Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

Imala sam ja sličnog kupca, proganjala me, pisala sms, po 10 na dan, samo da joj spustim cenu cipela. Prodala sam da je se otarasim. Od tad ne dajem br telefona. Ja ne odgovaram na pitanja o razmeni jer jasno piše da ih ne radim. E, onda pišu opet,pa opet, onda odgovorim. I kako neko misli da ćeš novo, nenošeno, sa etiketom menjati za isprano? Toliko smo mi debili da ćemo uzeti staro za novo? Isto, zašto neko pita da li imaš još uvek taj predmet i posle se ne javi? To mi se često desi, isto sa brojem tekućeg, pa se ne javi...
2021 07 08
Sa moje strane,ovde su navedene,sve koje ,,prodaju,,a nisu htele ni da se udostoje pro forme odgovorom.Prodajes a cutis,ja tu vec nemam objasnjenje.Nisam citac misli i nemustog jezika.Jedna je cak bila iz mog grada,i nije htela ni da gukne,da se sretnemo za prodaju.Ne morate uopste.Bogovi sa Olimpa taktika,umisljeni ego tripovi.Jedno jako negativno iskustvo sa razmenom,kad mi je uvaljena bajata sminka,sa kojom sam mogla samo da crtam,po platnu.Vise razmena sa sjajnom clanicom https://mojekrpice.rs/k_cila-231373,stvari su bile nove,sto moje,sto njene.Sve se svodi sa bezobraznom osobom,da li ce te uvuci u igru,sto nuzno podrazumeva da moram da budem bezobraznija,i da se nadmecemo,ili da se povucem,kao sto uvek radim.Ok da spustis,ali ako ispadnes budala,to ti vec govori,o nekoj nefer razmeni.Svasta ima u bozijoj basti.
2021 07 09
… devojka ne odgovara .. razumem Da noje bila online da nije ulazila na profil . Ali ona bude tu .. i ne odgovori . Poslala sam joj 2 poruke u kojoj joj i ostavljam broj telefona .. i u sledećoj pitam d može da mi odgovori . Želela sam da kupim jednu njenu stvar .. možemo li se nekako zaštiti od takvog cistog bezobrazluka i takvih devojaka ?
2021 07 13
Ma cist bezobrazluk,sramota!!!
2021 07 13
Meni nije jasno zašto lepo ne napišu da im stvari služe tu za ukras a ne za prodaju? Poslala sam ovih dana 20 poruka a dobila sam odgovor na 3, pri tom su sve uredno ulazile na profile. A poruke su tipa da li je dostupan predmet jer hoću da ga kupim, a ne vezano za razmenu ili cenkanje, pa i da razumem takvo ponašanje.
2021 07 14
Zar bi ste zaista dali negativnu nekome samo jer je prestao da se javlja nakon upita?
2021 07 16
Masa njih mi je poslala poruku da zele neki moj predmet i nikad se vise ne jave. Pa i ako su se predomislile mogu da kazu, nista strasno.
2021 07 24
Ja već danima pokušavam da kupim nekoliko predmeta od pojedinih članica i nijedna, ali baš nijedna nije odgovorila, a bile su onlajn. Mislim se što postavljati oglas ako im nije do prodaje. Obrišete lepo predmete, pa kada volja ponovo dođe opet postavite i prodate ih. Nekad imam osećaj da sam luda što čim mi stigne mejl da imam poruku na mk uđem na sajt - bilo da sam zauzeta ili ne. Udostojim se da napišem poruku, pa ako već nisam u mogućnosti da u tom momentu dam traženu informaciju napišem da ću to uraditi u toku dana, kada stignem da premerim, proverim itd. A što se tiče toga kada šalju upit, pa nakon dobijene informacije ne napišu ni hvala. Odustala sam i ja nekoliko puta od namere da kupim neku stvar, pa sam devojkama umela da se zahvalim na trudu i objasnila im zašto sam odustala od kupovine. Volela bih da mogu da razumem, ali nekada zaista ne mogu.
2021 07 25
> Stuplja75: > Masa njih mi je poslala poruku da zele neki moj predmet i nikad se vise ne jave. Pa i ako su se predomislile mogu da kazu, nista strasno. Slazem se, i meni se jako cesto desava.
2021 07 26
Bukvalno mi se desilo 5 puta da mi ne odgovore ,evo vec po mesec dana 🤣...kako se ovo reshava?glupo je ,jer cekam i gubim svoje vreme nadajuci se da ce odgovoriti..bash bzvz ,kao da ne zele da prodaju
2021 08 09
Žene, meni npr sajt ne radi kako treba a i poruke na mail ne dobijam. Eto nekad možda zato ne odgovorim a kad vidim da je poruka od pre mesec ili dva bude mi glupo i da odgovaram 🌷🌷🌷
2021 08 16
Topao pozdrav devojke! Slazem se sa vama,i sama sam imala isto iskustvo,te sam pokusala doznati “zasto”; i videla sam da su npr. poslednji “log in” imale u januaru 2021.. ili pre mesec ili pre godinu.. onda sam shvatila.. ili su zaboravile “lozinke”,ili ih ne zanima vise ovaj nacin prodaje,.. ili im je jednostavno onemogucen pristup.. sve u svemu,odgovora nema. Tako da svakako obratite paznju.. LP 💐
2021 08 27
ja svaki put ali bukvalno svaki put kad sam nekom nesto merila nije kupio niti se zahvalio niti odgovorio bilo sta, a kad odmah kupe bez 100000 pitanja uvek su bili zadovoljni, eto sa moje strane sto se ne odgovara na sve, iskreno me mrzi da merim nesto za 500,600 ili 700 dinara da na kraju ne bi kupio niti odgovorio
2021 09 16
devojka svejezauzeto3 mi sama posalje poruku ako hocu razmenu,ja napokon nadjem farmerke kod nje koje trazim jako dugo i to su farmerke 2000 a ona hoce trenerku za 2500 kod mene nbtn...Ljudi moji ona je mene ubila sa pitanjima i slikaj napred slikaj nazad slikaj vise slika u kakvom je stanju i ja ajde uradim i napisem sve sto je trazila i ja sam joj usput 2,3 puta rekla ako moze i ona meni slika slika farmerke cisto raddi sigurnosti,ispali ona mene nema je vise da se javlja ne odgovara ne salje slike a aktivna pre 3 min,pre sat vrmn a ja joj poslala jos 3 poruke..Nista mi nije jasno da li je htela da me zezne ili se predomislila ne znam ali u svakom slucaju jako ruzno...
2021 09 19
Ja sam u roku od nedelju dana odustala od dve stvari, jer se clanice ne oglasavaju, jedna kao poslace u ponedeljak, danas sreds i nista, ja jo ustim poruku da li je poslala, posle 8h ni traga ni glasa i napisem da odustajem...vec mislim da cu za takve stvari da krenem da delim negativne ocene. A opet ja stvarno nisam smarac, bitno mi je da mi potvrdi da to sto se prodaje je ok i to je to
2021 09 22
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 24