Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Podforum AUKCIJE - ima li svrhe?

Jasno je meni čemu bi trebalo da služi podforum AUKCIJE. Ali, kad god sam pokušala - niko se nije javio Kad god sam pogledala teme na podforumu - uvek samo 1 poruka, tj. objava aukcije ili eventualno 2, ali obe od članice koja je postavila predmet na aukciju. ;) Da li je ikad iko ostvario saradnju preko podforuma aukcije?
2018 03 12
Ja nisam nikada nista prodala preko Aukcija, niti se bilo ko ikad javio. A redovno postavljam. Mada vidim da 90% clanica ne postuje pravila tog podforuma koja su napisana u prvoj temi od strane Admina. :")
2018 03 12
Pa sta je svrha postavljanja oglasa ako se nista ne proda? 😅 i ja sam se pitala isto, cemu uopste taj podforum.
2018 03 12
I ja redovno postavljam, do sada bezuspesno, ali nada umire poslednja :P Jednom sam i obavestila neke clanice kojima je taj predmet bio u omiljenim, da je na aukciji i da mu je samim tim niza cena, ali nije se dalo ;)
2018 03 12
Ja sam par puta probala ali nikad ništa nisam prodala, niko se nije ni javio da licitira! 😁😁😁
2018 03 12
> Marija-Maja: > I ja redovno postavljam, do sada bezuspesno, ali nada umire poslednja :P > Jednom sam i obavestila neke clanice kojima je taj predmet bio u omiljenim, da je na aukciji i da mu je samim tim niza cena, ali nije se dalo ;) ... nada umire poslednja :) :) :) :) I ja tako, postavljam povremeno i uvek se pitam zašto :') :') Sad evo upitah sve vas, ali reklo bi se da nema onih kojima je aukcija uspela...
2018 03 12
Ja sam uspela do sada samo jednom i to kada sam novoj jakni koju sam cenila koliko se secam 2500din stavila pocetnu cenu 500din..... :') :') :')
2018 03 12
imala sam ideju o obrnutoj aukciji, da se npr. stavi pocetna cena koju potencijalni kupci spustaju .....ovako podforum nema svrhu....
2018 03 12
> BabyPink: > imala sam ideju o obrnutoj aukciji, da se npr. stavi pocetna cena koju potencijalni kupci spustaju .....ovako podforum nema svrhu.... :") :') :") :') e, tu bi podforum stvarno oživeo... nastala bi gužva... zanimljiva ideja Verujem da bi vreme aukcija bilo kraće :P
2018 03 12
Ja sam pre neki dan na aukciji prodala nesto... :) a pre toga samo jos jednom pre mozda da kazem godinu :D
2018 03 12
> BabyPink: > imala sam ideju o obrnutoj aukciji, da se npr. stavi pocetna cena koju potencijalni kupci spustaju .....ovako podforum nema svrhu.... Ja ne razumem ideju, kako da spustaju? Ako spustaju bez ogranicenja, spustice do 0 - to je onda poklon, ako spustaju do neke sume, prodavac ce staviti vecu cenu od redovne...
2018 03 13
> 11Ivana11: > Ja sam pre neki dan na aukciji prodala nesto... > :) a pre toga samo jos jednom pre mozda da kazem godinu :D E, znači IMA NADE da se i prodaja na aukcijama desi! :") 8-)
2018 03 13
😂😂😂😂😂taj podforum zaista nema svrhe :)
2018 03 14