2016 06 09
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS
2016 06 10
Hoće li se uskoro rešiti problem nemogućnosti brisanja tema? (:
2016 06 20
Predmeti se random brisu, slike cesto ne mogu da se vide, ne mogu da se obrisu teme...cemu bilo kakva pravila onda?
2016 06 25
Sve je vise ovde postalo bezveze.Koliko je vremena proslo od novog sajta a preko telefona nikako kategorija ne moze da se odabere.Ako hocu obucu moram sve da gledam a to je stvarno previse.Nista nije pregledno. ,:(
2016 06 25
I dale ne mogu da se ulogujem sa pocetne strane sajta, nego moram prvo da otvorim neku kategoriju (ovo sam prijavila dok je bila zima!!!) Ne mogu da brisem stare postove i teme na forumu! PS koristim XP i mozilu
2016 06 28
Jos uvek ne mogu da brisem teme i komentare :,'(
2016 06 28
> Prakilica: > Znam da je gif, iznenadilo me je sto neke sitnice odlicno funkcionisu, a neke koje su nam bitnije ne funkcionisu. :D > Ja imam problem sa "Postavite predmet", ne funkcionise to dugme, niti me vraca na nesto, kada kliknem, samo ne zeli da izvrsi komandu. > Sve sam unela pravilno, ali to dugme ne radi. > Zato jos uvek koristim stari, nocas sam dodala predmete skoro bez problema na starom dizajnu. Pozdrav! Da li si uspela da rešiš problem sa opcijom POSTAVITE PREDMET? Ja sam se nedavno registrovala i takođe sam u nemogućnosti da postavim nove artikle, jer mi ne radi ta opcija.
2016 07 02
POZDRAV! Imam jedno pitanje. Nedavno sam se registrovala na ovom sajtu i prilikom postavke novih artikala ne funkcioniše opcija POSTAVITE PREDMET. Probala sam u različitim pretraživačima, ali ne vredi. Tako sam u nemogućnosti da postavim artikle koje želim na prodaju. Da li se neko susretao sa ovim problemom i kako ga rešiti?
2016 07 02
Meni su stare teme sa Rasprodaja nestale, tj same su se izbrisale. Ali postove ne mogu da obrišem.
2016 07 03
Najnoviji problem-kada kliknem da otvorim neku stranicu (npr forum ili bilo sta drugo) automatski me prebacuje na dno stranice. Ujedno,problem brisanja tema jos uvek nije resen :-(
2016 07 11
Osobe koje su bile banovane sada nisu, kako se to desilo?
2016 07 12
1 2 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 110