Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc SVIMA.. pogledajte ;)

ranije je funkionisalo, da vidim hoce li sada, nemoguce postaviti predmete na sajt, slike tacnije.
2019 09 03
Od juce pokusavam da ubacim slike i nikako ne uspevam, desi se samo da u nekom pokusaju ucita jednu. Smanjila sam i velicinu fotografija i rezoluciju, nema sanse da je do toga a i koliko vidim po nekim temama koje sam gledala na forumu, ovo je cest problem? BIla sam neaktivna 2 godine, ne znam da li ima neke veze sa tim, da li neko zna?
2019 09 03
> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Ja isto imam problem sa slikama, ne mogu da se učitaju na sajtu? Šta da radim?
2019 09 03
I ja imam problem sa slikama i mnogo me to nervira! Kome se obratiti? Drugi sajtovi imaju kontakt za prijavu problema! Hvala
2019 09 03
Ne uspeva draga moja, ništa ni mamac. Strasno> NinaMihajlo: > > LoolaA: > > Zdravo devojke :) > > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > > <3 > Ja isto imam problem sa slikama, ne mogu da se učitaju na sajtu? Šta da radim?
2019 09 03
Ni meni ne uspeva postavka novih predmeta. Da vidimo sada, nakon ovog komentara hoce li biti uspeha 😊
2019 09 08
☺️
2019 09 13
Aj da probam
2019 09 13
🤯
2019 09 13
Eto.. valjda će moći
2019 09 13
> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Hvala, pa da probamo...
2019 09 13
Sta se desava sa sajtom?
2019 09 13
Ja ne vidim ni jednu sliku :o
2019 09 13
Ja takodje ne vidim ni jednu sliku
2019 09 13
Takodjee
2019 09 13
1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 85