Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Odgovara li neko uopste na ova postavljena pitanja ?
2016 03 07
pa i mene zanima zato što već 100 godina ne mogu nida postavljam predmete ni da menjam postojeće, isto sam pitala na više tema, ali niko nam ne daje odgovor.. Iskreno, ovaj sajt gubi svaki mogući smisao ako ne možemo da postavljamo krpice, jer je upravo kupovina i prodaja smisao i razlog postojanaja sajta a nama niko ni da se udostoji da da odgovor.. Ja znam da je adminka samo jedna a da je sajt ogroman, ali i ovo je ogroman problem za veliki broj članica i mislim da zaslužuje pažnju
2016 03 07
hej, samo da pitam da li sam jedina koja ne mze da otvara poruke preko telefona ? ,:(
2016 03 07
> OljaBg13: > Postovana, > kada se glasa za kolekcije nakon nekoliko minuta mi izlazi poruka Access Denied. Isto se desava i kod sajta, ako otvorim vise tabova odjednom mi izadje ova poruka. Ovaj problem kod kolekcija jos uvek nije resen (barem u mom slucaju), a ponavlja se i na kompu i na tabletu i na telefonu.
2016 03 07
Veoma otezano pretrazivanje odredjenog artikla, npr. trazim cizme i kad oznacim da mi trazi samo br 37 pise nema ni jednog artikla, a da sam pri tome videla i sama da postoji, takodje ne postoji mogucnost da sama oznacim sumu novca, moguce je ili beskonacno ili maksimalno 799din...
2016 03 07
Predmete ne mogu da izbrisem niti da ih izmenim vec danima.
2016 03 08
Ne mogu da vidim nijednu sliku na sajtu vec nedelju dana...
2016 03 08
Mogu da primetim da je novi izgled sajta doneo samo probleme, bar u mom slucaju, a koliko citam nisam jedina. Mislim da sam u vecini. Administrator mi nije resio problem sa komunikacijom porukama sa stranice RAZGOVORI, porukama mogu da pristupim iskljucivo, preko linka koji mi stize u licnu postu, kao obavestenje da imam licnu poruku neke clanice sa sajta. Admin me je kontaktirao, postavio par pitanja koja nisu bila od znacaja i nisu donela resenje. Sada sam primetila novi problem da ne mogu da postavim novi artikl, ne mogu ni fotografije da ucitam. Nije mi jasno cemu sluzi novi izgled sajta, kad ne vrsi funkciju. Osecam se kao da sam obula nove lepe cipele, koje mi stvaraju rane po stopalima, ali ja cu ih obuvati i dalje samo zato sto su lepe!
2016 03 08
Pretraga ne funkcionise dobro. Na primer, oznacim da trazim haljine S velicine, sajt mi izbaci samo 5 artikala, odem na profil clanice i vidim da ona ima jos haljina u toj velicini. Mislim da na tome treba poraditi da bismo lakse dolazile do artikala za koje smo zainteresovane, kao i da ne bismo stalno otvarale teme u TRAZIM.
2016 03 09
> cipelickaa: > Veoma otezano pretrazivanje odredjenog artikla, npr. trazim cizme i kad oznacim da mi trazi samo br 37 pise nema ni jednog artikla, a da sam pri tome videla i sama da postoji, takodje ne postoji mogucnost da sama oznacim sumu novca, moguce je ili beskonacno ili maksimalno 799din... Takodje.
2016 03 09
Kada postavljam oglas ne stavi mi prvu sliku kao glavnu vec neku drugu i kada odem da izmenim,ne reaguje. Mislim da vam ove promene nisu nista unapredile sajt. Poenta je olaksati nalazenje i lakse postavljenje oglasa. Zasto niste promenili kategorije da lakse postavljamo oglase npr. obuca da se razvrsta kao kod drugih sajtova a ne kao ovde. Uopste ne postoji opcija obuca vec cipele... nikakve logike... Ja ovde svratim povremeno i svaki put se iznerviram dok ne postavim oglase pa me onda nema nekop vreme pa se opet vratim ali vidim da je sve po starom. Nije poenta obojiti sajt vec ga pojednostaviti. Pozdrav
2016 03 09
Imam problem sa ubacivanjem predmeta. Unesem velicinu, tagove a nekada ne znam materijal ( tako navedem u prostoru za materijal ). I kada hocu da ubacim premet kaze da unesem velicinu, materijal i tagove tj 6 ili vise. Ne razumem.
2016 03 11
Da li moze da se promeni velicina u opisu? Probala sam na sve nacine :/
2016 03 11
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS
2016 03 12
Posto nema odgovora od admina evo par stvari kako sam ja uspela da "prevarim" nedostatke renoviranog sajta : - koristim firefox 45.0, iskljucen mi je adblock plus - UNOS NOVOG ARTIKLA - u firefoxu nece pa sam uspela preko OPERE, obratite paznju da u tagovima stavite samo 5 reci tj.tagova ali da oni ne budu S ili M i slicno vec da reci budu minimum 3 ili max 39 slova u jednom tagu.Ovde su obicno greske jer smo navikli na pisanje vise tagova.Ovde takodje razmaknica oznacava kraj reci tako da bolje pisite ovako "novamajica" zajedno, i tako ce se to tretirati kao jedna rec tj.tag. Naslov ne sme biti dugacak. - ISPRAVKA ARTIKLA - u firefoxu - obicno druge slike po redu nema,izbrisana je. Tu ubacite opet sliku artikla bez obzira sto i kada sve zavrsite opet cete imati 4 a ne 5 slika,ali bolje ista nego nista. Onda nakon ubacivanja slike ispod izmenite sta treba....ako opet ne radi dugme SACUVAJ, osvezite stranicu pa sve iz pocetka....meni proradi ispravka tj.sacuva tek iz drugog pokusaja. - PRODATO- u firefoxu mi radi normalno kao i BRISANJE - PORUKE - ne radi obavestenje da ste dobili novu poruku,uvek morate sami da ulazite u RAZGOVOR i vidite da li je neka poruka stigla. - ja nemam opciju da mogu da ogranicim ARTIKLI DO CENE .... niti PO VELICINI....a veoma BITNA STVAR !!! Smorim se peske da lutam po stvarima :( Zato - ja otvorim na primer MAJICA vel. M i na toj stranici gde je oznaka velicine M, kliknem na to crveno podvuceno M i izadju mi sve stvari u toj velicini kao i one stvari koje sadrze rec M. Tako radim i sa obucom,otvorim neke cipele broj 39 i kliknem na 39 crveno i izadje mi sva obuca u tom broju.Cenu ne mogu da ogranicim. Joj smorih i samu sebe u objasnjavanju ali eto bar nekom ako mogu da pomognem...dok se neko ne seti da ono sto je zapoceo sa ovim renoviranjem sajta to i URADI DO KRAJA KAKO TREBA !!! A definitivno,evo skoro dva meseca ,ovaj sajt ne moze da opstane kako treba.
2016 03 13
1 2 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 110