Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sve koje popunjavamo ankete <3

Devojke ,imam jedan predlog ,da napravimo jednu temu u kojoj ce se javljati clanice koje vec imaju pozitivno-negativno iskustvo sa anketnim panelima . Znaci ,one koje jos cekaju ,nista . Npr. na stranim forumima sam videla da JTN nikoga nikad nije isplatio... Nije tesko popunjavati ,ali je glupo i ispadati magarica , pa da ne bismo dopustili da nas koriste bezveze ,da napravimo i mi neki sistem obavestavanja o njima :") Pritom ,molim sve clanice koje popunjavaju ankete da ne koriste temu za pilicarenje (trazenje emailova drugih clanica da bi ostvarile poene ) . <3
2017 10 24
Ova dva su nasi paneli i znam da sigurno salju u kratkom roku, zato ih radim. Cak je i zanimljivo, volim lagane ankete :) i lako moze da se posalje novac ili vaucer. Jednom sam probala na nekom stranom sajtu onu foru kada kliknes milion puta svaki dan da bi na kraju meseca sakupio 1$ :) i nikad vise. Za to je potrebno recimo PayPal a povlacenje novca se naplacuje 5$. Znaci kliknete bezbroj puta a ne zaradite ni za povlacenje novca.
2017 10 24
Ja nikako ne uspevam sa Ja znam ,stalno me vraca na Ja znam HR . A kad za bilo sta pokusam da otvorim PayPal ,svi antivirusni programi mi zavriste za opasnost :-O :-D Talk i ja radim ,nisam dosad nista zaradila (imam tek 645 poena ) ,cini mi se da je ok . Uradila ankete ,vode se kao uradjene na mom nalogu ,ali pored njih 0 poena ,stalno ostaje samo onih 100 pocetnih ... Buzzaar jos uvek nije aktivan na teritoriji Srbije ,tako da je gubljenje vremena popunjavati profil (pocetnu anketu ) .
2017 10 24
Ja ih radim od skora,od IPSOS-a sam dobila vaucer od 600 din. za Lilly :)
2017 10 24
Znaci IPSOS mozemo staviti na listu neprevarantskih ? Super ,hvala Marija-Maja
2017 10 24
Kimberly ,meni Ja znam posalje upitnik za clanstvo i moj email proglasi nevazecim ... svaki put. IPSOSU sam poslala upit o tom nebodovanju zavrsenih (stvarno ispravno ,ne onako automatski ) anketa . Ali ,evo Marija-Maja ima pozitivno iskustvo ,tako da je to ipak ok panel.
2017 10 24
Nema na cemu, moje iskustvo jeste pozitivno, nadam se da ce tako i ostati :) Cula sam da sa nekim anketama ljudi imaju pozitivno iskustvo, a neki negativno. Zato i mislim da je dobro sto ste pokrenuli ovu temu, da saznamo razlicita iskustva. Hvala vama :)
2017 10 24
Sto se tice Ja znam jedino sto mogu da pretpostavim je da im ne treba vise ispitanika. Mada valjda bi zelilei sto vise. Najbolje da ih kontaktiras. Pre nekoliko dana sam dobila jos jednu anketu, znaci rade. A na Talk su podigli sumu. Bilo je 1200 za casopis a sad je 1500. Setila sam se jos jednog ... MASMI. Mada jos pre 100 god sam tu sakupila 800 a treba 1000 da bi se uzeo novac ili vaucer. Ali tu je stalo... vise nista nije stiglo. Da li to namerno rade da ne bi slali novac ili da bi nas naterali da saljemo pozive drugima kad smo vec blizu. Ne znam ali nista vise ne stize. Ili vise nisu aktivni. Evo pogledala sam profil opet, sve stoji.
2017 10 24
TatCat mozes i da probas sa drugog emaila. Napravis jedan samo za ankete :)
2017 10 24
Marija-Maja ,hajde da posaljemo Kimberly nase emailove ,da dobije tih 200 koji joj nedostaju za 1000 ,da testiramo i njih :-D
2017 10 24
:D hvala TatCat <3 Bolje da trosimo vreme na one koji zaista salju i aktivni su. Setila sam se jos jednog, mada nepotrebno :D zove se "tvoj stav" i nakon registracije nikad nista nisam dobila. Potpuno sam zaboravila, naisla sam i na to dok sam listala mailove.
2017 10 24
Treba se setiti i takvih ,da se ostale ne registruju na neke panele koji su realno gubljenje vremena ..
2017 10 24
I ja sam se registrovala na "tvoj stav" i slali su mi u pocetku i po nekoliko puta, ali uvek sam kasno videla i nijednu anketu na kraju nisam odradila :D
2017 10 25
Moze li mi neko malo bolje objasniti o cemu se radi mozda vam se i prikljucim. I koja je fora sa Ja znam procitala sam malo pre da za isplatu novca salju ugovor prvo za potpisivanje. Koja je fora sa tim ugovorom o cemu se tu radi🤔
2017 10 25
ja radim ipsos,sto se tice bodovanja mislim da se bodovi dobijaju u skladu sa tim koliko su im vasi odgovori korisni...ja sam recimo skoro dobila 50 bodova vise jer su navodno shvatili da su nam dali malo bodova a anketa je bila teza pa kao da nadoknade,salju redovno.stize posle dva dana ,ja sam vec par puta dobila vaucer za lili :)
2017 10 25
1 2 3 4 5