Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Drske I bezobrazne clanice!

> LadyBlye: > Tat, na takve mi se bljuje u mlazovima- čuj to "Draga moja...bla, bla..!", aman nisi mi ni oči videla a draga sam ti, miljakaš me i srcakaš- providno foliranje, uvlačenje ali totalno, i svakako ni u kom slučaju ni najmanje bistro! > Što se stvari tiče, slažem se da su lepše stvari na profilu kod Zara29, ali opet to je sve stvar ličnog ukusa i ukoliko se nekome ne dopada lepo ili odgovoriti "Nisam pronašla ništa", "Nisam trenutno za razmenu", ili br'te mili bolje da nije ništa ni odgovorila nego onako, užas...šta više reći? Draga, mila moja, dušo, srce 🤣svaka ti je na mestu...
2018 10 10
> MiciZara: > > LadyBlye: > > Tat, na takve mi se bljuje u mlazovima- čuj to "Draga moja...bla, bla..!", aman nisi mi ni oči videla a draga sam ti, miljakaš me i srcakaš- providno foliranje, uvlačenje ali totalno, i svakako ni u kom slučaju ni najmanje bistro! > > Što se stvari tiče, slažem se da su lepše stvari na profilu kod Zara29, ali opet to je sve stvar ličnog ukusa i ukoliko se nekome ne dopada lepo ili odgovoriti "Nisam pronašla ništa", "Nisam trenutno za razmenu", ili br'te mili bolje da nije ništa ni odgovorila nego onako, užas...šta više reći? > Draga, mila moja, dušo, srce 🤣svaka ti je na mestu... Ooooo slatka moja 😘😘😘 ;) :D
2018 10 10
Milice moje ( ali stvarno , Lady & Mici ) :-* :-*
2018 10 10
Hehehe :) :) :) Ne, stvarno, oduvek mi je odbojno to "Draga moja" i sl. tome..najozbiljnije dobijam "napad mučnine" na takva obraćanja. ;) :) Daaaaleeekooo bilo da bih volela da mi se neko obraća kao ova Anita1, ali čak i da dođe do toga jasno da znam kako bih joj odgovorila, "duša moja draga" turila onaj kec na pf da se zna jasno da je N°1 ljakse! Blah!!! (smajlić-povraćanje-nema!!!) :D :D
2018 10 10
Ovo je utisak koji je meni neko ostavio na Limundu : Saradnja na nivou dva gospodina iz visokog drustva- prije drugog svjetskog rata. :')
2018 10 10
> TatCat: > Ovo je utisak koji je meni neko ostavio na Limundu : Saradnja na nivou dva gospodina iz visokog drustva- prije drugog svjetskog rata. :') 🤣
2018 10 10
> TatCat: > Ovo je utisak koji je meni neko ostavio na Limundu : Saradnja na nivou dva gospodina iz visokog drustva- prije drugog svjetskog rata. :') :') :')
2018 10 10
Hvala na lepim recima. Zaista me nije ni najmanje uvredilo njeno pljuvanje po mojim stvarima, ukusi su razliciti, ali me je blago sokirao tako jadan odgovor, narocito jer sam bar do sada na krpicama nailazila zaista samo na divne clanice, ni sa jednom nisam razmenila ni grubu rec..
2018 10 10
Clanica Anita1 je mulj.Mene retko sta zaprepasti u poslednje vreme...Vise se iznenadim,kada upoznam lepo vaspitanu osobu ,koja ima i osecaj za okruzenje...Cim izadjemem na ulicu prodjem pored,bar 10 teskih bolida.,i jedno 90% prostaka na svim ostalim mestima .Tako da nevaspitanje na Krpicama,nazalost,,negde uvek mozemo da ocekujemo.
2018 10 10
HHahahahah bas tako! 😂😂😂 Katastrofaa, ja ne znam dokle vise. Ali dobro to govori samo o toj clanici ne o nama. Ima nas raznih uvek to ponavljam😂😬> NinaKg: > > Anita1 > > to sto sam napisala da može zamena ne znači da cu po svaku cenu menjati. Stvari na vašem profilu su sranje i ne svidja mi se ništa. A sad ODJEBI!!! > > pre 29 minuta > Ja se izvinjavam ali moram da se 😂😂😂 > Taman kad pomislim da se ovde desilo sve što se desiti može, stigne iznenadjenje u vidu Anite1 🤔
2018 10 10
Dno dna
2018 10 10
> jelena2606: > Clanica Anita1 je mulj.Mene retko sta zaprepasti u poslednje vreme...Vise se iznenadim,kada upoznam lepo vaspitanu osobu ,koja ima i osecaj za okruzenje...Cim izadjemem na ulicu prodjem pored,bar 10 teskih bolida.,i jedno 90% prostaka na svim ostalim mestima .Tako da nevaspitanje na Krpicama,nazalost,,negde uvek mozemo da ocekujemo. Nažalost, isto tako kod mene.. Mada sam ovde samo jednom naišla na zaista nekulturnu clanicu, sve ostale saradnje su mi bile predivne... Ali odgovor članice Anita1 je više nego bezobrazan i nevaspitan.
2018 10 10
Bar znamo s kim da ne saradjujemo. Opet. Zato volim ove forume.
2018 10 10
I ovo da cujemo. Sto rece jedna devojka povraca mi se. Zao mi je sto ste ovo doziveli, da sam bila na Vasem mestu mislim da bih pala sa stolice. Nakon soka, razmisljala bih kako da uzvratim, najveca zelja bi mi bila da mogu da je izmlatim za sve pare.
2018 10 10
> Esperansa: > I ovo da cujemo. Sto rece jedna devojka povraca mi se. Zao mi je sto ste ovo doziveli, da sam bila na Vasem mestu mislim da bih pala sa stolice. Nakon soka, razmisljala bih kako da uzvratim, najveca zelja bi mi bila da mogu da je izmlatim za sve pare. Nema tu šta mnogo da se razmišlja- Samo oštro, ali bez spuštanja na njen nivo. ;)
2018 10 10