Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS .
2018 10 07
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS .
2018 10 07
👋🏻
2018 10 07
👋🏻
2018 10 07
...
2018 10 07
🔍
2018 10 07
👋🏻
2018 10 07
Kako zakucava pa to nije normalno
2018 10 07
Sta se desava sa sajtom? Ne znam gde da pisem uopste..Jedva udjem,t.j. ulogujem..stalno me izbacuje,ne mogu normalno da pretrazujem. Ne mogu takodje da oznacim neki predmet kao omiljeni,Niti mogu da ga maknem iz omiljenih, Kada odem na neciji profil,otvorim neku krpicu,vidim samo prvu sliku!!!!!ostale 4 ne mogu da otvorim iako postoje slike. Takodje vecina predmeta i sa mog profila se ne vidi..slike poobrisane.. Moze mi neko reći sta se desava......
2018 10 07
> leptirica: > Predmeti koji su oznaceni kao prodati,ne mogu da se obrisu , ja sve sto prodam oznacim kao prodato i posle obrisem da ne pravi guzvu ali sada to ne mogu da uradim ni na staroj ni na novoj verziji. .
2018 10 08
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS .
2018 10 08
🙌🏻
2018 10 08
Dragi admin, drago nam je što je novi dizjan aktivan ali molim vas, poćerajte ga malo, ovo je da izludiš. Strpljiva Despare
2018 10 08
❤️
2018 10 08
.
2018 10 08
1 2 ... 72 73 74 75 76 77 78 ... 110