Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Zašto ne mogu da otvorim kolekciju koju sam postavila? Nigde je nema...
2016 02 23
Dal adminki nekad u životu padne napamet da pogleda ovu temu ,:)
2016 02 23
Evo pokusala sam nekiloko puta da postavm predmet, menjala slova, velicinu fotografije i nista- nece da se postavi, kao da opcija ,,postavi predmet,, ne radi uopste . Moze li se to regulisati ? Bila bih zahvlana jer je inace bespomocno pokusavati :|
2016 02 23
slike novih predmeta nece da se ucitaju nedeljama!!!!!!!!
2016 02 23
Bukvalno nit mogu da postavim predmet ni stare da korigujem , sta se desava?
2016 02 23
> DesireMe: > Bukvalno nit mogu da postavim predmet ni stare da korigujem , sta se desava? Управо то се и мени дешава , највероватније ћу се пребацити на други сајт док се то не регулише !
2016 02 24
Kada se komentar na forumu ispravlja , prozorcic sa smajlijima se otvara polovicno.
2016 02 25
Kod mene kad stizu nove poruke ne stoji tipa 1 ilu 2 por vec nista tek kad udjem u razgovor vidim da imam poruke od pre par dana.I samo mi otvara SVE ARTIKLE nema ono kategorija pa hoces helanke ili kosulje ili sorceve nemam tu opciju da biram sta trazim uopste isto i kod obuce ima sve nema ono hoces patike'cipele ili sandale
2016 02 25
Bilo bi ok da može da se vidi rejting korisnika i broj poruka koje je postavio na forum, ovako je bzvz.
2016 02 26
Već 2 nedelje ne mogu da postavim predmet ni izmenim predmet.
2016 02 28
Kad dodam neki predmet i idem na dugme sacuvaj- nece. Nista se ne desava :/
2016 02 28
Pozdrav, imam problem oko postavljanja odece za prodaju, popunim sve kao i obicno uploadujem fotke, i dodjem do dugmeta objave ali se ponasa kao da ga nisam kliknula, i automatski, ja ne mogu nista da postavim. Ima li neko isti problem, kako to da resim?
2016 02 29
> Tanjica184: > > DesireMe: > > Bukvalno nit mogu da postavim predmet ni stare da korigujem , sta se desava? > Управо то се и мени дешава , највероватније ћу се пребацити на други сајт док се то не регулише ! Da lii vam je iko odgovorio kako da se taj problem resi, posto i ja imam isti problem?
2016 02 29
da li pretraga i tagovo jos uvek ne rade? :(
2016 02 29
Zasto mi se ne vidi , primer kad kliknem odecu ili bilo koju drugu kategoriju, sta sadrze te kategorije (podkategorije), ono gde pise velicina, grad, cena. Kliknem na bilo koju kategoriju i nista mi se ne otvara.
2016 02 29
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 110