Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

Ja sam za to da se da negativna ako je doslo do razmene podataka, ili ako se otkaze rezervacija. To stvarno nije u redu i treba upozoriti ostale clanice.
2018 10 16
Uzas. Mene najvise iznervira , kada im posaljem poruku da im je neka stvar snizena koja im se svidja ili da li zele jos informacija, slika ili video...ne mogu jednostavno da napisu i odgovore"ne hvala nisam vise zainteresovana" ili samo" hvala na ponudi" a vidim da su ulazile na sajt. To me uzasava koliko nekulturnih ljudi ima. Pa kako misle i gde im je pamet da cu pogledati neku njihovu stvar i kupiti ako su nekulturne i neljubazne. NISU SVI ZA TRGOVCA 😀
2018 10 17
Ja zaista nekad ne stignem i ne odgovorim po 2 3 dana. Ali najgore mi je kada mi se neka clanica javi za odredjenu stvar ja odgovorim i ne dobijem nikakvu poruku nazad. Jako iritantno..i mene uzasava.
2018 10 22
Cao, evo ja prva ne odgovaram na poruke jer dugo nisam ulazila na sajt i stigne mi poruka na mejl da imam novu poruku, medjutim predmeti za koje su clanice zainteresovane su mi nestali, tacnije slike sa oglasa i ja sad apsolutno nemam ideju sta se desilo jer ja nisam brisala. A isto tako vidim da su mi predmeti u sekciji omiljeno ostali bez slika. O cemu se radi, brisu nam se oglasi koji dugo stoje? Uglavnom, to je razlog mog neodgovaranja na poruke.
2018 10 24
Da, moraš da obnoviš stare oglase.
2018 10 25
Ali to je apsolutno bezvezno, sad ne znam ni za koji predmet su mi se javile tačno, a mislim da i nemam slike predmeta i nemam vremena ponovo da slikam i postavljam nove oglase, baš sam se sad razočarala. :(
2018 10 25
Ja svima odgvoorim kad me nesto pitaju. cak i kad jasno pise nisam za razmenu, a nude razmenu. Evo, ja sam jos u cetvrtak poslala jednoj devojci da mi posalje dodatne slike na viber ili ovde u inbox svejedno, a ona sve hoce hoce hoce. 100x je ulazila, ostavljala drugima utiske i drugi njoj i nista. A mozda je i bolje, mozda i nema predmet za prodaju.
2018 11 18
Mene jedna clanica pitala za cizme i htela pouzecem ja saljem nakon uplate jer je nova clanica, i tako ona meni kaze uplatice u petak, reko ok, subota nista, u nedelju pitam jel uzima uplata u ponedeljak ok, u ponedeljak nista evo utorak nista.
2018 11 20
Nova sam na krpicama i zaista se trudim da svima odgovorim u sto kracem roku jer mi je u cilju da se resim sto vise stvari mogu, ali ono sto mi se konstantno desava jeste da mi se neko javi za odredjenu stvar da zeli da kupi, cak ni ne pita da li ima nekih ostecenja, ja naglasim ukoliko ih ima, slikam, cak ponudim i nizu cenu i odgovora nema, a pritom su se logovali nekoliko puta. Zaista ne znam sta je tesko napisati "Ipak mi ne odgovara, hvala".
2018 11 25
Ni ja, još uvek, ne mogu da shvatim ali sam se navikla 😀 To predlažem i tebi. Naoštri živce i biće ti lakše. Ima ovde i divnih članica zbog kojih ove nebitne zaboravimo.
2018 11 25
Ja sam bas imala divne saradnje oko 15-16, stvarno nemam reci koliko su kul.
2018 11 27
Nije mi jasno kako jednostavno ne odgovore : HVALA NISAM ZA RAZMENU i to je to😃😂😁
2019 07 12
Ako se na ovu temu može sad nadovezati, a da neko i odgovori/vidi, imam pitanjce, možda znate... Šta se dešava kada kliknete više puta nekom (ja sam konkretno 2x) "želim ovo", ostavila podatke, naknadno poslala još jednu poruku, jer želim da kupim predmet, da mi se član javi, međutim, vidim login člana non stop a ja nikakav odgovor ne dobijam. Šta u tim situacijama? Hvala vam unapred! ❤️💐
2019 08 17
U tim situacijama, ništa. Poruka je stigla gde treba, prodavac ne želi da proda predmet generalno ili Vama. Događa se redovno, ignorišite te ptodavce i sve ok😊
2019 08 17
Sad videh ovu temu,bas gledam gde da se izjadam😬. Evo jurim dve clanice,jednu da slika haljinu kako stoji,makar i na lutku,cisto da vidim kako bi mi stajala,evo vec 5 dana ni odgovora. Drugu jurim da mi proda jaknu,ONA MENI,covece kao da treba ja njoj da prodam. Ni da napise necu da je prodataodustala....bar nesto. Nista! Odustala sam. Par slazi ali odgovori!
2019 12 02
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 24