Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

firefox. ... NAJGORE to sto ne moze nista da se pronadje po velicini, po ceni i po tagu. Bas tim redosledom!!!
2016 03 14
Ja na google chrome-u ne mogu da postavim uopšte predmet.
2016 03 14
Ako imate neke dodatke u pretraživaču,onemogućeti ih i probajte da uredite nešto na sajtu,tada radi,barem meni,imam puno dodatka u google chrome koji koristim i onda sam ih sve onemogućila i sada mi ceo sajt funkcioniše bez ikakvog problema!
2016 03 15
prosto za ne poverovati ali meni za sada sve fukcijonise bez problema ubacujem predmete
2016 03 15
Zasto ne moze da se pregleda po kategorijama?
2016 03 16
Zasto ne mogu da postavim vise od jedne fotografije? Od sinoc, samo jedna i vise nece da ucita.
2016 03 18
I to sam uradila, probala na telefonu, na mozili - ništa ne funkcioniše. Šteta, lepe stvari. Učinile bi nekoga srećnim :P
2016 03 18
Molim vas imala sam preko sto predmeta a sada, a smanjeno je na 46, o cemu se radiiiiii????
2016 03 21
Ne mogu da vidim nijednu sliku na sajtu vec nedelju dana!! :/ :/
2016 03 21
Treći put da pišem bez ikakve povratne informacije. Hoće li se srediti ovaj problem sa postavljanjem odeće (proizvoda)?
2016 03 22
Djoona proveri dali sve radis kako treba ja bez problema ubacujem prdmete ne smes vise od cetri taga da pises moras da upises sastav materijala ovo su dve stvari kod kojih clanice najvise grese probaj mozda i ti pravis neku gresku
2016 03 22
Važi, pokušaću sa tim, ali razne kombinacije sam pravila sa tagovima. Stvar je u tome što kada nešto slučajno izostavim iskoči ispod tog polja npr. da treba da se popuni, a kada sve završim i kliknem na 'Postavite predmet' apsolutno ne raguje kao da je u pitanju dugme koje stoji radi lepšeg izgleda sajta.
2016 03 22
meni neradi ovo u levom uglu gde se ukuca kad zelis nekoga naci, ukucam i kliknem na trazi i nista to ne funkcionise
2016 03 25
Ja vec nekoliko dana pokusavam da dodam nove artikle ali nikako da mi ucita sliku, ni na komp-u ni na mob-u, da li se jos nekome to desava? U cemu je problem?
2016 03 29
pozdrav!moze mi neko pomoci kada udjem u moj profil lepo otvorim i sve funkcionise kako treba jedino ne mogu da vidim slike garderobe sve u uglu mi stoji da ne moze da mi ucita slike ,pa mi recite kako da otklonim taj problem
2016 03 31
1 2 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 110