Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Da li cete konacno da dodate opcije kategorija pri pregledanju stvari za mobilni prikaz?Kad gledam cipele npr ne mogu da odvojim samo cizme,ili samo sandale.Ili odecu ..sve kategorije prikazuje..Moram sve da gledam.Mnogo mi je lakse na mobilnom nego da gledam na lap topu.Ali zbog ovoga ne mogu uopste ni da nadjem nesto sto mi se svidja.Mada ne znam ni kome ovde postavljamo pitanja kad nema nikog da odgovori.Jos od kad je poceo sa radom ovaj novi sajt ja ovo pisem...
2016 09 28
Nov problem, vise se slike uopste ne vide,kao ni profilne
2016 09 29
90% fotografija ne vidim, plus oko 50% profilinih...
2016 09 30
Ne vide se neke fotke, ne radi opcija zelim...
2016 10 01
Ne vide se slike uopšte
2016 10 02
Evo detaljan opis problema: Preko mobilnog mi funkcioniše sve normalno. Međutim, sa PC-a je problem. Ne vidim ni ja fotografije, tek ponekad, poneku. Posle par refreshovanja nekad se još nešto dodatno pojavi, nekad ne. U principu, ako je neka slika vidljiva to je glavna, a ove ostale nisu. Ili su eventualno vidljive dole, ispod glavne slike, kao preview.i, ali ih je nemoguće učitati normalno. A nekad pak ništa nije vidljivo, a na mestu fotografija stoje praktično linkovi za fotku, ali ne odreaguju. Ova situacija mi se potpuno isto dešava i sa Windows 10-kom, koju imam na 2 računara, i sa sedmicom. Doduše, na sva tri koristim Mozillu. Na telefonu mi je Chrome, ali ne znam da li je do drugog pretraživača ili do mobilnog prikaza, tu sve klapa kako treba.
2016 10 04
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Ovo vec nije pocetak da bi bile ovakve greske, ja na ovom sajtu samo mogu da udjem u predmete koje je neko okacio, ne mogu ni da listam fotke, ni da stavim u omiljeno niti da kontaktiram clana,... nema smisla
2016 10 05
Dugme za postavite predmet ne radi. Posle promene pretrazivaca i promene uredjaja problem ostaje isti.
2016 10 07
Poštovani, 07.10. sam postavila 7 stvarčica za prodaju, dok ih danas 4 nema nigde??? Sta se dogodilo, molim objašnjenje!??? Hvala unapred.
2016 10 08
Slike se tesko ucitavaju, a statistika vec nedelju dana ne radi.
2016 10 08
Dakle, ne mogu da se listaju slike niti da se stavi u omiljeno i čini mi se da se već događalo isto. Chrome pretraživač
2016 10 11
Zasto se ne vide slike vec par dana? Mogu samo moje predmete da vidim i ne mogu da dodam nove stvari uopste ne reaguje kada dodajem slike? Hvala
2016 10 12
Nekoliko dana ne mogu da vrsim izmene na predmetima preko telefona, sada ne mogu ni da ubacim novi predmet. Ulazim preko chroma i do skoro je sve bilo ok. Kada kupujem promocije desava mi se par puta da kupim za naredni dan a dobijem za drugi datum, konkretno kupila sam za 14.10. aktivirano je za 15.10.
2016 10 14
Kupila sam vip clanstvo, skinut mi je iznos u sekindi ali stranica se nije promenila. Moze li neka pomoc ? Hvala unapred
2016 10 21
Da može nakon toliko dugo vreman neko zvanično obaveštenje da se napiše, kada će sajt da profunkcioniše? Ulazim preko mozile, koristim laptop i nikako fotke ne mogu da listam. Znači više od mesec dana je problem isti, čak i preko hroma kad sam ulazila...Temu sam otvaral sa istim pitanjem, kao i dosta članica koje su se žalile da se fotke ne vide...Nikakvog obaveštenja zvaničnog nema.Zašto?
2016 10 22
1 2 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 110