Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

Ja iskrena da budem na poruke vezane za razmenu ne odgovaram jer to u opisu profila i stoji, bas ponekad ako vidim da je neka nova članica onda joj obrazlozim i napisem. A skoro sam poslala 3 upita za kupovinu, ninna jedan nisam dobila odgovor i ako se članice redovno loguju.
2022 10 13
Da, htela sam da kupim bluzu za jednu priliku, ali mi nije ni odgovorila! Strasno..
2022 10 28
Donekle, ponavljam, donekle razumem ako neko ne odgovori ali u opisu profila ostavi broj telefona da bi se culi preko vibera/WA. Ali kad se neko loguje, nema broj telefona, i ne odgovara na poruke, a pritom samo zelim da narucim, bez dodatnih pitanja, jako izvodi iz takta.
2022 11 06
> ShopForPaws: > Donekle, ponavljam, donekle razumem ako neko ne odgovori ali u opisu profila ostavi broj telefona da bi se culi preko vibera/WA. Ali kad se neko loguje, nema broj telefona, i ne odgovara na poruke, a pritom samo zelim da narucim, bez dodatnih pitanja, jako izvodi iz takta. Ostavi negativnu ocenu i to je to
2022 11 11
> NNColle: > > ShopForPaws: > > Donekle, ponavljam, donekle razumem ako neko ne odgovori ali u opisu profila ostavi broj telefona da bi se culi preko vibera/WA. Ali kad se neko loguje, nema broj telefona, i ne odgovara na poruke, a pritom samo zelim da narucim, bez dodatnih pitanja, jako izvodi iz takta. > Ostavi negativnu ocenu i to je to Pa nema poente. Ako se ne obaziru na poruke i prodaju svojih predmeta, nece se obazirati ni na negativnu ocenu.
2022 11 17
I ja ne razumem taj trend trošenja tuđeg vremena. Trudim se da odgovorim najbrže što mogu, čak i na spamove, ali ako se ja iscimam da u najkraćem roku izmerim, pošaljem sliku ili šta već, onda bar očekujem "hvala" ili " ne odgovara mi", kao povratnu informaciju. Ima jedna članica koja me konstatno cima, bezobrazno smanjuje cene, koje su po meni dosta povoljne ( ako se ponovi objaviću ovde njen profil, da ostale članice ne gube vreme) i ja, kao guska poslednja, nasednem svaki put. Mislim da neću ponoviti tu grešku, jer je preterala. Kontam da ima ovde dosta dokonih članica, ali isto tako ima i dosta nas koje radimo i vodimo računa o našim porodicama, dok nam ovo dođe razbibriga i nikako ne treba da nam predstavlja stres, što itekako ume da bude.
2022 11 20
> DubiTam: > I ja ne razumem taj trend trošenja tuđeg vremena. Trudim se da odgovorim najbrže što mogu, čak i na spamove, ali ako se ja iscimam da u najkraćem roku izmerim, pošaljem sliku ili šta već, onda bar očekujem "hvala" ili " ne odgovara mi", kao povratnu informaciju. Ima jedna članica koja me konstatno cima, bezobrazno smanjuje cene, koje su po meni dosta povoljne ( ako se ponovi objaviću ovde njen profil, da ostale članice ne gube vreme) i ja, kao guska poslednja, nasednem svaki put. Mislim da neću ponoviti tu grešku, jer je preterala. Kontam da ima ovde dosta dokonih članica, ali isto tako ima i dosta nas koje radimo i vodimo računa o našim porodicama, dok nam ovo dođe razbibriga i nikako ne treba da nam predstavlja stres, što itekako ume da bude. Slazem se apsolutno sa svim napisanim. Meni nikada ne odgovore kada me pitaju za neki predmet, a pritom se potrudim da odgovorim sto pre i ukoliko se desi da recimo u tom trenutku nisam kod kuce, a traze mi da nesto izmerim, odgovorim da cu im kasnije poslati mere jer trenutno nisam u mogucnosti. Jedna clanica me je vise puta pitala istu stvar za isti predmet, svaki put odgovorim cisto da vidim dokle misli tako😂
2022 11 23
Dve osobe u par dana me pitaju za mere predmeta koji nije trenutno kod mene, pa nateram mamu da izmeri i pošalje mi - 0 odgovora. Pokušala sam da naručim stvar koja mi je dugo u omiljenim predmetima, članica je rekla da će poslati mere pre 5 dana - i dalje ih nemam.
2022 11 30
I mene su tako iscimale za predmete ispod 500 dinara i na kraju pitaju da li sam za razmenu.
2022 12 04
Meni se desi da letim kuci da slikam,merim… i na kraju kada sve posaljem jedno veliko NISTA. Ni hvala barem,nisam zainteresovana. Pocnu sa pricom kako su zainteresovane i onda odjednom nestanu. Ja cak i napisem poruku da ako nesto jos treba tu sam,ma ne,nista je pomaze… 😕
2022 12 10
Ja pratim kome se svidjaju moje stvari i ako se jednoj clanici dopadnu 2 i vise stvari ,pustim poruku sa dosta korigovanom cenom i besplatnom postarinom. Potrudim se da izbacujem,pratim lajkove,posaljem poruku,slike i naravno ne dobijem nista. Zasto je toliko tesko odgovoriti samo "ne hvala" nije mi i dalje jasno. Zasto su onda ovde? A mozda mi se i svidelo nesto od tih clanica ali namerno ne zelim da pustim poruku kad meni ne odgovaraju. Ali me bas interesuje ,da li bi mi tada odgovorile,da zelim nesto njihovo
2022 12 10
:(((
2022 12 10
Kako doći do članice koja nudi robu a nije bila na nalogu od avgusta meseca? Ima nešto interesantno ali ne mogu doći do nje, kada ne posećuje svoj nalog. Mogu li tu administratori sa pomognu?
2022 12 14
ako nije vise na sajtu, to je njen izbor i to treba postovati.
2022 12 25
Zdravo svima. Ne znam gde da pisem pa evo ovde cu. Kupila sam cizme od jedne clanice, uplatila joj na racun, odgovarala je na poruke redovno. Kada su mi stigle cizme dozivela sam blagi sok. Slagala je za brend, napisala da su Zara, a nisu, slagala da su nove bez etikete, evidentno je da su nosene i jos ih je spakovala samo u jednu kesu i oblepila tako da su se prelomile i to ne moze da se ispravi sada. Poslala sam joj poruku da mi vrati novac i da cu joj vratiti cizme, ali ona vec 2 dana ne odgovara, a videla sam nekoliko puta da je online. Da li imate neki savet sta raditi u takvoj situaciji? Da li mogu da pisem adminima i da li mogu da mi pomognu?
2022 12 28
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 24