Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Takodje imam problem kao Biljana1969! Uopste mi se ne vide postavljeni predmeti, niko drugi ne moze da ih vidi, jer ne izlaze u kategorijama u koje su stavljeni.
2018 10 23
Ubacila sam neke nove predmete i kada ukucam u pretragu pojmove koji bi se odnosili na taj predmet, predmeta uopšte nema. Dakle ispadne da se novi oglasi ne mogu ni videti osim ako neko nije direktno na mom profilu.
2018 10 24
Biljana1969, MakeUpFreak, Djuliman - isto se dešava, odnosno ne dešava i sa mojim oglasima. Predmete mogu da vide/nađu samo oni koji direktno dođu na moj profil, kroz pretrage VEĆINA mojih predmeta uopšte ne izlazi u kategorijama kroz pretragu, iako imam i ok tagove i oznake veličina i u pravim kategorijama su postavljeni. To nije bilo ranije tako, ne pojavljuju se u pretragama od skora...
2018 10 24
I meni se to desava i obrisem oglas pa ga ponovo postavim I onda bude vidljiv .Imam problem sa promocijama,skida mi novac a neda postaviti predmet.Skinuo mi je 3 puta po 19 din i jednom 39 jel sam pokusavala vise puta ali bezuspesno.Gde nestaje novac ako neda promociju?
2018 10 26
Nesto nije u redu sa sajtom.Neki clanovi savetuju da se koristi kompjuter ili Mozilla, probala sam,i ako je za pohvalu, jedan predmet sam postavila prosle nedelje,a drugi predmet danas. Bar sam uspela.Ovim tempom cu zimsku jaknu postaviti u proleće kada nikome više nije potrebna 😃
2018 10 27
Kupila sam tri promotivna artikla i jedan specijalni. Naplaceno mi je ''iz novcanika'' ali se nisu usluge pojavile u mojim uslugama,kao da nisu kupljene. Do sada nisam imala slicnih problema....
2018 10 28
takođe kao i Dunjchi_ .... kupljena usluga ... naplaćeno iz novčanika ..... a ne prikazuje mi aktivnu uslugu .... !?!?!?!?
2018 10 29
Sajt je sranje. Ne mogu direktno da poručujem i stavljam predmet u omiljene ako uđem na oglas već moram da ga tražim među predmetima na profilu prodavca, takođe ne vidim ni slike mnogih predmeta niti mogu da klikćem na sledeću sliku u oglasu već moram ući na drugi pretraživač koji ne koristim.
2018 10 29
placeno VIP clanstvo pre oko 1h, i nije mi aktivna usluga, a pare skinute.
2018 10 30
Hoce li se neko smilovati i srediti sajt?! Nista zivo ne radi!!! Ni omiljene stavke ne mogu da se pogledaju vec danima, ama bas nista ne funkcionise kako treba!!!! Stvarno katastrofa od nemarnosti! Bolje je onda reci da gasite sajt, nego da ga vodite u ovakvom stanju!!!! 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠
2018 10 30
Ponovo Error 502 😡😡😡
2018 10 31
Ja u vezi usluga, nemam opciju da platim preko telenor mreze, sto sam mogla ranije. Ranije cak i nisam morala preko telefonskog broja vec preko IP adrese, no dobro to je manje bitno, ali mi fali opcija za telenor :|
2018 10 31
Koliko sam bila tvrdoglava i pokusavala da aktiviram promociju i nisam uspela imala sam u novcaniku 189din i kulturno i fino mi je skinut novac ostalo mi je 16 din a usluga nije pruzena.Obratila sam se Adminu i ne reaguje a novac voli nas i ne odbija,sramota.Koliko je nas aktiviralo promociju ali bezuspesno a novac je uzet iz novcanika i niko se nije udostojio odgovora a pisala sam adminu,zasto se ne vrati novac u novcanik ?
2018 11 01
> DzoDzo: > placeno VIP clanstvo pre oko 1h, i nije mi aktivna usluga, a pare skinute. resen mi je problem sa ovim juce, ne znam da li je adminka reagovala ili je bag do automatizma bio, ali je reseno
2018 11 02
Ne mogu da obrisem prodate artikle...
2018 11 12
1 2 ... 77 78 79 80 81 82 83 ... 110