Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

Zasto članice ne odgovaraju na poruke?
2020 06 12
Dok sama nisam videla, nisam verovala :D U poslednje vreme dve članice nisu odgovorile na poruke sa konkretnim pitanja, tipa dimenzije ili da li može se cena spustiti....Gledam to kao pokazivanje njihove ozbiljnosti kao prodavce i to je to :D
2020 06 24
Daaa, vise puta mi se desalo pritom zatrazila sam samo par dodatnih fotografija i bila sam spremna da kupim (sto sam i navela u poruci)... Nejasno mi je zasto neko prakticno ne zeli da proda svoj artikl.. :D
2020 06 29
> HauteCouture20: > Daaa, vise puta mi se desalo pritom zatrazila sam samo par dodatnih fotografija i bila sam spremna da kupim (sto sam i navela u poruci)... > Nejasno mi je zasto neko prakticno ne zeli da proda svoj artikl.. :D Možda predmet nije u istom stanju kao kad je slikan prvi put, izbegavajte.
2020 07 05
Ja sam imala u zadnjih nedelju dana dve članice koje su same pitale za razmenu,ja pristala .Jedna se ne javlja,a druga je rekla da sačekamo jedan dan -pa da šaljemo robu .Ali prošlo je sedam sana.Kakva neozbiljnost i bezobrazluk. Ne znam zašto je teško napisati--ne hvala.....nisam zaiteresovana trenutno...itd
2020 07 07
Sve vise nailazim na clanice koje ne odgovaraju na poruke, a vidi se da se redovno uloguju na sajt. A kao napisu kako odgovaraju na sve poruke i da slobodno pitamo sve što nas zanima 😏 onda imam slucajeva da devojke nude razmenu, pa kada napisem za sta bi mi odgovaralo vise ni ne dobijem odgovor... Takođe i ja prva kada ponudim razmenu, kod clanice koja je napisala da je radi, opet se desi da ne dobijem odgovor. Totalno neozbiljno.
2020 08 09
Meni su se desavale situacije da pitam za dimenzije ili pitam da snize cenu, a ne dobijem odgovor od clanice😒 Iskreno kada mi se nesto cak i da ne zeli da snizi cenu, ja bih kupila, ali mi je glupo da saljem poruku opet...
2020 08 10
Ne razumem zasto neke clanice oduzimaju moje dragoceno vreme ispitivanjem ,zahtevanjem dodatnih slika, merenjem i sve to jos da im saljem na viber. Pritom onda kazu e javicu vam se kasnije na poslu sam i posle ni traga ni glasa a ja mozda imam nekog drugog kupca za istu tu stvar koji možda zaista zeli da kupi. Posaljem poruku izvinite da li ste odlucili pa cekam odgovor par sati da bi mi na kraju odgovorila krajnje bezobrazno dok sam ja sve vreme bila pristojna i rada da joj udovoljim. Ali ocito neki nisu culi za kulturu. Strasno.
2020 08 12
Po meni, najgore su ove sto traze ili napisu na profilu moze razmena a onda nece da odgovore sa jedno kratko ‘’ne’’. Ima ih dosta, cast izuzetcima.
2020 08 16
Ja sam nekolicini clanica pisala zbog kupovine adidas stvari, vecina nije odgovorila, cast izuzecima, a dve su mi cak napisale moze, poslace, i nikad se vise nisu javile. Htela sam i unapred da uplatim, kako god one zele. Pisala sam im posle 10ak dana visto da znam sta se desava, od odgovora naravno nista :)
2020 08 16
Meni se više puta desilo da članice pošalju poruku da žele neki artikal, i više se ne jave, kada odgovarim na poruku 😐
2020 08 23
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1eeda7f08108046e83b36143b340ea63.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/83269ce52733e94f590720794fedd867.jpg)
2020 08 23
https://mojekrpice.rs/milicevicanita-185392 Evo i ovde da prilepim profil. Nigde nema istaknute mere,a na upit o istim ne odgovara uopste.
2020 09 06
> Plavizmaj: > > HauteCouture20: > > Daaa, vise puta mi se desalo pritom zatrazila sam samo par dodatnih fotografija i bila sam spremna da kupim (sto sam i navela u poruci)... > > Nejasno mi je zasto neko prakticno ne zeli da proda svoj artikl.. :D > Možda predmet nije u istom stanju kao kad je slikan prvi put, izbegavajte. Moguce....
2020 10 01
> Hecate: > https://mojekrpice.rs/milicevicanita-185392 > Evo i ovde da prilepim profil. > Nigde nema istaknute mere,a na upit o istim ne odgovara uopste. U nekoj temi na forumu procitala sam "fantasticnu" recenicu (parafraziram): One koje traze mere i/ili dodatne fotografije su neozbiljni kupci. Za one prodavce koji zaista misle ovako: ne, upravo obrnuto. Osoba koja je ozbiljno zainteresovana trazi mere nekog odevnog predmeta. Velicine mogu okvirno da pomognu, ali one su uslovne. Npr, imam dva dzempera jedne te iste robne marke: jedan je XXL i kao body mi je, a drugi je M i prilicno mi je komotan.
2021 01 05
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 24