Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Odeljak kozmetikaje prenatrpan reklamama za botoks, hijaluron, kosu i sminkanje. Ovo je za adminku, ako vidi. A vi koji imate problema sa ulaskom na sajt, molim vas nemojte tackati ovako bitne teme.
2018 10 18
Opet ne mogu da postavim predmete 🤔
2018 10 18
\
2018 10 18
> cankara: > \ Molim Vas tackajte u temi za tackanje.
2018 10 18
Ne mogu predmeti da se ubacuju....
2018 10 18
Gde je ta tema?
2018 10 18
Jel iko moze da se uloguje sa kompjutera? I jel iko dobio ikakav odgovor od admina sta je sa sajtom, kada ce biti u funkciji....? Hvala
2018 10 18
Ja se samo preko racunara i logujem
2018 10 18
> MinaMasa: > Gde je ta tema? Privremeno resenje _ Pomoc na stranici
2018 10 18
Ja takodje jos uvek ne mogu da udjem na sajt preko racunara vec samo preko telefona. Da li neko zna u cemu je problem?
2018 10 19
> MinaMasa: > Ja se samo preko racunara i logujem Preko kog pretrazivaca? Jer ja imam i operu i chrome i ne mogu Hvala na odgovoru
2018 10 19
> garderobans: > > MinaMasa: > > Ja se samo preko racunara i logujem > Preko kog pretrazivaca? Jer ja imam i operu i chrome i ne mogu > Hvala na odgovoru Probajte preko mozila firefox.Ja sam tako uspela, preko chome nije bilo sanse
2018 10 19
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Postovanje, Molim Vas odgovorite mi zasto mnogi predmeti koji se nalaze na mom profilu nisu vidljivi drugima.Ja postavim neki predmet ( kaput, cipele,...), a onda vidim da ih niko na sajtu ne vidi.Ja nisam blokirana,imam sve pozitivne ocene, odličnu komunikaciju sa clanovima, I kupujem i prodajem na Krpicama, postujem sva pravila,a bez ikakvog razloga i bez upozorenja mi je uskraćena prodaja.Ne razumem zašto je to tako! Molim Vas da mi odgovorite. Pozdrav Biljana
2018 10 19
> trenerkice: > > garderobans: > > > MinaMasa: > > > Ja se samo preko racunara i logujem > > Preko kog pretrazivaca? Jer ja imam i operu i chrome i ne mogu > > Hvala na odgovoru > Probajte preko mozila firefox.Ja sam tako uspela, preko chome nije bilo sanse Hvala puno
2018 10 19
Imam problem sa ubacivanjem novih artikala 😕😕😕😕😕
2018 10 21
1 2 ... 76 77 78 79 80 81 82 ... 110