Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Nemam vise ni profilnu sliku 😂 Svaki put kada se ulogujem, nesto jos grdje ispadne Ne znam ko je admin, ne pratim forum, pisala sam u inbox AdminRS Bilo bi lepo da se neko od admina javi, da znamo u cemu je problem i da li ce se resiti i kada ili da odustanem skroz od ovog sajta
2018 10 14
I meni se isto desava... Takodje dosta predmeta koje zelim da kupim, a koji su mi u omiljenim, ne mogu vise da vidim. Ne prikazuje se ni jedna slika. Takodje, pre 2-3 dana sam dodavala predmete i sad kad udjem ili se vidi samo jedna slika ili ni jedna. O cemu se radi??
2018 10 14
Isto, pola slika ne vidim. Strašno. Da toliko to ne mogu da reše. I to skoro postavljenih.
2018 10 14
Da dodam, isto iskustvo sa novim postavljenim predmetima. O onoj varijanti da su "pojedene " fotke od 2016 i ranije nema sada potrebe ni komentarisati. Na svu srecu ima sajtova koji imaju ozbiljnu administraciju ( npr Kupindo) tako da nema potrebe da budemo samo ovde. Ovde se osim aktivnih dezurnih "administratora" i "sveznalica" nista drugo ne događa, problemi se gomilaju....rekla bih na žalost.
2018 10 14
Super, sad i profilne slike nestaju... 🤦‍♀️
2018 10 14
M
2018 10 14
Admine javi se, ispostuj nas bar toliko. Vecina nas je na krpicama vec godinama, nekim clanicama je prodaja ovde jedini prihod. Zasluzile smo da nam das objasnjenje.
2018 10 14
Ja sam pisala pre par dana povodom svega ovoga adminu i pitao me da li sam probala da otvorim preko drugog pretraživača. Probala sam i isto je bilo, to sam i odgovorila i posle ništa. Ovo je sve gore, sada ne mogu ni da postavim stvari ni da vidim šta su novo drugi postavili...
2018 10 14
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Postovani, ne mogu da postavim predmete
2018 10 14
Kupindo je zakon!
2018 10 14
Kakvo luuudiiiilooooo....neki predmeti su mi se vratili 🤔🤔🤔
2018 10 15
Mojih predmeta nema u pretrazi uopste...
2018 10 17
Haos
2018 10 17
Izbrisana su mi dva utiska ne znam zašto
2018 10 17
ć
2018 10 18
1 2 ... 75 76 77 78 79 80 81 ... 110