Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Koja je fora sa "popularnim artiklima"?

Zna li iko koja je fora sa ovim popularnim predmetima...nista tu meni nije jasno,sem da su ti predmeti "popularni" i imaju dosta pregleda/lajkova...e sad vidim da bukvalno mesecima stoje jedni te isti predmeti(nista se tu meni ne menja),ali isto tako primecujem da cim stoje tu ne prodaju se...sta imaju od te popularnosti i kako uopste predmet dospe u te popularne?Zatim kako uopste da dospe neki drugi predmet kad mesecima stoje jedni te isti...nemoguce da su mesecima popularni isti predmeti a da se ne prodaju uopste?
2017 10 30
Pomocu "reload" se menjaju, skoro svi u "omiljenim predmetima" kod minimum 15 clanica/ova + imaju mnogo pregleda , verovatno ih to i izbacuje na listu "popularnih" kojim redom, kako, ne znam, a da li ce se prodati ili ne to je uvek pitanje, ali su dostupniji potencijalnim kupcima :) Moguce je da tu stoje mesecima, mislim da vecina clanica ima neke predmete u omiljenim kod nekih clanica, koje nikada nisu pitale nista za taj predmet i veliko je pitanje da li ce nekada i kupiti, ali eto tu su pa mozda nekad neko... :)
2017 10 30
Ahaaa...meni bas cudno bilo.Vidim mesecima se vrte sve jedni te isti...Hvala 🤗
2017 10 30
> joki.koki: > Ahaaa...meni bas cudno bilo.Vidim mesecima se vrte sve jedni te isti...Hvala 🤗 Nema na cemu, jedino mi to objasnjenje pada na pamet :) Mene zanima na koju foru ide redosled tih predmeta, da li po broju pregleda, broju omiljenih, datumu ...? Mozda neko zna, ima ideju......
2017 10 30