Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ja cesto imam osecaj da ljudi ovde sve hoce za dz

Primecujem da dosta ljudi ovde na ovom sajtu ocekuje da ce sve da dobije maltene za dzabe. Mislim razumem ja da niko nije dosao ovde da trosi grdne pare zato je i napravljen ovaj sajt ali nekad stvarno preteruju. Neko stavi neku stvar koja je vrlo kvalitetna,placena troduplo skuplje i pritom nosena par puta i to tako stoji i stoji i stoji jer svi ocekuju da dobiju za dz. Ja to stvarno ne razumem. Vidim gomilu devojaka koje prave velika i stvarno snizenja koja su vredna paznje medjutim niko se ne odaziva. Ja pocinjem da verujem da je najbolje da svi stavimo cene po 200din jer drugacije ne ide. Verovatno bi posle nekog vremena i to bilo previse. Ovo nije bio nikakav hejt niti bilo sta slicno,samo moje zapazanje. Volela bih da cujem i vase misljenje pa se ukljucite u temu ako zelite.
2016 01 09
Potpisujem. A uglavnom se vise kupuju te skupe stvari sa fiksnim cenama, valjda je to ljudima ekvivaletno nekom boljem kvalitetu. A o stvarima po smesnim cenama vlada ta predrasuda da nesto nije u redu s njima.
2016 01 09
Upravo tako. Ja se uglavnom vodim politikom da ako hocu da kupim nesto sa etiketom izacicu napolje pa cu kupiti u radnji.
2016 01 09
Kada sam se registrovala na sajtu cilj mi je bio da se resim viska garderobe. Stavila sam bas bas niske cene, majice po 150 din samo da ide. Prva poruka koju sam dobila bila je vezana za razmenu... druga je bila dogovor u vezi prodaje od koje na kraju nista nije bilo... Evo i posle skoro dve godine situacija je maltene ista. Verujte, cak i kada bi vecina stvari bila na poklon, i tada bi sve bilo skoro isto.
2016 01 09
Pa da. Ja se samo pitam da li postoji neko resenje da svi budemo srecni i zadovoljni. :-)
2016 01 09
Razmena na prvom mestu, pa ko zadovoljan, ko nezadovoljan :D Vidim po svojim predmetima da zaobilaze u razmenama one sa jako niskom cenama, jer misle da im nesto fali. Inace, ja licno prodam uglavnom samo ono sto je jako jeftino, a kao novo ili novo i uz to bas kvalitetno...i to ponekad.. Takodje mislim da se vise kupuje po fiksnim visokim cenama, nego po niskim, mada sam ja licno kupovala ovde po bas niskim cenama super stvari
2016 01 09
Zaista i moja zapazanja su slicna!Ima dosta novih stvari za duplo manje novca !Stvari od 100 i 200 din toga svi imamo na pretek!
2016 01 09
Ja sam primetila da ima precenjenih stvari,možda će to neko reći i za moje ali taj se onda verovatno ne razume u brendove.Prodajem la Perla bodi i za nekoga je skupo 6000 ali taj ne zna da La Perlin brus košta 15000,privatno nosim skuplje brendove i naravno da mi je neisplativo da ih prodajem.Imam Teranovinu top haljinu koju sam dobila na poklon,znači potpuno nova ali pošto mi je mala prodajem je za simboličnu cenu,zaista spuštam maksimalno cene,kvalitet je dobar,naravno da ne mogu ništa da zaradim nego gledam da očistim ormar jer dosta kupujem a i dobijam iz inostranstva.
2016 01 09
Upravo je to i poenta sto svi hoce samo sa etiketom. Ja milion puta kupim nesto obucem jednom ili nijednom (skinem etiketu naravno) i onda hocu da prodam medjutim to nije isto kao kad ima etiketu. Pa i stvari u radnji sa etiketom je neko probao pre nego sto je ja ili neko drugi kupi.
2016 01 09
pa iskreno, ja nisam stekla takav utisak, devojke, a tu ubrajam i sebe, uglavnom kupuju lepo očuvane polovne stvari, nisam primetila da je presudno da li je nešto sa etiketom ili ne.. Npr, ja sam na profilu imala potpuno novu HM suknju sa etiketom, crnu do kolena, nešto što svakom treba, i pri tom M veličine, znači nešto što nosi najveći broj žena.. stajala je na profilu mesecima, a cena joj je bila 30% od cene koja je stajala na etiketi.. Na kraju sam je snizila ispod svake cene i prodala pre nekoliko dana.. a to što ima tih koji bi sve za dž i još pri tom da im se plati poštarina ako ikako može, pa toga je uvek bilo i uvek će biti, njihovo je da traže a vaše da ne date ako mislite da nije ok, i to je to.. Svaka roba na kraju nađe svog kupca )))
2016 01 10
Slazem se :-) Ima nas svakakvih naravno.
2016 01 10
Ja sam stavila dosta stvari kao poklon, cak sam i temu o tome otvorila. Jedino sto poklanjam samo u Bg i da se nadjemo blizu moje kuce. Jedna clanica me je pitala da li moze da uzme sve. Ja sva srecna sto cu da se resim tih stvari jer mi bas zauzimaju mesto. Medjutim uslov je bio da dodje na moju adresu. Naravno vise se nije ni javila. Ja ne znam sta je ocekivala da joj na noge donesem ?! To je enigma citava sto se tice odredjivanja cena.
2016 01 10
Slazem se drage clanice..nisam ovde bas preterano dugo ali sam primetila da sto vise spustim cene -manje je zaiteresovanih. A onda vidim kupuju devojke kod clanica sa abnormalnim cenama(visim nego u butiku). Ne znam do cega je, mozda neke devojke misle da cena oznacava kvalitet...sto uopste nije tako.
2016 01 10
Hhahaha ja ne mogu da verujem da je odustala kad je cula da mora da jelte dodje po te stvari. Ljudi su cudo. Ocigledno vecina njih misle da je cena pokazatelj nekog kvaliteta. Uverih se 100 puta da nije tako. Eto recimo na Bulevaru po ovim "modernim" buticima nabijaju cene kao da prodaju Boga oca, a stvari su toliko nekvalitetne da je to za plakanje. Al eto tako funkcionise danasnje trziste.
2016 01 10
Nema veze poklanjacu te stvari nekome ko kupi nesto drugo. Sto se cena tice imam cene od 150 do 6000. Ali te stvari sto im je najniza cena nisu ofucane vec ih ne nosim. U mnoge ne mogu da se uvucem jer sa 49 kila sam se podigla na 54kg..nece dupe da stane..Htela bih ja al ne moze...Najradije bi ih ostavila za sebe jer su sve iz Italije, sestra mi tamo zivi i donosila mi tone garderobe. A kad imas puno, ne mozes nista da ofucas jer ne stignem sve da nosim. Ali nekima to ne vredi ni crtati nego ce pre da kupe sa cenom od 1000 din nego za 400. Evo, juce sam bila u gradu..ma spustili cene samo tako..Gledam ovde kaputi Zara 7000, u Zari NOV vuneni kaput za 6800..Da ne nabrajam dalje. Pa ako cu vec da kupujem za 600 plus postarina bolje da dodam jos 300 i odem probam ko covek i kupim novo. A ne ovde napise NOVO a ono se vidi bre iz aviona da je noseno..ili novo jednom noseno..Alooo cim skines etiketu, operes i odenes nije vise novooo...
2016 01 10
1 2 3