Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Svaki put kada mi na mobilnom otvori neku novu stranicu odmah ode na kraj te stranice pa moram da vracam gore.Znaci bilo sta na sajtu da hocu da vidim odmah sam ode na kraj.Tako pre nije radilo(od kad je novi dizajn) .
2016 03 01
Ne mogu da ubacim slike
2016 03 01
RESENJE za postavljanje predmeta je u broju tagova kojih mora imati max 5. Bar meni od kada sam to promenila radi.
2016 03 01
da li je iko dobio odgovor za rešenje problema sa postavljanjem predmeta? Očemu se radi i da li je ikome odgovoreno kad možemo očekivati rešenje problema?
2016 03 01
Preko telefona uopšte ne vidim opciju za pregled pristiglih poruka.
2016 03 02
Ne znam da li su ovo bagovi ili nedostaci: 1. Kada ukucam neki tag i pritisnem enter ne desava se nista, tj. nemoguce je izvrsiti filtriranje prema tagovima. 2. Malopre kod muskih predmeta nisam mogla da odaberem ni velicinu u okviru filtera (kod drugih predmeta juce mi se to nije desavalo). 3. Takodje ne vidim nigde opciju za redosled prikazivanja (po ceni, vremenu dodavanja i sl.) sto je ogroman nedostatak.
2016 03 02
U delu kolekcije stranice se ne vide od 141 do 146 strane, samo je prazno, a takođe i predmeti koje sam ubacila imaju oznaku kolekcije ali kad se pokrene pokazuje samo praznu stranu
2016 03 03
Postovanje ! Sad sam primetila da mi je nestao jedan predmet iz ormana,zasto se to desava? HM-oa bluzica ,original,sa mojim fotkama ,bez slika sa neta.
2016 03 03
Ja uopšte ne mogu da postavim nove artikle već tri dana.
2016 03 03
Meni misteriozno nestaju iz ormana! :)
2016 03 04
Košarica? uSLUGE...
2016 03 04
Preko dve nedelje ne mogu da pogledam tudje slike, ne mogu da vidim svoje slike, svuda se pokazuje ista ikonica - X na svaku sliku, tj. da slika nije ucitana ili kao da je nema, ne mogu cak ni ovde da u postu ucitam slike kako to izgleda, jer nece da ih sajt ucita, ne mogu da postavim nove artikle, jer nece nove slike da mi ucita, i ranije sam slala pitanja i trazila pomoc na - [email protected] (kontakt koji stoji kada kliknete "Pomoć" u donjem desnom uglu sajta), dobila sam naravno NISTA kao odgovor. Otvarala sam sajt u 3 razlicita pretrazivaca i ne, nigde mi se slike ne pojavljuju/ne ocitavaju. Novi dizajn je grozan (estetski lepsi od prethodfnog i samo to), zamornan je sistem pretrage, nepregledno je, konfuzno, a sad jos i ovo.
2016 03 04
Postovani,imam problem vec 7/10 dana ne mogu da se ulogujem preko mobilnog telefona,reanije sam mogla bez problema sad mi nikako ne uspeva ....Mnogo mi je lakse kada mogu sa mobilnog da pristupim svom nalogu jer tako sam uvek u toku sta se desava,takodje lakse mi je da postavljam oglase jer direktno za par sekundi prebacim slicice ...
2016 03 05
Postovani, ja vec par nedelja ne mogu da postavim predmete ni da menjam postojece. Hoce li se neko pozabaviti time, vec sam se zalila na ovaj problem, i nista se nije promenilo. Hvala!
2016 03 05
Postovana, kada se glasa za kolekcije nakon nekoliko minuta mi izlazi poruka Access Denied. Isto se desava i kod sajta, ako otvorim vise tabova odjednom mi izadje ova poruka.
2016 03 05
1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 110