Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

😨
2018 10 08
Ocaj kako sajt lose radi, ovo bi osrednji programer mogao da sredi. Sramota za ovakvu stranicu. Non stop izbacuje error, ne mogu razgovori da se otvore kako treba, ne mogu da obrisem ni postavim predmet, uzas...
2018 10 08
Error,error...... Aaaaaaaaaaa😡😡😡😡 Dokle vise?
2018 10 09
j
2018 10 10
👎🏻👎🏻
2018 10 10
Prvo mi je stalno izbacivao error. Poslednjih par dana uopste ne mogu da otvorim sajt sa kompa Javlja da server nije bezbedan ili tako nesto I sa opere i sa chrome Znaci apsolutno nikako sa kompa ne mogu da otvorim sajt Samo sa tel ali tesko i to Kada trazim nesto, otvorim neciji profil, pola slika tj artikala ne vidim. Nema slika uopste. Cak neki profili su sa samo par vidljivih stvari, a 90% nema slika uopste Cak vidim u mojim omiljenim da je deo predmeta odjednom bez slike, a postojale su sigurno cim sam ih stavila u omiljene, sada su nestale Sajt jednostavno ne moze da se koristi vise. Sa kompa uopste, sa telefona slabo
2018 10 14
Potpuno ista situacija kao kod mene. Malopre sam htela preko telefona da ubacim novi predmet, ali sad ni to ne moze, nece slika da se ucita. Ima li kraja ovome?
2018 10 14
Pozdrav, I meni se od jutros desava isto, kada otvorim neki od svojih artikala vidim samo jednu sliku.
2018 10 14
Isti problem je i kod mene. Resavajte ovo vise, traje vec mesecima.
2018 10 14
Isti problem je i kod mene 😕
2018 10 14
Kuc, kuc ...jel ima nekog od zaposlenih na 'krpicama ' ? Sajt brise sveze postavljene slike , nestaju , pola toga mi fali i ne samo meni ! Svi imaju isti problem . Krpice imaju veliki problem . Ako se ovo ne resi cim se pojavi novi , slican sajt , izgubicete korisnike , to je sigurno ! Za cega ja gubim vreme postavljam jedan predmet sto puta u toku nedelje ?! Sajt ne moze da se koristi ! Popravite taj server ! Glavno da se vodi borba za novog admina a to sto sajt ne radi kako treba vec skoro godinu dana to nije bitno . Ko ce koga da 'administrira' kad ne mozes normalno da se kreces po sajtu . Ja vise nemam strpljenja i zato prvi put komentarisem ovako nesto. By the way ....Nedeljom je najgore ! Nedeljom redovno puca veza .
2018 10 14
I meni su obrisani predmeti koji su prosle nedelje postavljeni...ima li nekog da nam se obrati...ili odo ja na lalafo i slicne sajtove...ovo stvarno nema svrhe vise
2018 10 14
Ima li nekog od clanica da zna pa da napravi nesto slicno...verujem da cemo sve koje smo aktivne da se prebacimo tamo
2018 10 14
Nemam vise ni profilnu sliku 😂 Svaki put kada se ulogujem, nesto jos grdje ispadne Ne znam ko je admin, ne pratim forum, pisala sam u inbox AdminRS Bilo bi lepo da se neko od admina javi, da znamo u cemu je problem i da li ce se resiti i kada ili da odustanem skroz od ovog sajta
2018 10 14
Nemam vise ni profilnu sliku 😂 Svaki put kada se ulogujem, nesto jos grdje ispadne Ne znam ko je admin, ne pratim forum, pisala sam u inbox AdminRS Bilo bi lepo da se neko od admina javi, da znamo u cemu je problem i da li ce se resiti i kada ili da odustanem skroz od ovog sajta
2018 10 14
1 2 ... 74 75 76 77 78 79 80 ... 110