Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Omogucite dodavanje novih predmeta!!!
2018 12 31
ć
2018 12 31
Evo šta meni nije jasno...aj mi što koristimo sve besplatno na ovom sajtu pa i da razumem da ih bolli uvo da odgovore, ali ovi ljudi što su nešto i platili, kako se usuđuju njih da kuliraju? Sajt je teška kršajla, teška, dok neko ne napravi bolji, pa palimo tamo.
2018 12 31
.
2019 01 04
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Vec par meseci se ne vide svi artikli, npr od 10 stranica vide se samo do 6. ili 7. stranice i posle nema "normalne " slike vec logo roze haljina.. da li ce se to srediti i kada? pozdrav
2019 01 30
Opet Error 502, katastrofa
2019 02 02
Meni izlazi svaki drugi put Erorr neka greska ili da sajt ne radi jer se nesto kao dopunjuje
2019 02 02
Kako treba da se vidi kada imamo nove poruke ? Meni ne stižu nikakve notifikacije, pitam za neke stvari , devojke mi odgovore, a ja ne vidim uopšte da imam poruke i ne ulazim danima ... :/
2019 02 08
Sta se desava sa fotografijama? Kao sto gore navedose svaki dan sve manje fotografija moze da se vidi?
2019 02 11
> koko011: > Sta se desava sa fotografijama? Kao sto gore navedose svaki dan sve manje fotografija moze da se vidi? Iste muke....:(
2019 02 19
Slike koje se više ne vide starije su od dve godine i sve takve slike su izbrisane sa sajta. Iz kog razloga tačno, to nije poznato. Dakle, sve slike koje su postavljene pre 2016te godine nisu više vidljive, kako oglasne slike tako i slike profila/avatari, i džaba držite to tako prazno jer vam se te slike neće "vratiti". Jedino rešenje je da slikate opet stvari i objavite nove oglase, da postavite nove profilne slike. Srdačan pozdrav, i svako dobro želim.
2019 02 19
pozdrav,kako mogu da prijavim jednu clanicu koja mi je trazila unapred da uplatim robu i sad nece da mi je posalje?
2019 02 19
Ne radi mi opcija za brisanje predmeta... I iskreno moje mišljenje jer je ovaj sajt toliko uspešan, da biste trebali da uvedete i aplikaciju za koju smatram da bi se mnogo više koristila jer bi bila i funkcionalnija.
2019 03 12
I naravno složila bih se oko svega sa ostalim članicama, posebno za to da bismo trebale da imamo ažurniju opciju za poruke, da nam pokazuje obaveštenje kada istu dobijemo itd.
2019 03 12
Juče sam uplatila i dodelila promacije: specijalni artikli i promovisani artikli, obe sa današnjim datumom i nigde ne vidim moje artikle. U pitanju su čižme.
2019 04 03
1 2 ... 79 80 81 82 83 84 85 ... 110