Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

sta je sa kolekcijama, aman??
2016 04 08
Ja mesecima ne mogu da postavim ni jedan novi predmet, samo sam jednom prilikom uspela da ubacim nekoliko stvarčica, i od tada nema šanse više ni jednu. menjala sam kompjutere, brisala istoriju, koristila i chrome i mozilu kao brausere i ništa.. unesem predmete i kada kliknem da sačuva ne dešava se nista. Užas od sajta
2016 04 10
MIlicaMi, isti slucaj imamo, mislim da cu odustati od ovog sajta
2016 04 10
Jel realno da ne mogu da postavim nov predmet?
2016 04 12
> axybejbe: > Jel realno da ne mogu da postavim nov predmet? proveri tagove negde pravis gresku popuni obavezno rubriku materijali ja sam danas ceo dan ubacivala nove predmete sajt je radijo normalno
2016 04 12
dokle vise ne radi ovaj sajt. mesecima ne mogu da otvorim ni svoje slike ni tudje.
2016 04 19
molim za pomoc.
2016 04 19
Ne mogu da vidim nijednu sliku na sajtu vec dva meseca! :@ :s
2016 04 19
Ja vec dva dana ne mogu da pristupim porukama, sve ostalo radi ok, takodje ni kad kliknem KONTAKT na sajtu, nista se ne desava.
2016 04 27
Pozz :), pokusavam vec par dana da postavim novi artikl i necee :((. Mozete li mi pomoci ne razumem u cemu je problem. Sve informacije sam upisala.
2016 04 28
ne mogu da vidim slike. sta da radim?
2016 05 06
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Pozdrav, Imam problem sa fotografijama. Postavim fotografiju, ali se ona iz nekog razloga, zarotira za 90 stepeni :-/ Korigujem joj polozaj, ali kako postavim oglas fotografija je opet zarotirana. Izgleda poprilicno traljavo i neprofesionalno i samim tim me frustrira. Ne znam da li je to uobicajen ili nov problem ali vidim da nije uobicajeno. Postoji li resenje? Hvala unapred.
2016 05 15
Ja stvarno vise ne znam gde da pisem i kome da se obratim a da ne prekrsim neko šatro pravilo! I kako normalno funkcionisati na sajtu kad bez objasnjenja obrisu predmete posle par dana! A nisam clanica od juce, ovde sam preko 2 godine, i znam vrlo dobro sta sme da se radi a sta ne! Kako kontaktirati licno admina?? Hocu objasnjenje!! Zasto su mi obrisani neki predmeti (sminka je u pitanju) a znam da ne moze biti zbog laznih tagova jer sam stavila bas onako kako jeste!! Konkretno za chanel ili dior, stavila sam upravo to, kao i sephora a to je radnja gde je kupljeno! Pored toga, jasno sam navela u oglasima da su za neke ogređene senke i lakove pozajmljene jedna-dve fotke sa interneta pored mojih originalnih samo zato da žene jasno i lepo vide nijanse kako bi znale sta kupuju, sve ostalo je moje! Ne moze tako da se radi! Ja zaista nisam neki prevarant i varalica, i neka novajlija, kazem, ovde sam dugo vremena i imam vec određeni broj pozitivnih utisaka koji svedoce o mom profilu ovde. Neka mi se u privatnoj poruci javi admin molim da dobijem odgovor zasto su obrisani! Drugo je, i potpuno razumem kad neko prodaje neku krpicu nepoznatu a stavi tag zara, mango i slicno. Ili stavi skroz ukradene fotke!
2016 05 15
kada cemo moci da vidimo omiljene predmete drugih clanica?:)
2016 05 18
Ne mogu da obrisem jednu temu koju sam napravila a rasprodaje a to je jako nervira jer teme brisem redovno, a i generalno teme se jako tesko brisu, bukvalno iz stotog puta. Zatim ponekad nece iz prve da kreira temu, a ponekad ih kreira 3 odjednom pa moram da potrosim 5 minuta da bih obrisala te sto su visak. Tako da sam odustala od pisanja tema, a odustala sam i od postavljanja artikala jer ih rotira za 90 stepeni pa mi je profil nepregledan.
2016 05 21
1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 110