Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc SVIMA.. pogledajte ;)

> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Ovo traje mesecima 😊
2021 06 06
😁
2021 06 06
Sad ostaje samo da šaljemo komentare 😊
2021 06 07
kupila dopunu za vip clanstvo dobila kod preko poruke gde trebam da ga unesem kako bi dopunila novcanik? HVALA
2021 06 11
Zdravo,prodajem gel lakove da li je neko zainteresovan? Cena po dogovoru :) Hitno je. Molim vas neka se neka javi
2021 06 17
😃
2021 06 19
🙌
2021 06 21
Da li postoji konkretan razlog da mi se brise oglas nakon 24h ili je greska u pitanju ?
2021 06 23
:)
2021 06 26
> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Hvala na savetu!
2021 06 28
Ја нормално улазим на свој профил, а други ми кажу да не могу да уђу, нити могу да ме оцене.
2021 07 02
> LoolaA: > Zdravo devojke :) > Ukoliko imte problem sa sajtom, da ne vidite poruke lepo, da ne mozete da dodate predmet u omiljene niti da postavite novi.. uradite sledece :) > Samo napisite bilo sta u komentaru na bilo kojoj temi, i sve ce se unormaliti :) > Procitah savet jedne clanice u jednoj od tema i zaista je uspelo ;) > Pa otvorih ovu temu da veci broj devojaka vidi o:) > <3 Hvala na savetu, pozdrav!
2021 07 04
Ne znam devojke imam problem , nova sam , do sada sam porucivala stvari sa ovog sajta sve je funkcionisalo ali sada kada ja zelim da postavim predmet ono nece , dodam slike , unesem sve sto je potrebno od podataka i kada kliknem na postavi predmet nista se ne desi nista ne ucita ne potvrdi se ne postavi , ne znam sta da radim , pisala sam i mejl za pomoc jos uvek nema odgovora , da li je neka od vas imala slicna iskustva?
2021 07 12
Nova sam ovde cure, gospodjica TiktikTina prevarantkinja narucila parfem treca osoba sam koga je prevarila sve je izbrisala stvari sa profila
2021 07 19
Zdravo! Treba mi pomoć htela bih da platim Promociju ali ne mogu jer uopste nema za telenor mrezu. Da li moze neko da mi pomogne? Hvala
2021 07 25
1 2 ... 53 54 55 56 57 58 59 ... 85