Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Drske I bezobrazne clanice!

:') :') :') :') Znam u pravu si...
2018 10 10
> jelena2606: > :') :') :') :') Znam u pravu si... Hihihihi ;) :') :')
2018 10 10
Stare clanice npr kazu da se ranije uopste nije tolerisalo nikakvo "lose"ponasanje na sajtu...Pa valjda cemo uskoro dobiti admina,koji ce moci da "pokosi"te prostakuse
2018 10 10
Auuu ala sam izbrkala reči kod podkomentaru Zara29, nemam pojma šta mi je, zbrzala sam se nešto- izvinjavam se zbog grešaka u kuckanju.... :)
2018 10 10
Znaš kako kažu Jeco: 1. Nada poslednja umire.. i 2. Nada je ku... (ne mislim na ime Nada!) Sada, na nama je koju ćemo opciju odabrati. ;) Ja sam više za ovaj br.1. :)
2018 10 10
A jesi li cula za onu"Nada je najgora laz u koju verujemo"-rece pesimista :') :') :')
2018 10 10
Da i ja se drzim te prve.
2018 10 10
PA AJDE OBJAVI CELU PREPISKU AKO SMES!!!JA NISTA NE RADIM BEZ RAZLOGA!!! Tako da prestani da me ovde pljujes jer si sama zaslužna za to sto sam ti tako odgovorila brr!!!!
2018 10 10
Dovoljno smo videli ,Anita 1 , mozes i Ti da objavis prepisku , sigurna sam da Zara nigde nije upotrebila ovakav vokabular . Ako Ti se ucinila dosadna ili nasrtljiva , mogla si naprosto prekinuti konverzaciju . Ovako , umesto pravdanja , jedino kulturno bi bilo da se izvinis (svi mi imamo lose dane ) . U suprotnom , pravi potez je stavljanje tog poveza preko usta jer ovo sto smo videli je cist primer oralne dijareje .
2018 10 10
Ne znam sta je moglo toliko da Vas isprovocira da nekom napišete OD.. BI? Pokušavam da zamislim ali mi ne ide. Dajte celu prepisku, sad me živo zanima.
2018 10 10
3 poruke si mi poslala iste.jos prvi put sam rekla da necu razmenu jer mi se ne sviđaju tvoje stvari!kao prvo sve su 40,42 a ja nosim 36!!! Ne znam čemu dalje navaljivanjje za sat!imas pun sajt satova pa smaraj dalje!!i moj sat nije precenjen,plaćen je 1700din!nijednom nošen jer je prevelik za ruku.tako da članice,unormalite se.
2018 10 10
> TatCat: > Dovoljno smo videli ,Anita 1 , mozes i Ti da objavis prepisku , sigurna sam da Zara nigde nije upotrebila ovakav vokabular . Ako Ti se ucinila dosadna ili nasrtljiva , mogla si naprosto prekinuti konverzaciju . Ovako , umesto pravdanja , jedino kulturno bi bilo da se izvinis (svi mi imamo lose dane ) . U suprotnom , pravi potez je stavljanje tog poveza preko usta jer ovo sto smo videli je cist primer oralne dijareje . Ja da se izvinim?!ahahha Nikad!
2018 10 10
Ovo je prvi put da sam bila ovoliko bezobrazna!! Znc sve moje prepiske sa clanicama su brze,normalne bez suvišnih pitanjaa.njen problem sto sam ovako odreagovala. Al izvinjenje nikad nece dobiti!
2018 10 10
> Anita1: > 3 poruke si mi poslala iste.jos prvi put sam rekla da necu razmenu jer mi se ne sviđaju tvoje stvari!kao prvo sve su 40,42 a ja nosim 36!!! Ne znam čemu dalje navaljivanjje za sat!imas pun sajt satova pa smaraj dalje!!i moj sat nije precenjen,plaćen je 1700din!nijednom nošen jer je prevelik za ruku.tako da članice,unormalite se. Jel se ti šališ? Posebno sa satom od 1700dinara. Pa, to je jako skup sat. Koji brend je u pitanju? Svesna si da si ovim potezom oterala, pa sigurno 20ak potencijalnih kupaca? Bezobrazlukom se u jednoj zajednici ništa ne postiže. Ako želiš da budeš punopravni član ovog društva, nauči da se izražavaš
2018 10 10
> Debela_devojka: > > Anita1: > > 3 poruke si mi poslala iste.jos prvi put sam rekla da necu razmenu jer mi se ne sviđaju tvoje stvari!kao prvo sve su 40,42 a ja nosim 36!!! Ne znam čemu dalje navaljivanjje za sat!imas pun sajt satova pa smaraj dalje!!i moj sat nije precenjen,plaćen je 1700din!nijednom nošen jer je prevelik za ruku.tako da članice,unormalite se. > Jel se ti šališ? Posebno sa satom od 1700dinara. Pa, to je jako skup sat. Koji brend je u pitanju? Svesna si da si ovim potezom oterala, pa sigurno 20ak potencijalnih kupaca? Bezobrazlukom se u jednoj zajednici ništa ne postiže. Ako želiš da budeš punopravni član ovog društva, nauči da se izražavaš Si realna ti? Covece necu da dajem sat za nesto sto mi ne odgovara i nesto sto jednostavno necu da imam u svom ormaru!sačuvaj me bože.
2018 10 10