Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

"Poštovana, Postoji problem prilikom učitavanja slika,standardne predložene veličine,tako da nije moguće postaviti nove predmete. Nadam se da je samo trenutno. Srdačan pozdrav," Samo sam prekopirala tekst jer imam identican problem kao i ova clanica i svaka koja prijavljuje da nemogu da se aplauduju fotografije iako su ispostovani svi kriterijumi aplaudovanja. Nadam se uskorom oporavku ove opcije na sajtu. Pozdrav!
2016 02 21
> hallohallo: > Ne mogu da postavim predmet. :( I nadam se da ce sajt prestati da brise postavljene slike. Zaista nema smisla da moramo po milioniti put da dodajemo slike,samo zato sto sajt posle odredjenog vremena obrise bar 2 od 5 slika. Hvala
2016 02 21
Ne mogu da postavim nov predmet jer mi se slike ne ocitavaju,a preko telefona skoro nista ne funkcionise,u poruke ne ulazi na klik vec na 1001 klik,ne otvaraju se izmene,ne brisu se predmeti...
2016 02 21
Ni ja ne mogu da postavljam nove predmete, zbog slika.
2016 02 21
Isti problem i kod mene!
2016 02 21
Imam problem ne mogu da ubacim novi artikl ? vec dva dna pokusava?
2016 02 21
Sa novim izgledom sajta mnogo problema....i nikako da se to resi :((((( Mnogi su i odustali,i kupci i prodavci jer stvarno je bez veze trositi uzalud vreme ovde za sada,kada ne znate ni sta vise kod koga funkcionise / nefunkcionise. Nema detaljnije pretrage,ne zna se kada stigne nova poruka i slicno.Do besvesti se listaju stranice a u pretrazi kada se nesto ukuca izadje veoma malo artikala a trebalo bi vise ...itd. Sto nam ne vrate stari dizajn gde je iole ovo sve funkcionisalo a novi sajt neka puste kada srede sve kako treba ?
2016 02 21
I ja imam problem sa postavljanjem slika, probala sam i preko telefona i kompjutera i nece, vec drugi dan pokusavam!I takodje kada stigne nova poruka, ne izlazi Razgovor (1) kao pre..
2016 02 21
Imam problem sa postavljanjem slike, vec 3 dana kada pokusam da dodam novi artikl nece slika da se ucita.
2016 02 21
Posrovani slike novih predmeta nece da se ucitaju?
2016 02 21
Hitno potrebna opcija VELICINA za obuću i odeću! Meni, a verujem i svima ostalima...
2016 02 22
Slike vec 3 dana ne mogu da se ucitaju na forumu
2016 02 22
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Ja ne mogu da obrisem artikle iz kategorije omiljeno...
2016 02 23
Uđi na artikal i pritisni malo srculence pored slike (prvo je puna pink boja, kad pritisneš onda bude samo kao nacrtano pink a unutra belo), posle toga ne bi trebalo da ti bude u omiljenim. Nadam se da sam lepo objasnila
2016 02 23
I dalje ne mogu da se ubace slike...
2016 02 23
1 2 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 110